Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zawsze można więcej i lepiej ale nie ma co się oszukiwać ze to kwestia dolarów na mody i żeby ktos to ogarnal, u nas tutaj w okolicy jest  tez brak ze tak powiem specjalistów od modow, większość mechaników czy wulkanizatorow itp jak widzi mocno obniżone auta to łapie się za głowę mi się z trudem udało znaleźć i wulkanizatorow czy mechaników czy zakład od zbieżności gdzie zrobią dobrze i uszanują ze auta się łapami nie maca całego i nie porysuja lakieru czy zniszczą felg po regeneracji itpB)

Opublikowano
3 minuty temu, FroS-t napisał:

Zawsze można więcej i lepiej ale nie ma co się oszukiwać ze to kwestia dolarów na mody i żeby ktos to ogarnal, u nas tutaj w okolicy jest  tez brak ze tak powiem specjalistów od modow, większość mechaników czy wulkanizatorow itp jak widzi mocno obniżone auta to łapie się za głowę mi się z trudem udało znaleźć i wulkanizatorow czy mechaników czy zakład od zbieżności gdzie zrobią dobrze i uszanują ze auta się łapami nie maca całego i nie porysuja lakieru czy zniszczą felg po regeneracji itpB)

Niestety ale to dosyć powszechny problem:facepalm: Kiedyś do zbieżności w B6 stwierdzili że trzeba zderzak zdjąć bo ich aparatura nie ogarnie tak niskiego auta:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, krzysiek_f napisał:

Jak odbierzesz auto od mechanika to już nie będą marudzić, że nie równo siadło tylko na to, że za małe hamulce włożyłeś. 

Co do hebli myślałem o większych , swoją droga do b8 co wejdzie największego ? 
 

drugi temat, może jestem za bardzo przezorny może nie ale po ostatniej batalii i dzwonie wiem ze biegły obroni mi hamulce p&p jak coś tam by się zadziało , a z dorabianymi adapterami nie daje mi gwarancji, wiec postawiłem myśle na w miare dobry zestaw, i dobrze to będzie hamowało i wyglądało….

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Wandej napisał:

Niestety ale to dosyć powszechny problem:facepalm: Kiedyś do zbieżności w B6 stwierdzili że trzeba zderzak zdjąć bo ich aparatura nie ogarnie tak niskiego auta:facepalm:

Tez to miałem, teraz znalazłem ten laserowy pomiar u nas i taki zakład co ma bardzo niski najazd wiec jest fajnie :ok2:

Opublikowano

W b7 jest ten sam problem, auto na gwincie. Przód ogarnięty na tip top,  a tył bez nakrętek i dalej różnica, ale zalejesz full bak i włożysz koło zapasowe i nagle jest równo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Takie znalazłem od d*py:)

IMGP4922.thumb.JPG.aa28f4ece312cbe5454c2190817d5488.JPG

Opublikowano
2 godziny temu, FroS-t napisał:

Co do hebli myślałem o większych , swoją droga do b8 co wejdzie największego ? 
 

drugi temat, może jestem za bardzo przezorny może nie ale po ostatniej batalii i dzwonie wiem ze biegły obroni mi hamulce p&p jak coś tam by się zadziało , a z dorabianymi adapterami nie daje mi gwarancji, wiec postawiłem myśle na w miare dobry zestaw, i dobrze to będzie hamowało i wyglądało….

100% P&P tylko 356mm lub 380mm na zaciskach dwtułoczkowy ATE. Odpowiednio z C7 BiTDI i SQ5:hi:

Opublikowano
  • Autor

a np takie 18zl czy 17zl z adapterami wejdą ? czy lepiej wtedy akebono ?

 

s-l400.jpg.70965647f9e944f9c1b96a9357e2b103.jpg

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
  • Autor

k**wa nie nie, jeszcze nie założyłem a już gadam o innych, proszę nie odpowiadać:glupek2:

Opublikowano
45 minut temu, FroS-t napisał:

a np takie 18zl czy 17zl z adapterami wejdą ? czy lepiej wtedy akebono ?

