Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koła słabe, na szczęście hebel ratuje sytuację :decayed:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

żarcik, dobrze siedzi :thumbup1:

Opublikowano

Dobrze się jeździ na takich zimówkach? Tj. dużym kole.  Kiedyś mówili, żeby zimowe koła mniejsze zakładać. 

Opublikowano
  • Autor

A normalnie się lataB)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Znalazłem dziś takie foto. Sztos te koła wyglądają w srebrnym kolorze...

107103920_3061087287313475_2535166745996181427_n.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

So simply beutiful A4 B8 , B7 was also .
What Bixy means in  car equipment.

Edytowane przez MarioR34

Opublikowano
15 godzin temu, MarioR34 napisał(a):

What Bixy means in  car equipment.

bi-xenon

Opublikowano

Biały kolorek, Soczysty czerwony zacisk, a na deser ładna "czysta" srebrna felga. Mega się to prezenci. :D 

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, KonradA4troop napisał(a):

Biały kolorek, Soczysty czerwony zacisk, a na deser ładna "czysta" srebrna felga. Mega się to prezenci. :D 

Thx:gicior: Coś tam może się pogrzebie jeszcze w tym roku…

Opublikowano
W dniu 18.03.2023 o 22:56, FroS-t napisał(a):

Thx:gicior: Coś tam może się pogrzebie jeszcze w tym roku…

Co tam planujesz?:whistling:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Wandej napisał(a):

Co tam planujesz?:whistling:

A jakaś drobnica, chciałbym program, ścięta kiere i może dokładkę spojlera od Maxton

ale zobaczymy, inflacja i raty kredytów nie odpuszczają wiec wiadomo jak jest, poza tym mojej ukochanej zmieniliśmy auto wiec nie ma

za dużo wolnej monety na jakieś tam wielkie mody…

Opublikowano
  • Autor

Siema, mały update:hi:

 

 

222.thumb.jpg.179a37a5d202bfb7c0285b983a111494.jpg

 

 

 

 

Przygotowałem rolki do sezonu, Gyeon Rim zastapił CarPro Dlux z CarPro Gliss

 

223.thumb.jpg.c30524bdfc773073da58ba905e1f2f0f.jpg

 

224.thumb.jpg.20adb4ae0c24efa231ceb556fcdfeabf.jpg

 

225.thumb.jpg.11b3e750f32667a43cf732bb6e23b857.jpg

 

226.thumb.jpg.4102021f6a3b1bf4282229b8bc840caa.jpg

 

 

 

 

Z modów wrzuciłem rejestrator jazdy Navitel RS2 Duo

 

234.thumb.jpg.2e73bb992e6ad550f33c4475ad96ffc0.jpg

 

235.thumb.jpg.6919efcb928e112e0d0ae73997be8ea1.jpg

 

236.thumb.jpg.67d43dfb837509ac30821bb3d966c598.jpg

 

 

 

 

No i małe zakupy na Black Friday....

 

227.thumb.jpg.30d888961a096053ebebd43aa28cfe0a.jpg

 

228.thumb.jpg.6780d7fb9a445e0473b3c2afa6bf825e.jpg

 

229.thumb.jpg.dd91f60204e68c4433aff8ac89f98fe6.jpg

 

230.thumb.jpg.206d45892f56a9aa3683ed2dd2594981.jpg

 

231.thumb.jpg.8ed9df113966681a20b2c3d12a08eec4.jpg

 

 

 

 

Mam nadzieje że uda się w tym sezonie wrzucić ścięta kiere i zrobić program, póki co auto ma się bardzo dobrze i nabija bezawaryjnie kilometry

 

232.thumb.jpg.64d293780793d303c7e0dbb83d19d6d1.jpg

 

233.thumb.jpg.cb9292eeb75c8556df1274959043fcaf.jpg

 

Pozdr!:hi:

 

 

 

 

Opublikowano

Jak zwykle profi podejście do tematu . :thumbup1:

Opublikowano

Przekozak, no i widzę że teraz na tej samej rolce latamy, tylko moja grafitowa. :D Bardzo ładnie się całość prezenci. :D

Opublikowano

Very nice updates , you take a care of your car i like that .

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MarioR34 napisał(a):

Very nice updates , you take a care of your car i like that .

 

Thanks:hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Siema:hi:

 

237.thumb.jpg.96f256e90c29eba6cc4740548903aa6e.jpg

 

238.thumb.jpg.aab8840658950f33a665c3a68adcc7c5.jpg

 

 

 

 

Lato założone, auto po zimie doczyszczone na wyjściowo i przesmarowane topem Gyeon Flexi na sezon:wink4:

 

239.thumb.jpg.a3d8870ce981e728b67cfee66ba0d4b7.jpg

 

240.thumb.jpg.07b79c591af8d43e30280736cb09c5cd.jpg

 

241.thumb.jpg.92553e94bd4e7058b478cbdcce919dec.jpg

 

242.thumb.jpg.715c7e0e017f8718f1940000dcdc1f06.jpg

 

244.thumb.jpg.1b0f518effd8af18451e227022ecf8ac.jpg

 

Pozdr!

 

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Zbok :wub:

Opublikowano

Ładnie wylizana :oklasky:

Opublikowano

Jak zawsze robota konkret:thumbup1:widziałbym tu zderzak competition :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.