Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Android Auto w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Masz włączona opcje ze zdjęcia?

2. Masz wybrany region dla logo radia (zdjęcie, na samym dole)?

EAB01E89-C0AE-402D-A818-B0204C3C022C.jpeg

Opublikowano
4 godziny temu, wuPiotrek napisał:

1. Masz włączona opcje ze zdjęcia?

2. Masz wybrany region dla logo radia (zdjęcie, na samym dole)?

EAB01E89-C0AE-402D-A818-B0204C3C022C.jpeg

1. Mam włączone.

2. Nie mam takiej opcji nawet.

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, msszwedzik16 napisał:

1. Mam włączone.

2. Nie mam takiej opcji nawet.

Weź vcds, moduł 5F, adaptacje i znajdź tam coś takiego Vehicle configuration station_Logo_DB_Mode i zobacz czy masz aktywne. Jak nie aktywuj, zapisz i zrób reset jednostki. 

Opublikowano
33 minuty temu, pl_adamk napisał:

Weź vcds, moduł 5F, adaptacje i znajdź tam coś takiego Vehicle configuration station_Logo_DB_Mode i zobacz czy masz aktywne. Jak nie aktywuj, zapisz i zrób reset jednostki. 

Śmiga, dzięki wielkie! 

 

20211216_211357.jpg

Opublikowano

Witam Panowie. Czy ktoś z Was ma namiar na jakiegoś speca w Krakowie który mógłby pomóc mi wgrać softa do androida. Ja w tej materii mam dwie lewe ręce. Z góry wielkie dzięki... Pozdrawiam.

Opublikowano

Niedawno byłem u NAVIPOL. Wszystko działa jak należy. ;)

NAVIPOL.PL

Profesjonalne doposażanie samochodów marki Audi - długoletnie doświadczenie, fachowa pomoc i doradztwo oraz najwyższa jakość oferowanych usług!

 

Opublikowano

Witajcie , napotkałem problem przy m.i.b patchu wersji  MHI2_ER_AUG22_S2148 , update przez czerwone menu poszedł bez problem , backup w green menu tez lecz przy ifs root jest problem jak na zdjeciu. Dziwne w tym aucie jest tez to ze w mmi nie ma czujnika deszczu do zaznaczenia ?

265503936_768472497879408_1993476663465548586_n.jpg

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, mycha1236 napisał:

Witajcie , napotkałem problem przy m.i.b patchu wersji  MHI2_ER_AUG22_S2148 , update przez czerwone menu poszedł bez problem , backup w green menu tez lecz przy ifs root jest problem jak na zdjeciu. Dziwne w tym aucie jest tez to ze w mmi nie ma czujnika deszczu do zaznaczenia ?

 

Zdaje się, że Twój FW nie jest wspierany przez MIB. Dopiero od wersji MHI2_ER_AUG22_K2161

Edytowane przez pl_adamk

Opublikowano

Co dziwne na liscie  kompatybilnosci mib jest fw s2148 , na niemieckim forum dostalem odpowiedz zeby zrobic update do 3346 . Tylko czy mozna przejsc z s2148 na k2161 ?

Opublikowano
40 minut temu, mycha1236 napisał:

Co dziwne na liscie  kompatybilnosci mib jest fw s2148 , na niemieckim forum dostalem odpowiedz zeby zrobic update do 3346 . Tylko czy mozna przejsc z s2148 na k2161 ?

Można 

Opublikowano
13 godzin temu, mycha1236 napisał:

Co dziwne na liscie  kompatybilnosci mib jest fw s2148 , na niemieckim forum dostalem odpowiedz zeby zrobic update do 3346 . Tylko czy mozna przejsc z s2148 na k2161 ?

 

Wprowadź zmianę eepromu i wgraj od razu K3346.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zrobiłem upgrade softu przez USB z pendriva, poszło bez błędów do MHI2Q_ER_AUG22_P5092_MU1329 , ale jest problem :( MMI nie ma kontaktu z telefonem podłączonym zarówno po BT jak i po kablu. Po Bluetooth telefon się łączy ale jak wejdę w telefon na MMI pisze Proszę czekać... , nie ma dźwięku z telefonu po BT, zauważyłem też że nie ma tej ikonki od zasięgu w lewym dolnym rogu ekranu (nie ma nawet tej jednej która była bez podłączania telefonu). Gdzie szukać?

Oczywiście Android Auto też się nie pojawia :(

Edytowane przez MiruK

Opublikowano

Już opanowałem sytuacje, wychodzi na to że M.I.B. coś krzaczy przy instalacji z pendriva, odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz z karty SD, telefon działa i AA też :) , jeszcze mapę muszę wrzucić tylko coś mi z błędami rozpakowuje , też tak macie?

Opublikowano

Użyj programu WIN ZIP 

Opublikowano

Rozpakuj za pomocą innego programu. 

Opublikowano

Poszło 7zip'em ,  musiałem jeszcze kartę sd 64GB dokupić bo na 32GB się nie mieści, wgrałem i działa elegancko :)

Opublikowano

Witam.

Jakie są zmiany w najnowszym sofcie MHI2Q_ER_AUG22_P5092 MU1329.

Posiadam teraz MHI2Q_ER_AUG22_P3638_MU0917.

Są jakieś za i przeciw upgrade? 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 16.12.2021 o 20:40, pl_adamk napisał:

Weź vcds, moduł 5F, adaptacje i znajdź tam coś takiego Vehicle configuration station_Logo_DB_Mode i zobacz czy masz aktywne. Jak nie aktywuj, zapisz i zrób reset jednostki. 

ja mam tak w VCDS po podpięciu pod moje auto, co mam zmienić by wyświetlane były loga stacji radiowych ?

IMG20220228200608.thumb.jpg.1b4fa46d5c8e4d0d00b24dc0db7b7a98.jpg

IMG20220228200648.jpg

IMG20220228200619.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.02.2022 o 21:19, kokos73 napisał:

ja mam tak w VCDS po podpięciu pod moje auto, co mam zmienić by wyświetlane były loga stacji radiowych ?

IMG20220228200608.thumb.jpg.1b4fa46d5c8e4d0d00b24dc0db7b7a98.jpg

IMG20220228200648.jpg

IMG20220228200619.jpg

W mojej wersji VCDS był zamiast pola "New value" było pole "Activate". W twoim przypadku obstawiam, że wystarczy wstawienie "1" i Do it! - Po wszystkim trzeba zrobić reset jednostki.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 13.12.2021 o 23:11, Muskel1 napisał:

Do małej nawigacji (Delphi) potrzeba putti. Do dużych (Harmann) nie potrzeba. 

Od jakiegoś czasu Delphi można zrobić za pomocą karty SD. Mam model MHS2. Na niemieckim forum jest to opisane.

https://www.digital-eliteboard.com/threads/delphi-audi-a4-a3-mhs2-patchen-patches-scripts-android-auto-apple-carplay-map-update-solution.493931/post-3987683

Wcześniej zrobiłem nowy temat ale ktoś usunął. Na północy jeszcze chłodno, mam do zamontowania kostkę USBx2. Myślę że będzie chodzić. Mapy ściągnięte z internetu chodzą.

20220305_132549.jpg

Edytowane przez Andrzejx

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.