Opublikowano 7 Kwietnia7 Kwi 16 godzin temu, Muskel1 napisał(a):Wysyłkowo 2-3 osoby z forum.Mógłbym prosić o namiary na te osoby
Opublikowano 7 Kwietnia7 Kwi W dniu 6.04.2026 o 15:19, rudimax napisał(a):Ktoś z Dolnośląskie może wykonać takie coś ?Zapraszam, na poczekaniu.
Opublikowano 8 Kwietnia8 Kwi https://allegro.pl/oferta/interfejs-tester-bmw-inpa-enet-v5-30-e-sys-seria-f-g-i-ista-kabel-2026-13208684798?offerId=13208684798&inventoryUnitId=3KxYe4Pk-ocb7QcUJObiKA&adGroupId=YTFlODc4MTYtYzJjNS00MWY1LTgwYTQtNmZlODNjNDQ0ZmNmAA&campaignId=MWYyMzFlMjAtNDNmZi00ZGNkLWJmMTEtNmIzOTJlZDY5OGRiAA&clientId=NTI5OTgzMDAANDg3MDMwMzMA&sig=c82d53a9b9bf9d1881f5334b6be577de&utm_feed=cba59b59-8d0f-48d0-98a0-e9d1127523e2&utm_source=google&utm_medium=ads&gad_source=1&gad_campaignid=23562730216&gbraid=0AAAABCGh4W62Aps9NQ7CJbhVb55ed1RW_&gclid=CjwKCAjw-dfOBhAjEiwAq0RwIzkHiAUhgUXoDiW-ePDRtr-n6QS-58-7N6abLDUWqXQm_cszkrn8BBoCLNEQAvD_BwEPrzypominam że wszystkei aktualizacje , kodowania , carplay /androidy i wiele innych funkcji można przeprowadzić ze mną samemu całkowicie zdalnie w domu potrzebny jedynie laptop + ten kabelek z allegro wyżej
Opublikowano 17 Kwietnia17 Kwi W dniu 11.06.2021 o 20:51, pl_adamk napisał(a):Kabelki prowadzimy jak w załączonej instrukcji. Dwa z kostkami do jednostki multimediów, pojedyncze na lewą stronę. Czerwony wpinamy do skrzynki z bezpiecznikami w boku konsoli, brązowy najlepiej złapać w punkcie masy pod dywanem pod zdjętą osłoną progu, różowy opcjonalnie jak chcemy mieć podświetlenie do modułu elektryki, kostka T54c (najmniejsza) pin 1 (piny są ponumerowane w kostkach). Witam, może ktoś zrobić reupluod tej instrukcji ? bo niestety link wygasł...
Opublikowano 27 Maja27 Maj Dziś wykonałem aktywację w MHI2Q kodów do Carplaya, Android auto, usb i Map - za pomocą M I B. Auto posiadało port "only charge" Został zakupiony moduł 575035736 + przewód USB. Do jednostki podpięte tylko usb. W podłokietniku wykorzystanie wtyczki + dołożenie do wtyczki do pinu 7 dodatkowe 12V. Sprawa jest taka że Android auto działa zawsze nie ważne co by się jak rozłączało podpinało, zaś w Carplayu problem. Jeśli wykona się reset jednostki i po jej włączeniu podepnie się usb do iphona to telefon łączy się carplay działa, jak rozepnę i podepnę telefon działa. Ale jeśli wyłącze zapłon i ponownie włącze to podpięcie iphona - carplay nie startuje. Widać w menadzeze audi interface że na chwilę podłącza się a za około 2-3 sekundy traci połączenie - i jakby nie próbować carplay już nie startuje. Android auto zawsze działa. Aby wrócił carplay wymagany jest reset jednostki. Czy ktoś ma jakiś pomysł co jest nie tak?Soft w jednostce to MHI2Q_ER_AUG22_P3638 Telefon iphone 16 pro
Opublikowano 5 Czerwca5 Cze @Muskel1 Zakupiłem HUBa do Android auto, wiązke od Vag Install - chcę się już zabierać za rozbieranie plastików, a tutaj wchodzę na forum i czytam te komentarze odnośnie aktualizacji softu przez kartę. Czy nie dam radę tego dokodować VCDSem? Nie zależy mi na nowszej wersji softu niż tą którą mam.
Opublikowano 5 Czerwca5 Cze Za pomocą VCDSa nie da rady zaktualizować softu. VCDS potrzebny jest do skasowania błędu SVM. Jaką masz aktualnie wersję? Wrzuć fotkę z czerwonego menu.
Opublikowano 5 Czerwca5 Cze 57 minut temu, Muskel1 napisał(a):Za pomocą VCDSa nie da rady zaktualizować softu. VCDS potrzebny jest do skasowania błędu SVM. Jaką masz aktualnie wersję? Wrzuć fotkę z czerwonego menu.@Muskel1 Edytowane 5 Czerwca5 Cze przez MTBXC
Opublikowano 5 Czerwca5 Cze No to możesz zaktualizować do MHI2Q_ER_AUG22_P5092.Narzędzie M.I.B. ma także możliwość skasowania błędu SVM, więc VCDS jest teoretycznie zbędny. Jedynie na wypadek, gdyby należało zmienić kodowanie i adaptację będzie potrzebny.
Opublikowano 3 godziny temu3 godz Cześć. Od niedawna posiadam a4 b9 ( wcześniej skoda) . Pytanie czy radio: SW: 8W0035036Q . HW: 051 , SW version 0358 (odczytane obdeleven) to Harman? Jeśli tak to kolejność wgrywania softu to: 0976 - 1421 - 1438?Z góry dzięki za odp.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto