Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wskaźnik doładowania. W Dieslach nie działa. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.01.2023 o 11:40, kris_91 napisał(a):

@Muskel1 ty masz H15 0379 a jak ktoś ma H12 0379?

Też pójdzie.

Opublikowano

Ja mam H11 0275. Nigdzie nie znalazłem aktualizacji dla H11 wyższej aktualizacji. Rozumiem, że w tym przypadku nie ma co ryzykować?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, invi017 napisał(a):

Ja mam H11 0275. Nigdzie nie znalazłem aktualizacji dla H11 wyższej aktualizacji. Rozumiem, że w tym przypadku nie ma co ryzykować?

Możesz śmiało aktualizować do 0379.

Opublikowano
7 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Możesz śmiało aktualizować do 0379.

W jaki sposób? Skąd wziąć pliki pod moje VC? 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, invi017 napisał(a):

W jaki sposób? Skąd wziąć pliki pod moje VC? 

Polecam wrócić do pierwszego postu na pierwszej stronie w tutejszym temacie. Tam szystko jest opisane, wystarczy przeczytać:facepalm:

Opublikowano
26 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Polecam wrócić do pierwszego postu na pierwszej stronie w tutejszym temacie. Tam szystko jest opisane, wystarczy przeczytać:facepalm:


Źle napisałem. Post czytałem, ale nie widzę załącznika z plikami, może dlatego, że przeglądam na telefonie. 

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, invi017 napisał(a):


Źle napisałem. Post czytałem, ale nie widzę załącznika z plikami, może dlatego, że przeglądam na telefonie. 

Masz rację, plik nie jest już widoczny. Najprawdopodobniej przy którejś aktualizacji zostały zmienione warunki wrzucanych plików i wrzucanie arichw nie jest już dozwolone. Edytowałem pierwszy post i pod słowem "tutaj" znajduje się link do pobrania softu.

Opublikowano

Żeby potwierdzić i być pewnym. Bez problemu dla tego sterownika 8W5 920 790 B mogę aktualizować? :) 

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, invi017 napisał(a):

Żeby potwierdzić i być pewnym. Bez problemu dla tego sterownika 8W5 920 790 B mogę aktualizować? :) 

Soft nadaje się do tego VC, jednak jak z każdym urządzeniem elektronicznym aktualizacja na własną odpowiedzialność.

Opublikowano
Teraz, Muskel1 napisał(a):

Soft nadaje się do tego VC, jednak jak z każdym urządzeniem elektronicznym aktualizacja na własną odpowiedzialność.

To jasne. Dzięki za informacje. 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, invi017 napisał(a):

To jasne. Dzięki za informacje. 

Daj znać czy się powiodło.

Opublikowano

czym się różni??

Opublikowano
  • Autor

Zgodnie z tym co pisszą twórcy jest ulepszony (pewniejszy). Oprócz tego robi automatycznie backup EEPROMu VC, uruchamia także automatycznie Lap Timera (króry należy zakodować w VC aby móc przełączyć na widok sport layout,  jeżeli do tej pory nie było zakodowane).

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

rozumiem, czyli  używając tego skryptu nie trzeba wcześniej vcds kodować lap timera?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, marcin_o23 napisał(a):

rozumiem, czyli  używając tego skryptu nie trzeba wcześniej vcds kodować lap timera?

Dokładnie.

Opublikowano

Witam

jakoś na początku stycznia postanowiłem sobie aktywować layout za pomocą skryptu VCP. 

Ale nie zwróciłem uwagi na wersje softu H11 0275. Po wrzuceniu softu 0313 Layout wystartował, niestety uciekły mi znaki. Robiłem ponownie parametryzacje kamery i nic nie pomogło, później zrobiłem update na 0379 i dalej nie rozpoznaje znaków. Pomoże ktoś?  

Opublikowano
  • Autor

Kodowania się zgadzają?

Jakieś błędy w sterownikach?

Opublikowano

Błędów brak, tzn są te co zostały po konwersji bo to z USA. Kodowania zostały takie jakie były, przed zabawa. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.