Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 godzin temu, FroS-t napisał:

 

157.thumb.JPG.88052c84f4d6a2d36fa45cc9ebdd0c0b.JPG

 

Zboczeniec detailingowy ale ten Gyeon tutaj nierównomiernie dotarty ?

Piękne Audi i ten ład w garażu.

Graty!

Opublikowano
4 godziny temu, FroS-t napisał:

Koło zupełnie inaczej wyglada na żywo, im dłużej patrze tym bardziej mi się podoba, ciężko jakoś mi to oddać na fotkach, może coś jeszcze wrzucę, narazie S-line nie wpadnie bo pan Glapinski ciśnie z ratami kredytów ale coś jeszcze pewnie pogrzebie w tym sezonie, 

Czyli zaczynasz je akceptować. Nie oszukuj się, tylko kombinuj żeby na przyszły sezon wpadło coś fajnego :decayed:

Mam namiary na firmę z Tajwanu, co robi kute felgi, takie Ispiri wychodzi 4k taniej niż u dawmaca, a o skręcanych już nie mówię ;) 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, H4mm3R napisał:

Czyli zaczynasz je akceptować. Nie oszukuj się, tylko kombinuj żeby na przyszły sezon wpadło coś fajnego :decayed:

Mam namiary na firmę z Tajwanu, co robi kute felgi, takie Ispiri wychodzi 4k taniej niż u dawmaca, a o skręcanych już nie mówię ;) 

Zobaczymy co to się narysuje:whistling:

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, H4mm3R napisał:

Mam namiary na firmę z Tajwanu, co robi kute felgi, takie Ispiri wychodzi 4k taniej niż u dawmaca, a o skręcanych już nie mówię ;) 

A tak w ogóle to mnie wkurwiles bo chciałem żółte hamulce ale miałem wątpliwości jak to będzie i wybrałem czerwony ale widzę u ciebie żółty siedzi jak smok do białej  budy, no ale pocieszam się ze rozmiar tutaj ma znaczenie :decayed:

Opublikowano
14 minut temu, FroS-t napisał:

A tak w ogóle to mnie wkurwiles bo chciałem żółte hamulce ale miałem wątpliwości jak to będzie i wybrałem czerwony ale widzę u ciebie żółty siedzi jak smok do białej  budy, no ale pocieszam się ze rozmiar tutaj ma znaczenie :decayed:

Żółte najlepsze, czerwone to byle rolnik ma :decayed: ale przy srebrnych felgach nie będzie źle

IMG_20210828_174903.jpg.7d783168d3e0693b132acbe34f39776f.jpg

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Żółte najlepsze, czerwone to byle rolnik ma :decayed: 

IMG_20210828_174903.jpg.7d783168d3e0693b132acbe34f39776f.jpg

A ja na wsi mieszkam to pasuje:naughty:

Opublikowano
1 godzinę temu, FroS-t napisał:

A tak w ogóle to mnie wkurwiles bo chciałem żółte hamulce ale miałem wątpliwości jak to będzie i wybrałem czerwony ale widzę u ciebie żółty siedzi jak smok do białej  budy, no ale pocieszam się ze rozmiar tutaj ma znaczenie :decayed:

Mówisz?:eusathink:

 

03FF018E-DF62-46DC-BD96-0A7243083B55.jpeg

Edytowane przez Wandej

Opublikowano

Mega siedzi, to samo koło chcę do siebie wrzucić, tyle że w graficie. :D Czekam na efekt końcowy, wraz z tymi "bananami" hamulcowymi. :D Tak btw za ile dorwałeś akebono jeśli to nie tajemnica? ;) 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, KonradA4troop napisał:

Mega siedzi, to samo koło chcę do siebie wrzucić, tyle że w graficie. :D Czekam na efekt końcowy, wraz z tymi "bananami" hamulcowymi. :D Tak btw za ile dorwałeś akebono jeśli to nie tajemnica? ;) 

