Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S-Tronic wymiana oleju po zakupie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 minut temu, Dev napisał:

wystarczy sam olej, zeby wygrzebac 3 filtry trzeba wywalac całą mechatronike

Auto ma 195000 więc myślę że jak zrobił bym z wymianą filtrów to w moim przypadku na lata

Opublikowano
15 minut temu, Dev napisał:

wystarczy sam olej, zeby wygrzebac 3 filtry trzeba wywalac całą mechatronike

Mam kolegę który w silniku też wymienia filtr oleju co drugą wymianę :decayed:...

Opublikowano
1 minutę temu, piotrsob1 napisał:

Mam kolegę który w silniku też wymienia filtr oleju co drugą wymianę :decayed:...

znam takich co myją filtr oleju silnika i skrzyn DSG zmywaczem do hamulców i hop do silnika czy skrzyni 

Opublikowano
1 minutę temu, piotrsob1 napisał:

Mam kolegę który w silniku też wymienia filtr oleju co drugą wymianę :decayed:...

Zastanawiam się czy w moim aucie w ogóle były wymieniane filtry w skrzyni biegów.

Opublikowano

No zdarzają się i tacy co tylko kasują za wymianę :D

Opublikowano
2 minuty temu, Andrzejx napisał:

Zastanawiam się czy w moim aucie w ogóle były wymieniane filtry w skrzyni biegów.

Podobno w ASO też im się nie chce grzebać w tych skrzyniach i idą na łatwiznę wymieniając sam olej ....:D

Opublikowano
Teraz, piotrsob1 napisał:

No zdarzają się i tacy co tylko kasują za wymianę :D

Gdzieś kiedyś czytałem, że gość pojechał na wymianę oleju w ASB do ASO. Niestety udowodnił Im, że nawet korka spustowego oleju nie odkręcili. Tak się wymienia w co niektórych ASO.

Opublikowano
8 minut temu, pelonek1 napisał:

Gdzieś kiedyś czytałem, że gość pojechał na wymianę oleju w ASB do ASO. Niestety udowodnił Im, że nawet korka spustowego oleju nie odkręcili. Tak się wymienia w co niektórych ASO.

No żeby olej w silniku  wymienić to korka spustowego wcale nie trzeba odkręcać .

Tak że brak śladów odkręcania go wcale nie świadczy o tym że olej nie był wymieniony ...:whistling:

Od siedmiu latek już nie odkręcam korków spustowych w swoich autach :)

IMGP3825.jpg

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
1 minutę temu, piotrsob1 napisał:

No żeby olej w silniku  wymienić to korka spustowego wcale nie trzeba odkręcać

Tylko że tutaj chodziło o ASB (automatyczna skrzynia biegów).

 

4 minuty temu, piotrsob1 napisał:

Tak że brak śladów odkręcania go wcale nie świadczy o tym że olej nie był wymieniony ...:whistling:

Tutaj nie to że nie było śladów ale nowy korek nawet zafakturowano.

Opublikowano
2 minuty temu, pelonek1 napisał:

Tylko że tutaj chodziło o ASB (automatyczna skrzynia biegów).

 

Tutaj nie to że nie było śladów ale nowy korek nawet zafakturowano.

Aaaa,  o skrzynie a nie o silnik chodziło ... :co:

Opublikowano

A czy po wymianie oleju wpisuje się ją jakoś komputerem albo robi jakaś adaptację? 

Opublikowano

Dev, mógłbyś po numerze vin napisać jakie filtry i olej potrzebuję do swojej skrzyni?

VIN   WAUZZZF43HA122236

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Są problemy z s tronic? Ma ktoś przebieg powyżej 200 tys z S tronic? 

Edytowane przez Math86

Opublikowano

Ja mam z przebiegiem powyżej 200 tys. Kupiłem rok temu od Niemca z przebiegiem 202 tys. obecnie mam 224 tys skrzynia w/g mnie działa perfekcyjnie, w/g książki  olej był zmieniany w serwisie przy przebiegu 176 tys. Obecnie szukam kogoś kto podejmie się wymiany oleju z filtrami, może ktoś chętny ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.