Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Avant prawy schowek w bagazniku - problem z zamknieciem


hafas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Tak jak w temacie - mam problem z zamknieciem prawego schowka w bagazniku. Wszystkie elementy wydaja sie byc ok. Nie znalazlem zadnych luznych plastikowych czesci wiec napewno nic sie nie polamalo. Mam wrazenie jakby wewnetrzny zatrzask ( polaczony z klamka) nie mogl zlapac elementu na ktorym powinien trzymac sie caly zamykajacy boczek.

Czy ktos z Was mial podobny problem i go w jakis sposob rozwiazal?

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pożycz zamykającą sie klapkę od kolegi i będziesz wiedział czy wina zamka w klapce czy w tapicerce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem to samo ale wystarczło zamknąć go palcami mocno zaskoczyło coś i teraz sie zamyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie tylko przypadłość b7... w b6 u mnie jest to samo, czasem na dziurach prawy schowek sam się otwiera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta sama przypadlosc jest w B6. ja w tym schowku mam wzmacniacz i maly sub, wiec nie potrzebuje go czesto otwierac. zawsze dosc mocno nim trzaskalem i zaskakiwal dobrze, ale jak probowalem zamykac go lekko to zawsze sie otwieral :kwasny: widze, ze to kolejny 'wspolny' problem. sprobuje zerkanc dzis i jak cos znajde to dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak . Tez zauwazyl;em ze jak sie podniesie to zatrzaski trzymaja, tylko ze po jakims czasie ( nie wiadomo mi dlaczego) cala ta klapka jakby osiada i znowy wypada. Szlag mnie trafial i finalnie przytroczylem tam platikowa skrzynke na zakupy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również kiedyś po otwarciu bagażnika widziałem prawy tylny schowek otwarty. Podgiąłem lekko dół (zaczep) w przeciwnym kierunku (bo sam schowek przyjmuje kształt banana) i od ponad 0,5 roku ani razu nie był otwarty. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki:)

Jutro rzezba z tektura i gieciem:)

Nie ma to jak poprawianie fabryki ;) niemiecka precyzja....heh polska inwencja tworcza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio metoda ArkadiuSa podgialem troche dolne zaczepy i docisnalem troche same drzwiczki, zeby byly bardziej proste (generalnie maja lukowaty ksztalt). na razie trzyma zobaczymy jak dlugo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też spotkał ten problem..próbowałem wszystkiego oprócz tekturki...ja bynajmniej wkręciłem dość drobny wkręt z mini płaskownikiem w część stałem tapicerki tak że ten płaskownik załapuje ta klapkę...może się trochę wydawać mało estetyczne ale jak się dobrze kolor i miejsce dobierze to nic nie widać i problem znika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...