Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, karolek_ust napisał:

Ładnie teraz przodu wygląda. Ale blachy pomazales tak że i tak można rozczytać. Kiedy sline front

A dopadło mnie lenistwo i nie chciało mi się już tego poprawiać z reszta i tak c**j komu po tych blachach, zasłaniania nie będzie :tongue4:, do frontu jeszcze trochę bo jak miałbym zakładać to cały pakiet na raz, a teraz sa inne  priorytety jak koło, gwint i może hamulce :whistling:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Czemu te ramki nie wersja 3D ? Jak chcesz to chyba mam gdzieś jeszcze te 3D, bo na A6 chuba nie pasuje ich zakładać :eusathink:

A bo wole takie:tongue4: a poza tym z 3d czasami schodzi chrom i wygląda to z d*py:hi:

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Pozdro CSW.:hi:

Czarny znaczek dobrze siadł. ;) 

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, george napisał:

Pozdro CSW.:hi:

Czarny znaczek dobrze siadł. ;) 

:hi:

Opublikowano

Myj Pan detajlingowy ten przód z tych owadów bo szkoda lakieru :)

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, Leszczonka napisał:

Myj Pan detajlingowy ten przód z tych owadów bo szkoda lakieru :)

Spokojnie to się zateguje:whistling:

Opublikowano
6 godzin temu, FroS-t napisał:

A bo wole takie:tongue4: a poza tym z 3d czasami schodzi chrom i wygląda to z d*py:hi:

Potwierdzam :decayed:

BTW. czarny znaczek robi robotę :palacz:

Edytowane przez R4xx

Opublikowano

Pozdro z CG :D bywasz tu czasem?

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, gagat3k napisał:

Pozdro z CG :D bywasz tu czasem?

Ostatnio nie ale bywałem, mój trener był z CG a teraz siostra mojej ukochanej ma faceta z CG także gdzieś tam mi się przewijają te rejony:)

Opublikowano

kiedy wpadasz na kodowanie? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, jedrekx napisał:

kiedy wpadasz na kodowanie? :decayed:

Ty jesteś tak zajęty i zabiegany ze chyba nigdy:tongue4:

Opublikowano

nie przesadzaj, daję radę :decayed: przyznaj się, że Ci za daleko do mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, jedrekx napisał:

nie przesadzaj, daję radę :decayed: przyznaj się, że Ci za daleko do mnie :decayed:

A c**ja tam, tobie do mnie….a ten start stop mnie wykończy niedługo :naughty:

Opublikowano
18 godzin temu, FroS-t napisał:

Ostatnio nie ale bywałem, mój trener był z CG a teraz siostra mojej ukochanej ma faceta z CG także gdzieś tam mi się przewijają te rejony

Będę wypatrywał. ;)

Opublikowano
  • Autor

Wnętrze w led na pokładzie

023.JPG
 

022.JPG

 

021.JPG

 

020.JPG

 

Wymieniłem też zniszczony kapsel przy gałce:tongue4:

019.JPG

:hi:

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

powoli do przodu :good:

Opublikowano
  • Autor

Nowe światło w halogen GP Thunder 3500k

024.JPG
 

025.JPG

 

026.JPG

 

027.JPG

 

028.JPG

 

029.JPG

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Zmienił żółte na....żółciejsze ... :doh:

Opublikowano

Chyba mijałem Cię w niedzielę we Fletnowie albo podobną białą B8 FL Avant...:whistling:

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, george napisał:

Chyba mijałem Cię w niedzielę we Fletnowie albo podobną białą B8 FL Avant...:whistling:

Nope, to nie ja....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.