Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z otwieraniem szyb


arek182

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie co moze byc przyczyna braku opuszczania szyb z panela sterowniczego od stony kierowcy tzn z lewej stony od kierowcy opuszcze szybe i z tylu od strony kierowcy opuszcze,natomiast jak chcem opuscic szyby od strony pasazera z panela sterowniczego od kierowcy to prawej strony to nie mozna opuscic z przodu i z tylu co moze byc przyczyna???prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u jednego kolegi pomogła wymiana sterownika który jest w drzwiach kierowcy... poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez nie dzial od strony pasazera natomiast od kierowcy otworze strone pasazera guziki sa podswietlone co koledzy moga podpowiedziec model audi b6 2001rok

Ja tak też miałem.Kiedyś rozłączałem kostkę w drzwiach kierowcy i mi się zatrzask w kostce połamał. Okazało się , zę minimalnie kostka w drzwiach (na słupku) wysuneła, i akurat ten pin nie łaczył. spróbuj tak. zdejmij peszek , i mocno spróbuj wepchanąć kostek w z gniazdo i przytrzymaj. drugą ręką załącz zapłoni zobacz czy sterowanie wróciło. z drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rade kolego sprawdze to , a mam pytanie jak masz wyswietlacz miedzy zegarami i nie masz orginalnego radia audi to i tak powinno na nim wyswietlacz inne rzeczy typu spalanie itp?u mnie swieci na bialo nic nie wyswietla,podkresle ze koles mi mowil ze nie bedzie dzialac bo nie ma orgi radia dodam ze ten model posiada nawigacje jakas tam.Na moje koles mi sciemnia czytalem ze to jest polaczone jakas szyna cos ale nie znam sie na tyle by cos wiecej powiedziec pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę swój przypadek,mój włącznik działał losowo raz opuścił a drugi nie opuścił ,rozebrałem cały przełącznik na elementy do samych blaszek styków,przetarłem je szmatką i tak działa dwa lata,zastosowanie WD-40 nic nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rade kolego sprawdze to , a mam pytanie jak masz wyswietlacz miedzy zegarami i nie masz orginalnego radia audi to i tak powinno na nim wyswietlacz inne rzeczy typu spalanie itp?u mnie swieci na bialo nic nie wyswietla,podkresle ze koles mi mowil ze nie bedzie dzialac bo nie ma orgi radia dodam ze ten model posiada nawigacje jakas tam.Na moje koles mi sciemnia czytalem ze to jest polaczone jakas szyna cos ale nie znam sie na tyle by cos wiecej powiedziec pozdrawiam

I jak coś zauważyłeś? udało siędojśćco było? Ja nie mam ori radia i mi wszytsko wyświetla ok, fakt ja mam tylko pół fisa ( rozblokowanego do full fisa) ale mam tylko ten czerwony zegar, ( nie kolorowy) i takich jazd nie mam jak opisujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszalem ze jak podepne auto pod kompa jest mozliwosc sprawdzenia dlaczego nie wyswietla nic mam nadzieje ze naprawie to

tylko niech podepnie to ktoś z jajami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem taki, że od kierowcy moge tylko zamknąć szybę pasazera. Ale otworzyć już nie. Macie pomysł jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...