To nie moje hamulce , ja wstawiłem dwie strony wcześniej  moje …

Opublikowano
  • Autor

:rolleyes:

162.thumb.JPG.1d3dd03e4beb56362e7052e27f9c51f7.JPG
 

163.thumb.JPG.0bdcec24d93f1eb3db8da6abaf72e84e.JPG

 

164.thumb.JPG.83c3c92ec1edce0f8b1517c95d55379f.JPG

 

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
3 godziny temu, FroS-t napisał:

:rolleyes:

162.thumb.JPG.1d3dd03e4beb56362e7052e27f9c51f7.JPG

163.thumb.JPG.0bdcec24d93f1eb3db8da6abaf72e84e.JPG

164.thumb.JPG.83c3c92ec1edce0f8b1517c95d55379f.JPG

 

Dzięki obniżeniu auta na gwincie osiągnąłeś bardzo fajny efekt:kox:19` w tym przypadku wygląda bardzo dobrze:thumbup1:Jak się sprawuje w ogóle Eibach?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Wandej napisał:

Jak się sprawuje w ogóle Eibach?

MegaB)

Opublikowano

Tył jeszcze delikatnie podreguluj ;)

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, szafa napisał:

Tył jeszcze delikatnie podreguluj ;)

Nie da się :dontknow:

Opublikowano

Że niby koniec regulacji? to wywal całkiem regulacje i zostaw tylko sprężynę ;)

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, szafa napisał:

Że niby koniec regulacji? to wywal całkiem regulacje i zostaw tylko sprężynę ;)

Yop koniec regulacji:dontknow:

Opublikowano

zrobili Ci już drogę? bo zastanawiam się jak dojeżdżasz do domu :decayed: pamiętam jak mnie wytelepało w A6..

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, jedrekx napisał:

zrobili Ci już drogę? bo zastanawiam się jak dojeżdżasz do domu :decayed: pamiętam jak mnie wytelepało w A6..

Bo z c**jowej strony przyjechałeś:naughty: ale drogę zrobili i zostało mi 30m piachu z drogi pod domem do zrobionej , także luksus, można tamować ruch tocząc się po progach zwalniających, maja mnie tak dość już ze zamówiłem naklejkę na tylna szybę „f*ck Your Opinion” :decayed:

Opublikowano

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Siema

Do auta wpadły nowe końcówki wydechów – 2x Ulter 80mm w czarnym macie,

165.thumb.JPG.58fb0201adf9a822eb95d5445e0b497a.JPG
 

166.thumb.JPG.137298053e66aede307b13e61a5695a0.JPG

 

Po zabezpieczeniu CarPro Dlux i CarPro Gliss, pospawane wleciały na auto

171.thumb.JPG.075a0ddc665f607e27062c8b78e13340.JPG

 

172.thumb.JPG.990e116af45057a89b25cc881cfe440c.JPG

 

Przy okazji auto jeszcze trochę skręciłem w dół i teraz jest już tak jak się należy

167.thumb.JPG.c24ad7c86c8184b5ea689ea677c26ebf.JPG

 

168.thumb.JPG.66b140efd99d0352c6bcc6becbdcae6c.JPG

 

169.thumb.JPG.22db1df5990b9fb647bdc78d28170e83.JPG

 

170.thumb.JPG.bb23bc45c512775f8a2e1fd7188a88ca.JPG

 

Tak to teraz wygląda...

173.thumb.JPG.3e50fdeeb3a32554cf4f2d7e61a2dd75.JPG

 

174.thumb.JPG.3e26655d6c92293bf9faba0834058387.JPG

 

176.thumb.JPG.9b0edaa2a76b8d5b3bef57f40a076bfb.JPG

 

175.thumb.JPG.a6335737c7e1c8438cd3822e462a0620.JPG

 

:hi:

Edytowane przez FroS-t

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.