Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Android Auto w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po co?

Opublikowano

Aby uruchomić patch w zielonym menu

Opublikowano

No ale M.I.B. uruchamia zielone menu:facepalm: Musisz poczytać, bo nie chce mi się po raz  enty tego tutaj opisywać....

Opublikowano
23 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

No ale M.I.B. uruchamia zielone menu:facepalm: Musisz poczytać, bo nie chce mi się po raz  enty tego tutaj opisywać....

Czytałem i z tego co zrozumiałem to aby aktywować zielone menu to w 5F. Ten patch aktualizacja w RED menu? 

Opublikowano

Wgrywasz M.I.B. poprzez czerwone menu. Następnie po wgraniu wchodzisz w zielone menu. W zielonym menu starujesz patchowanie jednostki. To wszysto,  nie wiem już nawet sam ile razy tutaj opisywałem. I tak co trochę pojawiają sie nowi i te same pytania. Ludzie czytajcie, czytajcie i jeszcze raz czytajcie...

Opublikowano
11 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Wgrywasz M.I.B. poprzez czerwone menu. Następnie po wgraniu wchodzisz w zielone menu. W zielonym menu starujesz patchowanie jednostki. To wszysto,  nie wiem już nawet sam ile razy tutaj opisywałem. I tak co trochę pojawiają sie nowi i te same pytania. Ludzie czytajcie, czytajcie i jeszcze raz czytajcie...

Dzięki za pomoc, udało się uruchomić AA. Wiązka została orginalna dodany tylko +12v i kabel USB 

 

Edytowane przez polop81

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wszystko wpięte, sprawdzona wiązka jak i kodowanie a nadal nie startuje CarPlay... Android się uruchamia. Miał ktoś podobnie? &nbsp
 

wtyczka 2x USB Audi 

wiazka chińczykIMG_3988.thumb.jpeg.fb61096f9a25a91d05118b301774d361.jpeg

IMG_3987.thumb.jpeg.3c1e392c5343a7cb995dc3a4c582f9a5.jpeg

Opublikowano
W dniu 3.05.2025 o 22:18, Muskel1 napisał(a):

Tak. Bez tego nie skasujesz bo błąd melduje przerwę lub zwarcie w wiązce do gniazd USB. 

Jeszcze jedno pytanie, mam ten błąd o którym pisałeś mam kody 60800 i 60900, ale w głównym menu nic sie nie zmieniło, nie mam ani ikony AIS ani Andoid Auto. Czy ta ikona pojawi się dopiero po fizycznym zainstalowaniu gniazda USB czy cos gdzies zle zrobilem?

Opublikowano
4 minuty temu, Daniello232 napisał(a):

Czy ta ikona pojawi się dopiero po fizycznym zainstalowaniu gniazda USB czy cos gdzies zle zrobilem?

Po spatchowaniu.

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Po spatchowaniu.

Czyli sprawdzic w adaptacjach 5F czy mam tak ja na tym foto?20250826_094054.thumb.jpg.96fca15f3e07aa5f0170f154d4791c07.jpg

Opublikowano

Możesz sprawdzić.

Opublikowano
W dniu 29.08.2025 o 21:47, Muskel1 napisał(a):

Możesz sprawdzić.

Rzeczywiście w adaptacjach obie opcje (apple dio i google gal miałem nie aktywne). Pojawiła sie ikona AIS w głównym menu MMI. Możesz zerknąć czy kodowanie jest OK?20250831_180104.thumb.jpg.6959a4adfd187d1724eaf96fb5494275.jpg

Opublikowano

Bit 6 i 7 są aktywowane, więc jest ok.

Opublikowano

Witam podrzućcie namiar na jakieś sprawdzone urządzenie do bezprzewodowego AndroidAuto obsługujące YOUTUBE NETFLIX:hi:  

Edytowane przez arturek986

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!

 

Mam pytanie co do samych map, a w zasadzie o lektora.

Czy jest możliwość zmiany (wgrania) innego głosu lektora bo obecny "domyślny" jest lekko mówiąc nie ładny :)

Niewiem czy wątek aktualizacji MMI oraz map to obejmuje, a jeżeli nie to proszę o skierowanie na właściwe tory.

 

Dziękuję!  

Opublikowano
8 minut temu, ollevis napisał(a):

Czy jest możliwość zmiany (wgrania) innego głosu lektora bo obecny "

Nie ma. To nie TomTom.

Opublikowano
8 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie ma. To nie TomTom.

Wszytko jasne,

 

Dziękuję za odpowiedź! 

Opublikowano

Witam, mam mały problem, pacjent AUDI Q5 2018r. radio mhi2q. Wczoraj zabrałem się za konwersje radia, od samego początku były jakieś problemy, na początku czerwone menu ładowało się kilka minut, w systemie zamiast informacji o wersji radia widniał napis UNKOWN,  radio potrafiło się kilka razy resetować przy normalnym użytkowaniu. Wgrałem M.I.B, wykonałem konwersję na EU(do tego momentu nie było problemu)

Wrzucam soft na karte, odpalam instalacje i zaczął się problem... Radio zawiesiło się wyskoczyła informacja o wczytywaniu systemu. Po godzinie czekania nic się nie zmieniło, postanowiłem wyłączyć zapłon - nie pomogło. Odłączyłem akumulator - po podłączeniu na radiu widnieje ta sama informacja. System w ogóle nie wstaje, nie sądzę, że zrobiłem cokolwiek źle. Czy ktoś mógłby pomóc jak przywrócić radio do życia? Jak się za to zabrać? Nie mam żadnej kopii zapasowej 

7a67370a-220a-4d3c-8f83-812dc0c862d2.jpeg

Opublikowano

Panowie możecie podrzucić czy są nowe mapy

Opublikowano

Nie ma.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.