Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie miałem pisać o zmianie ich koloru :lol1: jebay śmiało, jak nie czarny to chociaż jakiś grafit. Według mnie ten białas aż się prosi o jakieś przełamanie tej bieli kolorem felgi :naughty:

Opublikowano
7 godzin temu, H4mm3R napisał:

Bardzo fajne, masz może ich numer? Może do b7 poszukam takich :whistling:

Ooo to to, a ja chętnie przejme te Twoje :yeee:

Opublikowano

szkoda, że nie miałeś rotorów z A5 bo bym je od Ciebie wziął :/

Opublikowano
  • Autor

Rotory zostaną do a3 raczej bo parametry idealne tylko muszę je doczyścić, albo zamienię na hamulce do a3:decayed: 

Opublikowano
26 minut temu, FroS-t napisał:

zamienię na hamulce do a3:decayed: 

345/310?

Opublikowano
2 godziny temu, KoJ@K napisał:

Ooo to to, a ja chętnie przejme te Twoje :yeee:

Dogadamy się ;)

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, H4mm3R napisał:

Dogadamy się ;)

A może ja :kox:

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, george napisał:

345/310?

340 Damian mi pisał ze brembo z Macan i 310 tył s3, ale to zobaczymy  , muszę monetę nazbierać, zimowe rolki wpadły bo rotory miały się sprzedać, teraz moja druga połówka je chce i o , leżą i chyba zostaną, ciezko określić :decayed:

Opublikowano

Jak dla mnie zimówki masz lepsze niż letnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Aktualne fotki:whistling:

202.thumb.JPG.0c6d7ef1bcf14feda6343b52c276f28c.JPG
 

203.thumb.JPG.b5b19e081dabf1ea9a4bcb5d109e2800.JPG

 

204.thumb.JPG.7fa9da27e44ff69b79b4dde39f78ffc3.JPG

 

205.thumb.JPG.f84b4a9811c4d9949f81efc59c8b6a42.JPG

 

206.thumb.JPG.a537880b410b9128ff39419ef7e873c5.JPG

 

207.thumb.JPG.824b6fdcfda76500f8af14e967eb85c3.JPG

 

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Fajne fotki, furka lux, rolka na zimę też ci się fajna trafiła :thumbup1:

Opublikowano
6 godzin temu, FroS-t napisał:

340 Damian mi pisał ze brembo z Macan i 310 tył s3, ale to zobaczymy  , muszę monetę nazbierać, zimowe rolki wpadły bo rotory miały się sprzedać, teraz moja druga połówka je chce i o , leżą i chyba zostaną, ciezko określić :decayed:

Jakbyś chciał tył to mam nowe zestawy 310mm. Tą felgę jak pokazałeś to myslalem ze 20’ W tej czerwonej C7 takie wrażenie sprawia. Mega wzór?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

Fajne fotki, furka lux, rolka na zimę też ci się fajna trafiła :thumbup1:

Podziekował :yes2:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Wandej napisał:

Jakbyś chciał tył to mam nowe zestawy 310mm. Tą felgę jak pokazałeś to myslalem ze 20’ W tej czerwonej C7 takie wrażenie sprawia. Mega wzór?

No tam jest więcej niż 19 ale nie mam pojęcia jaki numerek maja takie…

Opublikowano
6 minut temu, FroS-t napisał:

No tam jest więcej niż 19 ale nie mam pojęcia jaki numerek maja takie…

O widzisz dobre info:thumbup1: Kolejne więc wpadają do spektrum zaintersowania w 20`:decayed:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Wandej napisał:

O widzisz dobre info:thumbup1: Kolejne więc wpadają do spektrum zaintersowania w 20`:decayed:

Znalazłem , na czerwonej jest Oem 21’ RS6 C8 , parametry 21x10,5 cala

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie ludziki, pytanie techniczne, czy u siebie jak będę zmieniał kierownice na ścięta to sama poduszka będzie pasowała czy muszę kupić nową kierownicę razem z poduszką?

Opublikowano

tak, będzie idealna :)

Opublikowano

Twoja poduszka będzie pasować p&p do ściętej kierownicy .możesz śmiało kupił z a3 8v ściętą bo są tańsze i przełożyć multifunkcje i poduszkę ze swojej,  sprzedać okrągła jako A3?

Opublikowano
  • Autor

Fajnie, dzięki ??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.