Opublikowano 16 Grudnia 20214 l 1. Masz włączona opcje ze zdjęcia? 2. Masz wybrany region dla logo radia (zdjęcie, na samym dole)?
Opublikowano 16 Grudnia 20214 l 4 godziny temu, wuPiotrek napisał: 1. Masz włączona opcje ze zdjęcia? 2. Masz wybrany region dla logo radia (zdjęcie, na samym dole)? 1. Mam włączone. 2. Nie mam takiej opcji nawet.
Opublikowano 16 Grudnia 20214 l Autor 3 minuty temu, msszwedzik16 napisał: 1. Mam włączone. 2. Nie mam takiej opcji nawet. Weź vcds, moduł 5F, adaptacje i znajdź tam coś takiego Vehicle configuration station_Logo_DB_Mode i zobacz czy masz aktywne. Jak nie aktywuj, zapisz i zrób reset jednostki.
Opublikowano 16 Grudnia 20214 l 33 minuty temu, pl_adamk napisał: Weź vcds, moduł 5F, adaptacje i znajdź tam coś takiego Vehicle configuration station_Logo_DB_Mode i zobacz czy masz aktywne. Jak nie aktywuj, zapisz i zrób reset jednostki. Śmiga, dzięki wielkie!
Opublikowano 20 Grudnia 20214 l Witam Panowie. Czy ktoś z Was ma namiar na jakiegoś speca w Krakowie który mógłby pomóc mi wgrać softa do androida. Ja w tej materii mam dwie lewe ręce. Z góry wielkie dzięki... Pozdrawiam.
Opublikowano 20 Grudnia 20214 l Niedawno byłem u NAVIPOL. Wszystko działa jak należy. NAVIPOL | 10 lat doświadczenia w marce Audi NAVIPOL.PL Profesjonalne doposażanie samochodów marki Audi - długoletnie doświadczenie, fachowa pomoc i doradztwo oraz najwyższa jakość oferowanych usług!
Opublikowano 21 Grudnia 20214 l Witajcie , napotkałem problem przy m.i.b patchu wersji MHI2_ER_AUG22_S2148 , update przez czerwone menu poszedł bez problem , backup w green menu tez lecz przy ifs root jest problem jak na zdjeciu. Dziwne w tym aucie jest tez to ze w mmi nie ma czujnika deszczu do zaznaczenia ?
Opublikowano 22 Grudnia 20214 l Autor 10 godzin temu, mycha1236 napisał: Witajcie , napotkałem problem przy m.i.b patchu wersji MHI2_ER_AUG22_S2148 , update przez czerwone menu poszedł bez problem , backup w green menu tez lecz przy ifs root jest problem jak na zdjeciu. Dziwne w tym aucie jest tez to ze w mmi nie ma czujnika deszczu do zaznaczenia ? Zdaje się, że Twój FW nie jest wspierany przez MIB. Dopiero od wersji MHI2_ER_AUG22_K2161 Edytowane 22 Grudnia 20214 l przez pl_adamk
Opublikowano 22 Grudnia 20214 l Co dziwne na liscie kompatybilnosci mib jest fw s2148 , na niemieckim forum dostalem odpowiedz zeby zrobic update do 3346 . Tylko czy mozna przejsc z s2148 na k2161 ?
Opublikowano 22 Grudnia 20214 l 40 minut temu, mycha1236 napisał: Co dziwne na liscie kompatybilnosci mib jest fw s2148 , na niemieckim forum dostalem odpowiedz zeby zrobic update do 3346 . Tylko czy mozna przejsc z s2148 na k2161 ? Można
Opublikowano 23 Grudnia 20214 l 13 godzin temu, mycha1236 napisał: Co dziwne na liscie kompatybilnosci mib jest fw s2148 , na niemieckim forum dostalem odpowiedz zeby zrobic update do 3346 . Tylko czy mozna przejsc z s2148 na k2161 ? Wprowadź zmianę eepromu i wgraj od razu K3346.
Opublikowano 7 Stycznia 20224 l Zrobiłem upgrade softu przez USB z pendriva, poszło bez błędów do MHI2Q_ER_AUG22_P5092_MU1329 , ale jest problem MMI nie ma kontaktu z telefonem podłączonym zarówno po BT jak i po kablu. Po Bluetooth telefon się łączy ale jak wejdę w telefon na MMI pisze Proszę czekać... , nie ma dźwięku z telefonu po BT, zauważyłem też że nie ma tej ikonki od zasięgu w lewym dolnym rogu ekranu (nie ma nawet tej jednej która była bez podłączania telefonu). Gdzie szukać? Oczywiście Android Auto też się nie pojawia Edytowane 7 Stycznia 20224 l przez MiruK
Opublikowano 7 Stycznia 20224 l Już opanowałem sytuacje, wychodzi na to że M.I.B. coś krzaczy przy instalacji z pendriva, odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz z karty SD, telefon działa i AA też , jeszcze mapę muszę wrzucić tylko coś mi z błędami rozpakowuje , też tak macie?
Opublikowano 8 Stycznia 20224 l Poszło 7zip'em , musiałem jeszcze kartę sd 64GB dokupić bo na 32GB się nie mieści, wgrałem i działa elegancko
Opublikowano 12 Stycznia 20224 l Witam. Jakie są zmiany w najnowszym sofcie MHI2Q_ER_AUG22_P5092 MU1329. Posiadam teraz MHI2Q_ER_AUG22_P3638_MU0917. Są jakieś za i przeciw upgrade?
Opublikowano 28 Lutego 20224 l W dniu 16.12.2021 o 20:40, pl_adamk napisał: Weź vcds, moduł 5F, adaptacje i znajdź tam coś takiego Vehicle configuration station_Logo_DB_Mode i zobacz czy masz aktywne. Jak nie aktywuj, zapisz i zrób reset jednostki. ja mam tak w VCDS po podpięciu pod moje auto, co mam zmienić by wyświetlane były loga stacji radiowych ?
Opublikowano 3 Marca 20224 l Autor W dniu 28.02.2022 o 21:19, kokos73 napisał: ja mam tak w VCDS po podpięciu pod moje auto, co mam zmienić by wyświetlane były loga stacji radiowych ? W mojej wersji VCDS był zamiast pola "New value" było pole "Activate". W twoim przypadku obstawiam, że wystarczy wstawienie "1" i Do it! - Po wszystkim trzeba zrobić reset jednostki.
Opublikowano 11 Kwietnia 20224 l W dniu 13.12.2021 o 23:11, Muskel1 napisał: Do małej nawigacji (Delphi) potrzeba putti. Do dużych (Harmann) nie potrzeba. Od jakiegoś czasu Delphi można zrobić za pomocą karty SD. Mam model MHS2. Na niemieckim forum jest to opisane. https://www.digital-eliteboard.com/threads/delphi-audi-a4-a3-mhs2-patchen-patches-scripts-android-auto-apple-carplay-map-update-solution.493931/post-3987683 Wcześniej zrobiłem nowy temat ale ktoś usunął. Na północy jeszcze chłodno, mam do zamontowania kostkę USBx2. Myślę że będzie chodzić. Mapy ściągnięte z internetu chodzą. Edytowane 11 Kwietnia 20224 l przez Andrzejx
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto