Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Android Auto w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Wgrałem nowy soft P2035, 

20211005_211357.jpg

 

ale nie mogę wgrać do niego patcha, nie podświetla się instalka. Nie uruchamia się zielone menu.

20211005_211742.jpg

Pliki do instalacji patcha są wypakowane

PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\_Patch_K0129
PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\_Patch_P2035
PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\Terrormolch_MHS2_FEC.fec
PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\MHS2_patch_K0129.sh
PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\MHS2_backup.sh
PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\MHS2_restore_any.sh
PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\MHS2_fec.sh
PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\MHS2_patch_P2035.sh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Andrzejx

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Andrzejx napisał:

 

Wgrałem nowy soft P2035, 

20211005_211357.jpg

 

ale nie mogę wgrać do niego patcha, nie podświetla się instalka. Nie uruchamia się zielone menu.

20211005_211742.jpg

Pliki do instalacji patcha są wypakowane

PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\_Patch_K0129
PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\_Patch_P2035
PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\Terrormolch_MHS2_FEC.fec
PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\MHS2_patch_K0129.sh
PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\MHS2_backup.sh
PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\MHS2_restore_any.sh
PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\MHS2_fec.sh
PUT_ON_SD_CARD\PUT_ON_SD_CARD\MHS2_patch_P2035.sh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie jestem pewien jak dokładnie chcesz przeprowadzić aktualizację ale patchowanie MHS2 różni się do MHI2

Opublikowano
33 minuty temu, pl_adamk napisał:

Nie jestem pewien jak dokładnie chcesz przeprowadzić aktualizację ale patchowanie MHS2 różni się do MHI2

Możesz powiedzieć coś więcej? 

Patch ściągnąłem pod swoją nawigację czyli Delphi.

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Andrzejx napisał:

Możesz powiedzieć coś więcej? 

Patch ściągnąłem pod swoją nawigację czyli Delphi.

O ile dobrze patrzę to opis patchowania Twojej jednostki jest tu Link

Opublikowano
7 minut temu, pl_adamk napisał:

O ile dobrze patrzę to opis patchowania Twojej jednostki jest tu Link

Tak też zrobiłem. W pierwszym poście jest odnośnik do kolejnej strony gdzie pobrałem nowy soft i patcha.

Zrobiłem według instrukcji z pierwszej strony tego tematu.

Opublikowano
  • Autor

Wg załączonej tam instrukcji w pliku Delphi_MHS2_Solution.pdf powinieneś połączyć się z mmi lapkiem przez putty a wrzucasz zdjęcia aktualizacji poprzez czerwone menu. 

Opublikowano
11 godzin temu, pl_adamk napisał:

Wg załączonej tam instrukcji w pliku Delphi_MHS2_Solution.pdf powinieneś połączyć się z mmi lapkiem przez putty a wrzucasz zdjęcia aktualizacji poprzez czerwone menu. 

Tak, ktoś napisał że nie musi być drugi port usb, więc zasugerowałem się pierwszym postem. W postach też ktoś pisał że połączenie przez putty to stara metoda, więc zastosowałem patch na karcie sd. Tak się zastanawiam czy po jednym porcie będzie to działać.

Panowie, patchował ktoś nawigację Delphi?

Edytowane przez Andrzejx

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dla tych, którzy pachtowali duże MMI.

Są dostępne nowe mapki (Skody) na 2022.

Właśnie u siebie zaktualizowałem:wink:

https://infotainment-cdn.skoda-auto.com/base/maps/HIGH12_P195_EU_202145.zip

20211023_145650.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
W dniu 23.10.2021 o 14:20, Muskel1 napisał:

Dla tych, którzy pachtowali duże MMI.

Są dostępne nowe mapki (Skody) na 2022.

Właśnie u siebie zaktualizowałem:wink:

https://infotainment-cdn.skoda-auto.com/base/maps/HIGH12_P195_EU_202145.zip

20211023_145650.jpg

 Wiesz może czemu przy rozpakowaniu na kartę wyskakuje błąd :

 

IMG_20211026_192526.jpg

Opublikowano
5 minut temu, Pellek napisał:

 Wiesz może czemu przy rozpakowaniu na kartę wyskakuje błąd :

 

IMG_20211026_192526.jpg

Widzę ,że nie tylko ja mam ten problem.

