Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Od kogo brać turbosprężarki do tuningu ?


Blanko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam sie od kogo, skad brac jakies dobre turbiny hybrydowe w moim przypadku do awxa?

jak narazie to tylko wiem ze jest na allegro koles o nicku Karambol i zajmuje sie robieniem takich hybryd i do tego niedaleko mieszka mozna podjechac pogadac..

no ale co do jego turbin to sa rozne opinie... jedni mowia ze sie na nich super jezdzi a inni ze to kupa.. :sick3:

macie jakies namiary do innych osob ktore robia jakies fajne mocne hybrydy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z Jaro4444 on ma do sprzedania nowe turbo z BRD, wystarcza w tym silniku do 200km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to juz sprzedane.. :(

po za tym hmm nr seryjne turbo BRD to 03G145702H

a te co mial Jaro4444 to 03G145702H V360 i one jest chyba od Passata 2.0 170KM

Turbina sprzedana i była od A4 BRD nie Passata.

Może kolegom coś wytłumaczę. Jak turbina ma nr XXX145XXXZ to świadczy, że jest na dzielny kolektor (przykręcana). Jak ma nr XXX253XXXZ to jest zintegrowana.

To może pomoże w rozpoznawaniu co jest co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro a czym różni sięta co miałeś V360 od V350?? Jakiś nowszy model??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiedziec o tych aukcjach..

tu niby na jedanej aukcji jest turbo do passata 2.0 170

a na drugiej do audi 2.0 170

te tubiny sa chyba inne a na tych aukcjach turbiny te same...

http://www.moto.allegro.pl/item598883137_turbosprezarka_vw_passat_2_0_tdi_03g145702h_v350.html -- passat

http://www.moto.allegro.pl/item598900569_turbosprezarka_audi_a4_2_0tdi_170ps_03g145702h.html -- audi

pomylil sie czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość głupoty pisze nie było takiej turbosprężarki w Passacie, obie są za Audi. Po za tym to nie turbosprężarka tylko usługa jej regeneracji.

Tu masz to turbo od użytkownika naszego forum:

http://www.moto.allegro.pl/item604609887_turbina_brd_bva_170km_tdi_turbo_tuning.html

ewentualnie tu nowe:

http://www.moto.allegro.pl/item609459774_turbosprezarka_turbina_vw_audi_2_0_tdi_170km.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Jarol ze to cena za usluge regeneracji.. chodzilo o sam fakt ze koles pisze ze do passata a tak nie jest..

co do tych turbin ktore podales to pisalem do tego allegrowicza automax-72 on ja juz sprzedaje od paru miesiecy pytalem sie o nia juz dosyc dawno wtedy byla wystawiona za nia cena 2500:) teraz juz patrze 2100.. i jakos nikt jej nie rwie

podobno przywiozl z niemiec i nie moze wystac faktury, gwarancji tez zadnej nie daje:( komentarzy tez za duzo nie ma troche strach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kogo brać turbiny do tuningu to Wam nie podpowiem, ale powiem od kogo napewno nie brać. Sprzedawca Automax-72 robi sobie kpiny, ze swoich klientów o czym przekonał się Kolega Dudi75. Turbiny sprzedawane jako "nowe" to marne regeneracje, a dosłany do klienta towar nie odpowiada temu z opisu aukcji i umieszczonego na zdjęciach. Po zamontowaniu na wozie wyła jak potępiona i ciekła olejem jak stary rybacki kuter...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde to ta co ją dudi miał teraz montować ? No to zonk niezły. Postraszyć gościa skarbówką i niech kasę oddaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chwilę zastanawiałem ale... brak gwarancji, lokalizacja Polska..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kogo brać turbiny do tuningu to Wam nie podpowiem, ale powiem od kogo napewno nie brać. Sprzedawca Automax-72 robi sobie kpiny, ze swoich klientów o czym przekonał się Kolega Dudi75. Turbiny sprzedawane jako "nowe" to marne regeneracje, a dosłany do klienta towar nie odpowiada temu z opisu aukcji i umieszczonego na zdjęciach. Po zamontowaniu na wozie wyła jak potępiona i ciekła olejem jak stary rybacki kuter...

Swiete slowa unikac tego klijenta ;( , trzeba to teraz zregenerowac i zobaczymy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic gościa nie przyciśniesz ? To przecież jawne okłamywanie kupującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem od Rob555 z forum, co prawda pierwsza nie działała od samego załozenia, ale na gwarancji wymienili bardzo szybko :notworthy: Druga aktualnie załozona na aucie i dmucha jak szalona :good: teraz czekam na ustalenie terminu u rogala na korekte :kox: :kox: Wiec jak najbardziej polecam te turbinki choćby z tego powodu że gwarancja sprawdzona :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie :confused4:... ja tez juz mialem brac turbine od niego po tych niby znizkach za te 1900.. ale cos jednak nie bylem przekonany do tego sprzedawny do konca i tak odwlekalem.. i jednak dobrze zrobilem, dobrze ze jest to forum i ludzie z podobnymi pasjami i zainteresowaniami :hi:

Od kogo brać turbiny do tuningu to Wam nie podpowiem, ale powiem od kogo napewno nie brać. Sprzedawca Automax-72 robi sobie kpiny, ze swoich klientów o czym przekonał się Kolega Dudi75. Turbiny sprzedawane jako "nowe" to marne regeneracje, a dosłany do klienta towar nie odpowiada temu z opisu aukcji i umieszczonego na zdjęciach. Po zamontowaniu na wozie wyła jak potępiona i ciekła olejem jak stary rybacki kuter...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic gościa nie przyciśniesz ? To przecież jawne okłamywanie kupującego.

Zebym wiedzial gdzie mieszka to bysmy sie z kolegami przejechali :bicz3: a tak to gosc nie chce podac swojego adresu :chytry: .Niewiem cy cos z niej bedzie jak sie ja da do regeneracji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...