 

s-l400.jpg.70965647f9e944f9c1b96a9357e2b103.jpg

Odpuść sobie ten kibel :facepalm:

Opublikowano
2 godziny temu, FroS-t napisał:

a np takie 18zl czy 17zl z adapterami wejdą ? czy lepiej wtedy akebono ?

 

s-l400.jpg.70965647f9e944f9c1b96a9357e2b103.jpg

Tutaj jest dopiero rzeźba:decayed: Lepiej Akebono bo dotykasz tylko adaptera w przypadku tarczy 356mm:decayed: W poniedziałek mam montaż swoich to wrzucę fotkę jak wygląda obróbka. Naciesz się Brembo najpierw:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Nie, no tak z ciekawości zapytałem, z reszta @H4mm3Rchyba wszystko mi wyjaśnił jak kiedyś pisaliśmy:naughty:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Wandej napisał:

Tutaj jest dopiero rzeźba:decayed: Lepiej Akebono bo dotykasz tylko adaptera w przypadku tarczy 356mm:decayed: W poniedziałek mam montaż swoich to wrzucę fotkę jak wygląda obróbka. Naciesz się Brembo najpierw:thumbup1:

:ok2:

Opublikowano

Halo dałbym w ciemno folią, optycznie znikną i powiekszą boczne wloty.   B)

Opublikowano

Kierowniku mam cały kpl tarcze klocki przód 356mm , no i zaciski of kors :decayed:

20220326_094751.jpg

Opublikowano
  • Autor

Auto odebrane, nowy rozrząd i spowalniacze na miejscu

Klocki OEM Audi, tarcze OZ Sport, nowy płyn i tyle:whistling:

177.thumb.JPG.74de9499ae4672db6677b2e8af14573c.JPG
 

178.thumb.JPG.2bd0f16155a88d31195826289e8a24be.JPG

 

179.thumb.JPG.2cfcde2798a00ccf7e12e419ff13d9b5.JPG

 

180.thumb.JPG.c0a716508d121e5e4fb770529083840a.JPG

 

181.thumb.JPG.b997f2a47108b15005d30a8b21b68ac6.JPG

 

182.thumb.JPG.40d28f794894ca6e0192ff6535dc01b8.JPG

 

183.thumb.JPG.d871e0597ec9ba863d286a8854116a45.JPG

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
19 minut temu, FroS-t napisał:

Auto odebrane, nowy rozrząd i spowalniacze na miejscu

Klocki OEM Audi, tarcze OZ Sport, nowy płyn i tyle:whistling:

177.thumb.JPG.74de9499ae4672db6677b2e8af14573c.JPG

178.thumb.JPG.2bd0f16155a88d31195826289e8a24be.JPG

179.thumb.JPG.2cfcde2798a00ccf7e12e419ff13d9b5.JPG

180.thumb.JPG.c0a716508d121e5e4fb770529083840a.JPG

181.thumb.JPG.b997f2a47108b15005d30a8b21b68ac6.JPG

182.thumb.JPG.40d28f794894ca6e0192ff6535dc01b8.JPG

183.thumb.JPG.d871e0597ec9ba863d286a8854116a45.JPG

No i wyszło prawilnie:kox:

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Wandej napisał:

No i wyszło prawilnie:kox:

Przez takich ludzi jak ty czy H4mm3r człowiek nie cieszy się już z żadnego hamulca :decayed:ale już dobra może być, nie jest najgorzej :guma:

Opublikowano
1 minutę temu, FroS-t napisał:

Przez takich ludzi jak ty czy H4mm3r człowiek nie cieszy się już z żadnego hamulca :decayed:ale już dobra może być, nie jest najgorzej :guma:

Dopiero kupiłeś auto także jeszcze nic straconego?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.