Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Android Auto w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam android auto czy nie? Nie mogę się połączyć przewodowo. Próbowałem na różnych kablach i na dwóch telefonach. Na oneplus 12 nie wykrywa telefonu a na note 12 nie można wejść w ikonę phone apps.

IMG20251123100004.jpg

IMG20251123100017.jpg

IMG20251123100054.jpg

IMG20251123100440.jpg

Opublikowano

Masz phone apps. Update jednostki MMI + conbox i będzie bezprzewodowy AA.

Opublikowano
2 minuty temu, turzol napisał(a):

Masz phone apps. Update jednostki MMI + conbox i będzie bezprzewodowy AA.

Ktoś w okolicy Poznania może wykonać takie coś?

Opublikowano

Cześć.

Koledzy a jak jest z Gracenote? Mam u siebie region North America. Soft mam EU spachowany MIBem, mapy najnowsze. Czy wystarczy puścić aktualizację Europa i będzie git? Czy trzeba coś jeszcze rzeźbić?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, doposażyłem sobie w połowie tego roku moje A4 B9 w Android Auto ale mam czasami irytujący problem - za każdym razem jak wrzucę wsteczny bądź uruchomią mi się czujniki parkowania z przodu lub tyłu, to wyrzuca mi Android Auto do wizualizacji czujników (i to jeszcze ok, zrozumiałe), ale potem nie wraca do android auto tylko do głównego menu. Ma ktoś może na to rozwiązanie żeby MMI wracało do AA?

Opublikowano

W Gdańsku mogę wykonać aktualizacje MIB3 oraz telematyki - sterownik 75 - aktywacja Phone apps , androidauto i carplay - jedno i drugie bezprzewodowo. 

Opublikowano

Cześć wszystkim!

Ze względu na obecne ceny modułu z podwójnym USB (końcówka 736), zdecydowałem się na tańszą alternatywę, czyli moduł 8W0 035 708 (1xUSB + AUX), który wg specyfikacji również wspiera ASI.

Czy ktoś z Was montował ten konkretny moduł u siebie? Mam pytanie odnośnie okablowania: jakiej wiązki użyliście i gdzie ją kupowaliście?

Zastanawiam się, czy wiązka różni się czymś od tej dedykowanej do wersji 2xUSB? Zależy mi na czymś sprawdzonym, co podejdzie bez zbędnego przerabiania wtyczek.

Będę wdzięczny za pomoc i ewentualne linki do aukcji! 

image.png.5d3ffe191d74569307cf25a2e7198f08.png

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Zamontowałem to gniazdo i działa więc śmiało kupuj i zakladaj

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć. Chciałem zaktualizować mapę według poradnika, zainstalowałem MIB - More Incredible Bash.

Poszło bez problemu odpaliłem zielone menu aby zrobić patch IFS-root --> Flash patched image,

niestety przez pomyłkę wyłączyłem zapłon w trakcie i niestety jednostka nie wstaje.

Po włączeniu zapłonu jest napis trwa inicjalizacja jednostki dochodzi do 11% i stoi około kilku minut a następnie resetuje się i z powrotem inicjalizacja do 11%.

W vcds nie wykrywa jednostki.

Adres 5F: Elektr.informacji

Nie może być osiągnięty

Prosze o pomoc czy jest szansa na postawienie jednostki lub ktoś może pomóc ?.

Numer 8W5035035 D

Wersja: MHI2Q_ER_AUG22_P5152

Opublikowano

Wyciągnij bezpiecznik od 5F na 10 min.

Opublikowano

Bezpieczniki z kokpitu wyciągniete numer 10 i 14 na 15 minut, niestety dalej dochodzi do 11% i stoi.

Opublikowano

Spróbuj format partycji przeprowadzić.

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Spróbuj format partycji przeprowadzić.

Format partycji to chyba VCDSem sie robi , popraw mnie jak się mylę.

Vcds nie wykrywa F5

Opublikowano

Tak, w nastawach podstawowych.

Opublikowano
5 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Tak, w nastawach podstawowych.

VCDS nie wykrywa F5 czyli narazie ta opcja odpada

Opublikowano

Odłącz aku na 30 min. Jak to nie pomoże to trzeba naprawiać 5F.

Opublikowano
8 godzin temu, rudimax napisał(a):

Cześć. Chciałem zaktualizować mapę według poradnika, zainstalowałem MIB - More Incredible Bash.

Poszło bez problemu odpaliłem zielone menu aby zrobić patch IFS-root --> Flash patched image,

niestety przez pomyłkę wyłączyłem zapłon w trakcie i niestety jednostka nie wstaje.

Po włączeniu zapłonu jest napis trwa inicjalizacja jednostki dochodzi do 11% i stoi około kilku minut a następnie resetuje się i z powrotem inicjalizacja do 11%.

W vcds nie wykrywa jednostki.

Adres 5F: Elektr.informacji

Nie może być osiągnięty

Prosze o pomoc czy jest szansa na postawienie jednostki lub ktoś może pomóc ?.

Numer 8W5035035 D

Wersja: MHI2Q_ER_AUG22_P5152

jednostka na stół i recovery.

Opublikowano
5 minut temu, turzol napisał(a):

jednostka na stół i recovery.

Też obawiam się, że bez tego się nie obejdzie😏

Opublikowano

Ktoś z Dolnośląskie może wykonać takie coś ?

Opublikowano

Wysyłkowo 2-3 osoby z forum.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.