Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Android Auto w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej. Korzystał ktoś z was z tego rozwiązania? AA Mirror? 

https://youtu.be/iCWwYbijUzs

Opublikowano
35 minut temu, Deamian napisał:

Hej. Korzystał ktoś z was z tego rozwiązania? AA Mirror? 

https://youtu.be/iCWwYbijUzs

Używam , działa 

Opublikowano
10 godzin temu, Pellek napisał:

Używam , działa 

Robiłeś tak jak w tym filmiku? Bez roota telefonu? 

Opublikowano
5 minut temu, Deamian napisał:

Robiłeś tak jak w tym filmiku? Bez roota telefonu? 

Bez roota trochę z innego rodzaju filmiku ale efekt końcowy taki sam

Opublikowano

Masz gdzieś ten filmik? Zrobiłem według mojego i niestety nie działa. Nie mam możliwości uruchomienia aplikacji z poziomu Android Auto

Opublikowano
36 minut temu, Deamian napisał:

U mnie działa według powyższego. 

 

Edytowane przez Rys125

Opublikowano
W dniu 17.08.2021 o 12:49, pl_adamk napisał:

Musisz włączyć tryb SWDL w GEM, następnie wyjść z GEM (bez restartu jednostki), włączyć czerwone menu i instalować przez "USER DEFINED UPDATE". W tym poście masz instrukcję: Link

Wielkie dzięki za post i wszystkie wskazówki które pomogły mi zrobić wszystko (soft K3344, mapy już mam 2020, VIM, CarPlay zainstalowany) ale tego nie rozumiem w którym miejscu to trzeba zaznaczyć SWLD a następnie jak się wychodzi z GEM aby wejść w Czerwone Menu bo chce mieć radio z logo stacji. Czy mogę prosić o jakieś wskazówki ?

Opublikowano

W pierwszym linku podany jest link do striny, z której ściągasz narzędzie do pachtowania M.I.B. Uruchamia ono zielone menu. Następnie w zielonym menu wyszukujesz SWLD i zaznaczasz. 

Opublikowano
57 minut temu, Muskel1 napisał:

W pierwszym linku podany jest link do striny, z której ściągasz narzędzie do pachtowania M.I.B. Uruchamia ono zielone menu. Następnie w zielonym menu wyszukujesz SWLD i zaznaczasz. 

Muscal dziękuje za zaangażowanie na forum bo odpowiadasz na wszystkie pytania nawet tak proste jak moje ale pach już mam zrobiony co mi dało GEM, tylko nie wiem czy dobre zaznaczam SWLD i jak wyjść z GEM aby nie resetować MMI ?

Opublikowano

Wyjście z menu powinno być tak samo jak wejście, czyli jednocześnie przyciski MAP/NAV i Radio. Czyli oba pchasz w górę. 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, RaV22K napisał:

Wielkie dzięki za post i wszystkie wskazówki które pomogły mi zrobić wszystko (soft K3344, mapy już mam 2020, VIM, CarPlay zainstalowany) ale tego nie rozumiem w którym miejscu to trzeba zaznaczyć SWLD a następnie jak się wychodzi z GEM aby wejść w Czerwone Menu bo chce mieć radio z logo stacji. Czy mogę prosić o jakieś wskazówki ?

Ja mam loga stacji w K3344. Wystarczy aktywować w vcds o ile dobrze pamiętam.

Opublikowano
4 minuty temu, pl_adamk napisał:

Ja mam loga stacji w K3344. Wystarczy aktywować w vcds o ile dobrze pamiętam.

Jesteś pewien, że masz loga stacji FM  a nie DAB?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Muskel1 napisał:

Jesteś pewien, że masz loga stacji FM  a nie DAB?

FM. Moja jednostka nie ma dab. Mam wrażenie, że gdzieś już to pisałem :eusathink:

 

Opublikowano
25 minut temu, pl_adamk napisał:

FM. Moja jednostka nie ma dab. Mam wrażenie, że gdzieś już to pisałem :eusathink:

 

Całkiem możliwe, że już ten temat  poruszaliśmy:wink:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
9 godzin temu, Muskel1 napisał:

Wyjście z menu powinno być tak samo jak wejście, czyli jednocześnie przyciski MAP/NAV i Radio. Czyli oba pchasz w górę. 

Brakuje już mi pomysłu jak to dalej ruszyć, karta format, pliki są na karcie w GEM zaznaczone SWDL wchodzę bez resetu do Czerwonego Menu a nadal wyszarzone pole do aktualizacji

 

F0500C94-9CF2-406F-B17D-B7701F57C4E5.jpeg

3FAF67A3-4C32-4E1B-9EBF-945F263EA3F7.jpeg

Edytowane przez RaV22K

Opublikowano

Na powyższym zdjęciu jest aktywne "uruchom aktualizację" dajesz na plus,  (prawa strona ekranu) i zaznaczasz wszystko z listy, która się pokaże.

Opublikowano

Na zdjęciu tak wyglada ze da się pójść dalej  a w rzeczywistości jest szare (przekłamanie zdjęcia), trochę widać ze jest mniejsza grubość czcionki.

1245370B-5F87-4EE6-A1B3-4EBEFA1F4D45.jpeg

Opublikowano

Hmm wygląda jakby nie widział co jest na karcie.

Opublikowano

Musisz w czerwonym menu na początku wybrać aktualizazję użytkownika a nie automatyczną. Zrób zdjęcia po koleji co klikasz od początku w czerwonym menu. 

Opublikowano

Powinieneś mieć widoczną opcje standard i tę drugą, gdzie sam wybierasz co ma instalować. Tę właśnie wybierasz i zaznaczasz kolejno wszystkie pliki do aktualizacji.

 

 

Screenshot_20211121-132103_YouTube.jpg

Edytowane przez Muskel1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.