Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki polecacie napinacz łańcucha rozrządu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jaki polecacie zamienik 

NAPINACZA ŁAŃCUCH ROZRZĄDU ? 

Ma ktoś założony zamienik ? Prosił bym o jakieś opinię 

Edytowane przez Marcinlbn24

Opublikowano

Było milion razy. UŻYJ LUPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Ja jak bede zmieniał bratu to wstawie SWAG lub Febi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, --Rafcio-- napisał:

Ja jak bede zmieniał bratu to wstawie SWAG lub Febi

Podeślij linki jak możesz:)

Opublikowano

Jedyne mądre rozwiązanie to ori bez zmiennych faz albo jak ma być po taniości to odpowiednik z febiego i wyłączenie tego gówna w sofcie. Wszystkie inne zamienniki ze zmienną fazą prędzej czy później dadzą o sobie znać. 

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, przem8 napisał:

Jedyne mądre rozwiązanie to ori bez zmiennych faz albo jak ma być po taniości to odpowiednik z febiego i wyłączenie tego gówna w sofcie. Wszystkie inne zamienniki ze zmienną fazą prędzej czy później dadzą o sobie znać. 

Podeślesz mi linka do febiego do b7 bfb ?

Opublikowano
ALLEGRO.PL
ALLEGRO.PL

 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Dev napisał:
ALLEGRO.PL
ALLEGRO.PL

 

Który byś dokładnie polecał ? Łancuch też nowy ?

Opublikowano

Jak chcesz zrobić dobrze robotę to wymieniasz komplet napinacz,łańcuch i uszczelki, no i przy okazji simeringi na wałkach.

Opublikowano

Pewnie już z 50 stron ma temat o tym napinaczu i dalej problemy. Może jeszcze Ci zamówić cały zestaw? Paczkomat czy kurier :P

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, przem8 napisał:

Pewnie już z 50 stron ma temat o tym napinaczu i dalej problemy. Może jeszcze Ci zamówić cały zestaw? Paczkomat czy kurier :P

Nie haha ?a jak kupię febiego co będę musiał wyłączać w kompie ?

Opublikowano
20 minut temu, Marcinlbn24 napisał:

Nie haha ?a jak kupię febiego co będę musiał wyłączać w kompie ?

Jaki byś nie kupił bez Fazatora, to musisz wyłączyć to w sofcie, bo będziesz miał check'a na desce. Jak kupisz z fazatorem, to nic nie robisz w sofcie.

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, szpakuziom napisał:

Jaki byś nie kupił bez Fazatora, to musisz wyłączyć to w sofcie, bo będziesz miał check'a na desce. Jak kupisz z fazatorem, to nic nie robisz w sofcie.

Czyli tylko oryginały mają fazatora ? Febi nie ma?

Opublikowano

Zamienniki też mają fazatory. Te bez fazatora są po prostu ze starszych wersji silników 1.8T czyli a4 b5 passat itd.

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, szpakuziom napisał:

Zamienniki też mają fazatory. Te bez fazatora są po prostu ze starszych wersji silników 1.8T czyli a4 b5 passat itd.

Czyli jak szukać to z fazatorem febiego może być? :)

Opublikowano

No może, jak Cię stać, to jak najbardziej. Chyba, że podniesiesz sobie poprzeczkę, to idź do ASO i kup za 2600pln

Opublikowano
6 godzin temu, --Rafcio-- napisał:

Jak chcesz zrobić dobrze robotę to wymieniasz komplet napinacz,łańcuch i uszczelki, no i przy okazji simeringi na wałkach.

Musi pamiętać też o popychaczach

Opublikowano
9 godzin temu, Marcinlbn24 napisał:

Czyli tylko oryginały mają fazatora ? Febi nie ma?

Te z fazatorem są awaryjne, a w zamiennikach nawet po 1000-1200 zł potrafią się szybko wysypać, i wsadzali je do 1.8t po 2000r. Eko normy i te sprawy, dlatego napisałem Ci co najlepiej założyć, a te pseudo zmienne fazy wyłączy Ci ogarnięty tuner w sofcie. Jestes z lublina więc masz dwóch pod nosem, którzy CI to zrobią dobrze i przy okazji program o ile nie masz, a jeździć serią 1.8t to grzech i strata czasu.

Dwa razy robiłem taki zabieg i patrząc na ceny oryginału napinacza z fazatorem to zostało mi kilka tys w kieszeni i świety spokój oraz brak jakiegokolwiek tyrkotania z rana. Po własnych doświadczeniach jak i kilku innych osób z forum jeśli chcesz zostawić zmienne fazy, które nic nie dają, to tylko ori z aso za ponad 2,5 tys Ci zostaje. Co zrobisz Twoja sprawa. Pozdro. :hi:

Edytowane przez przem8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.