Próbowałem na dwóch różnych kompach oraz dwa różne nety i ten sam problem - błędy ...

Edytowane przez Rys125

Opublikowano

W niektórych przypadkach przy rozpakowywaniu programem WinRar wywala błędy. Ściągnij WinZip, zainstaluj i nim rozpakuj. 

Opublikowano

Panowie w którym miejscu lub na której stronie niemieckiego forum są nowe wersje oprogramowania do pobrania bo nie mogę znaleźć działających linków, za wyjątkiem 2161 z 4 strony a chciałbym pójść dalej  2161 --> 3241 --> 3344 --> 3346

Poniżej zdjęcie przed i po pierwszej aktualizacji.

8044C332-F4E0-48A8-9DD2-57593EFE939E.jpeg

B1D60233-0D14-47D0-94DD-76752C1E0151.jpeg

Opublikowano

Musisz się tam zarejestrować i założyć konto w przeciwnym razie nie widać linków. Linki podane są tutaj w pierwszym poście. 

Opublikowano

Dzięki Muscel zarejestrowany byłem ale dopiero teraz zrozumiałem o co tu chodzi. Faktycznie na pierwszej stronie wszystko działa, myślałem że to są jakieś błędne pliki z samym tekstem a to jest kolejny link który trzeba wkleić w wyszukiwarkę i przenosi Cię do kolejnego folderu na Mega gdzie jest już plik do ściągnięcia. 

 

80880B30-36AD-4B0B-A0D9-95B1411898FD.jpeg

image.jpg

Edytowane przez RaV22K

Opublikowano

Panowie jestem dopiero co po zakupie B9 i mam stare mapy Polski z 2017 , co ciekawe niektóre kraje są z 2020 (ale Polska jest stara). Mam 2 x USB i dobrze że chociaż Android Auto działa. Czy u mnie da się wgrać patcha i nowe mapy ? Byłbym bardzo wdzięczny za naprowadzenie jak to ogarnąć, co wgrać, czy to dobra wersja MMI ?

 

1635790899299.jpg

1635790899293.jpg

Opublikowano

Link do niemieckiego forum masz w pierwszym poście. Trzeba się zarejestrować.

 

Opublikowano
29 minut temu, Andrzejx napisał:

Link do niemieckiego forum masz w pierwszym poście. Trzeba się zarejestrować.

 

Link z pierwszego posta nie jest do Twojej jednostki. Ty masz mmi na procesorze Qualcomm i do niej są inne Firmware i patche, które także na podanym forum są dostępne. 

Opublikowano

Dzięki za naprowadzenie, z niemieckim u mnie nie najlepiej ale spróbuję włączyć tłumacza. Czy można gdzieś po polsku lub angielsku poczytać o wersjach MMI (jakie są różnice, co potrafią poszczególne wersje, procesory,  które lepsze itp.) ?

Opublikowano
36 minut temu, MiruK napisał:

Dzięki za naprowadzenie, z niemieckim u mnie nie najlepiej ale spróbuję włączyć tłumacza. Czy można gdzieś po polsku lub angielsku poczytać o wersjach MMI (jakie są różnice, co potrafią poszczególne wersje, procesory,  które lepsze itp.) ?

Tu nie ma różnicy pod względem lepsze czy gorsze.  Jednostki z procesorem nVIDIA są starsze i zostały one zastąpione nowszymi (od roczników 2018) jednostkami na procesorze Qualcomm.  Jedna zasadnicza różnica jest taka, że jednostki na procesorze nVIDIA nie obsługują widoku satelitarnego (niegdyś Google Earth), który zastąpił z dniem 01.01.2021 Google Earth.  Jednostki na Qualcommach mogą oficjalną drogą  otrzymać update softu pozwalający na obsługę widoku satelitarnego. Dla jednostek nVIDIA takiego update ze strony Audi nie ma. Jest tylko inna możliwość przywrócenia Google Earth.  

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Może mnie ktoś naprowadzić czym zaktualizować moje mmi żeby można było wgrywać najnowsze mapy? Z niemieckiego forum ciężko mi się wyznać, tłumacz dziwnie tłumaczy, a boję się aby nie uwalić jednostki, więc muszę mieć pewność czym mogę potraktować mój aktualny soft.

 

MMI2.jpg

audi-numer_softu.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.