Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stuki na zimnym silniku


Kamyk0408

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik masz na pewno bez programu i z tego co widać słabo jedzie jak na serię (małe wskazania przepływomierza, turbo niedomaga i przydałoby się więcej paliwa). Tyle ja zauważyłem, jednak super specjalistą się w tym nie czuję i może niech koledzy to ocenią np. @Łukasz13@przem8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to żebyś wrzucał logi do pobrania bo nikomu się nie chce ich pobierać i wrzucać na Vaglogi np. Zaloguj się na Vaglogi i tam wrzuć a tutaj tylko linki do logów już obrobionych przez Vaglogi. Masz wrzucać tu logi tak jak ja Ci wrzuciłem Twój we wcześniejszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo kiepskawo dmucha, sprawdź dv, a jak sprawne to można trochę sztangę podciągnąć. Przepływu brakuje, bo górą tylko 0,2bara zamiast 0,4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie to mam błąd 16683 regulacja ciśnienia doładowania P0299 - 002 nie osiągnięta granicą regulacji. Będę sprawdzał szczelność dolotu , jak na razie miałem walnięty n75 trochę pomogło . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez zionx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja ogólnie to nie miałem czasu żeby usiąść przy aucie i szukać co jest z nim ale w końcu się udało auto wróciło do formy i cieka jak wściekła, jakiś mądry mechanik źle założył DV ( na odwrót ) i przy okazji n75 które kupiłem było jakieś słabe i założyłem używka orginał . Także z góry dzięki za podpowiedzi i pomoc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje kolejny raz pomocy . Co dziennie z rana na zimnym silniku, silnik po odpaleniu pracuje normalnie przez jakieś 10 sekund, później zaczyna drgać silnik też około 10-15 sekund  tak jak by wypadał zapłon  po tym czasie wraca wszystko do normy . Vag nie pokazuje żadnych błędów . W jaki sposób można to zdiagnozować . Dodam że święte i cewki mają niecały rok . 

Edytowane przez Kamyk0408
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...