Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, dekiel 13 napisał:

Białas leży prawidłowo .  :thumbup1:

Jaki tam gwintdt zapodałeś , Eibacha  czy coś innego ?

Tak Eibach, tak jak poprzednio, mega zawieszenie:kox:

Opublikowano
2 minuty temu, FroS-t napisał:

Tak Eibach, tak jak poprzednio, mega zawieszenie:kox:

U mnie też , zapodałem do swojej b6 po Twojej rekomendacji. :thumbup1:

Opublikowano

Cytując klasyka, który idealnie pasuje " koło, gleba i więcej nie trzeba" ...niby nic, a zrobiło 90% roboty, nawet przy seryjnym body póki co - lux :wub:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, KoJ@K napisał:

Cytując klasyka, który idealnie pasuje " koło, gleba i więcej nie trzeba" ...niby nic, a zrobiło 90% roboty, nawet przy seryjnym body póki co - lux :wub:

To prawda:jerk:

Opublikowano

Jest dobrze, teraz jakaś ciekawa rolka :wink:

Opublikowano

To teraz czas na hamulce

Opublikowano

jest bardzo fajnie :good:

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, karolek_ust napisał:

To teraz czas na hamulce

Nom, narazie czasu kurczę brak na takie spokojne grzebanie :whistling:

Opublikowano

Fajnie ,ale ta dupcia coś wyje , trzeba by to skręcić :) 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, K4rol81 napisał:

Fajnie ,ale ta dupcia coś wyje , trzeba by to skręcić :) 

d*pa jest na maksa już, w b7 było podobnie, Niemcy i ich TUV:whistling:

Opublikowano
8 minut temu, FroS-t napisał:

d*pa jest na maksa już, w b7 było podobnie, Niemcy i ich TUV:whistling:

UUU to szkopy jedne , pewnie jeszcze trochę siądzie ale nie tyle ile byś chciał :D 

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, K4rol81 napisał:

UUU to szkopy jedne , pewnie jeszcze trochę siądzie ale nie tyle ile byś chciał :D 

No wczoraj założone wiec napewno , w b7 tez niecały centymetr do szczęścia brakował…396C4651-0442-44A0-8BBE-B4C8095F36E5.thumb.jpeg.e7dac2a72915392f6eba555f6a185bf9.jpeg

najwyżej worek gipsu do bagażnika włożę :decayed:

Opublikowano

Nom 1 cm by było pięknie, worek gipsu to dobry pomysł :D 

Opublikowano

No i ładnie siadło , tył się jeszcze ułoży ;)

Opublikowano

Fajnie, że dalej działasz. :thumbup1:

Koła teraz takie małe się wydają.

Będą większe, czy rozmiar zostaje, a zmieni się wzór?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, afroo. napisał:

Fajnie, że dalej działasz. :thumbup1:

Koła teraz takie małe się wydają.

Będą większe, czy rozmiar zostaje, a zmieni się wzór?

Narazie zostaje 19, ogólnie na żywo lepiej to wyglada, ale zobaczymy, jak lato będzie za małe to pójdzie na zimę a może na przyszły sezon 20, muszę pozakładać, zobaczyć co i jak i policzyć dolary:whistling:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, afroo. napisał:

Fajnie, że dalej działasz. :thumbup1:

Za dużo tych modow nie będzie , niestety inflacja, wibor, i ogólna drożyzna daje popalić, ale coś tam staram się grzebać w miarę możliwość, chęci są, reszta to niestety kasa na graty, a dla mnie zabawa jest jak nie ma obciążenia budżetu domowego. 

Opublikowano

No no no.. bardzo ładna baza do modów ten Twój nowy białasek Panie Leszku :thumbup1: widzę że arsenał detailingowy również się powiększył i pasja kwitnie.

Jedyny minus to te popierdółki, które nazywasz zaciskami z porsche, przecież to zginie w tych nowych Inspiri 20x9 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, H4mm3R napisał:

No no no.. bardzo ładna baza do modów ten Twój nowy białasek Panie Leszku :thumbup1: widzę że arsenał detailingowy również się powiększył i pasja kwitnie.

Jedyny minus to te popierdółki, które nazywasz zaciskami z porsche, przecież to zginie w tych nowych Inspiri 20x9 :decayed:

Dziękuje:), na razie musi starczyć jeśli chodzi o hamulce :decayed:No te Ispiri chodzą mi po głowie ale też Rotiformy KPS

Opublikowano
4 godziny temu, FroS-t napisał:

Dziękuje:), na razie musi starczyć jeśli chodzi o hamulce :decayed:No te Ispiri chodzą mi po głowie ale też Rotiformy KPS

Mówiłem 6-tłok:przebiegly: Raz skuteczność a dwa wygląd przepaść na rzecz Brembo. Sam się ostanio zastanawiałem nad 4-tłokiem ale jednak mi przedszło:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.