Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zimowe rolki "ready to go" :kox:

Na oponie Pirelli 235/35/19

Zostały w ori kolorze bo są w idealnym stanie i jednak szkoda mi było je ruszać

208.thumb.JPG.b9e887ccca0c73f853e53abbcdafddf9.JPG
 

209.thumb.JPG.441e2c98e480d296ca767e42513764a9.JPG

 

210.thumb.JPG.25bcc7c320ba5af91bfaaa30fb710e0d.JPG

 

211.thumb.JPG.d7c41595ea5a8a56d379c7a4e6f174c0.JPG

 

212.thumb.JPG.23ca5d016873d59284ff0e7f4cba4cb4.JPG

 

Zabezpieczone CarPro Dlux i CarPro Gliss

213.thumb.JPG.31af56e6b51d8e75c4111d0702e45fdc.JPG

 

Gyeon Tire

214.thumb.JPG.b9ebbd4c467c7c4273d3e765e371138a.JPG

 

215.thumb.JPG.d4fbc1eea36f77912ca75f991a5442c5.JPG

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Lato w pełni a ten się w zimówki bawi. Chrust już też masz zgromadzony :decayed:

 

Fajna rolka :thumbup1:

 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, H4mm3R napisał:

Lato w pełni a ten się w zimówki bawi. Chrust już też masz zgromadzony :decayed:

 

Nigdy nie wiadomo kiedy śnieg spadnie :grin:

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 27.06.2022 o 23:23, H4mm3R napisał:

Lato w pełni a ten się w zimówki bawi. Chrust już też masz zgromadzony :decayed:

 

Fajna rolka :thumbup1:

 

Zimówki w piecu ponoć lepiej się palą niż letnie (inny sklad gumy) więc wie co robi  :grin:    ;)

Edytowane przez Sensor77

Opublikowano
  • Autor

Myju myju:wub:

 

Gyeon Duraflex - lakier

Gyeon View - szyby

Gyeon Rim - felgi i zaciski

CarPro Dlux - plastiki

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@FroS-tChcesz czy nie, musisz coś zrobić z tyłem :decayed:. Chociaż cm w dół :naughty:. Nie wiem jak to zrobisz. 

Opublikowano

Przyjemnie się patrzy jak ta woda spływa ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 24.06.2022 o 00:23, FroS-t napisał:

Jeszcze się zastanawiam czy ich na czarno nie da, chodź szkoda mi ori lakieru

913AE4F0-B99D-4770-8BA9-8571243AD763.jpeg.1de1e1839b8cd29dfba0ba6867c5094b.jpeg

Jak te zimówki działasz coś czy zostawiasz w ori lakierze? Wpadły mi w oko do q3ki na sezon lato.. może czerń plus fronty cnc? ?

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, qlimazz napisał:

Jak te zimówki działasz coś czy zostawiasz w ori lakierze? Wpadły mi w oko do q3ki na sezon lato.. może czerń plus fronty cnc? ?

Zostawiam ori, za ładny lakier, chodź widziałem takie czarne i naprawdę robią robotę, może jak będzie to siedziało dobrze, to wrzucę je na lato w innym kolorze a aktualne lato sprzedam,  nie wiem jeszcze, narazie zostaje sreberko jak jest, bo naprawdę po powłokach wyglądają kozacko….

 

Czarne i front cnc na własne życzenie, nie nie nje:decayed:

Opublikowano

W jakiej cenie masz tego GeJona na lakier ? :wink: Piękne hydro ! :wub: Odporna na owady?

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, 07_yeti napisał:

W jakiej cenie masz tego GeJona na lakier ? :wink: Piękne hydro ! :wub: Odporna na owady?

Wiesz co w bardzo dobrej, powiedzmy ze w cenie Mohsa EVO 50ml, ale to już ostatnią sztukę udało mi się wyrwać, już tego nie ma, same INFINITY praktycznie , na owady odporna ale na water spoty to już różnie bywa, Gyeon moim zdaniem robi bardzo fajne powłoki ale niestety trzeba bardzo o nie dbać, raz na dwa tygodnie mycie ręczne to taki mus….

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zima na pokładzie....:whistling:

 

216.thumb.jpg.19e29db0a5bc37ab39f2655844bd0a6c.jpg

 

217.thumb.jpg.bf9b6f65b0dc648204eddc7507606901.jpg

 

218.thumb.jpg.9bf749fd7e59abc0ee401df646053ce6.jpg

 

220.thumb.jpg.9aa3b583cad1d8b672244280b2c94468.jpg

 

221.thumb.jpg.558b4c33c5d033b974087cf9e70e8bce.jpg

 

Rolki wychodzą praktycznie na równo z budą, także będzie co myć:grin:

 

219.thumb.jpg.70229f928905040476a309bfcc5ce378.jpg

 

Pozdr!:hi:

 

 

Opublikowano

Piękna jest ! :wub:

Opublikowano

obraz.png.2721a2ef2e4669cdc0b07dd36d0ebf53.png

wgniotka czy mi się wydaje ?

Opublikowano
  • Autor

Poprzedni właściciel zahaczył o krawężnik…

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, 07_yeti napisał(a):

Piękna jest ! :wub:

Thx!

Opublikowano

Ten zestaw nie przypomina zimy. :decayed:

Opublikowano
W dniu 15.11.2022 o 18:12, george napisał(a):

Ten zestaw nie przypomina zimy. :decayed:

Zimowy setup, lepszy niż letnie połowy aut na forum czy w Polsce :hi:. Biały kolor jest kosmiczny. 

Edytowane przez monthrey12

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, monthrey12 napisał(a):

Zimowy setup, lepszy niż letnie połowy aut na forum czy w Polsce :hi:. Biały kolor jest kosmiczny. 

E no bez przesady ale miałem już dość patrzenia na auto z c**jowym kołem w zimę i dopóki gdzies tam będzie mi sprawiało przyjemność delikatne grzebanie w aucie to będą fajne rolki na zimę i lato:kox:

Opublikowano

Ładniutka ta zima :wub:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.