Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Logi , statyczne , dynamiczne , szarpie 1.8t BFB


PiotrQP

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wydajniejszych wtryskiwaczy nie chce też się wbijać w koszta nowych od bex-a. Znalazłem coś takiego i zastanawiam się czy wysokość wtryski będzie p&p

ALLEGRO.PL

Kup taniej Wtrysk Bosch 430cc FMIC z Częstochowa na Allegro.pl, za 159 zł w kategorii Części samochodowe - Układ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez uzywki z bexa idzie wyrwac od 200 do 250zl, niedawno sprzedalem takie. Planujesz ponad 250 KM że 430 chcesz montowac? Pasuja p&p poza tym wszystko już o tym jest napisane po internetach. 

Zmiana wtryskiwaczy wiąże się z korektą softu ale mozesz trochę udrutowac górą to co teraz i obejdzie się bez zmiany wtrysków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuner odradza używane, mówi żeby wsiąść coś od sidmotorsport 440cc mają dobre ceny  i ogarnie temat. Zaproponowali te ale są wyższe.

 

SIDMOTORSPORT.PL

BOSCH 440cc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz za dużo pieniędzy w portfelu to kupuj nowe, jak Cię stać to nikt Ci nie będzie zabraniał. Wydasz 800 zł za wtryski, zrobisz 200 KM, a później będziesz jeździł na LPG. Trochę bez sensu, nie sądzisz? Nie tak dawno też montowałem używki z BEXa (kpl. 200 zł chyba z przesyłką) i wszystko z nimi w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo racji w tym co piszesz. Udało mi się jednak kupić za 500zł nowe z tt BAM 380cc, decyzja taka ,a nie inna ponieważ wole uniknąć dodatkowych kosztów i czasu gdyby używane były uszkodzone. Dla tunera jak twierdzi nie stanowi większego problemu jakie będą, wystroi prawie wszystko pod warunkiem, że będą sprawne. Jak mówi po dokładnym sprawdzeniu stanu auta dobierze odpowiedną korektę softu, widzi dwie optymalne dla mojej sytuacji opcje. Zejście z mocy na obecnych wtryskiwaczach, lub nowe i zrobienie mapy pod nie. Na zwrot wtryskiwaczy mam 14dni. Dzięki przem8 i wszystkim za pomoc, myślę że tuner zrobi robotę do końca jak należy, wydaje się mieć dużą wiedzę i będę mógł się znów cieszyć z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to ten sam tuner co robił tego softa z którego wrzucałęs logi to az taki optymistyczny z tą wiedzą jego bym nie był, widać jak pięknie afr zrobiony w tym programie, do 5 tyś ubogawo w paliwo jak na zadany boost a od 5 tys sytuacja odwrotna...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2021 o 16:26, PiotrQP napisał:

Szukam wydajniejszych wtryskiwaczy nie chce też się wbijać w koszta nowych od bex-a. Znalazłem coś takiego i zastanawiam się czy wysokość wtryski będzie p&p

ALLEGRO.PL

Kup taniej Wtrysk Bosch 430cc FMIC z Częstochowa na Allegro.pl, za 159 zł w kategorii Części samochodowe - Układ...

 

 

mam bexy na sprzedaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz13  auto na tym sofcie było tak sprowadzone z Niemiec, szukałem kilka dni i znalazłem Walas motorsport mam do nich najbliżej, mają też pozytywne opinie, a jak to wyjdzie zobaczymy.  Już kupiłem wtryski, ale dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dlatego miałes problem o którym pisałeś, dobry soft i wieksze wtryski powinny rozwiązać wszystkie problemy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PiotrQPjak chcesz mieć dobry sofy to odezwij się do kolegi @Łukasz13. Nie musisz do Niego jeździć, wszystko ogarniecie zdalnie. Polecam z czystym sumieniem.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto już hula, zmienione wtryskiwacze, wycięta druga sonda plus korekta softu. Silnik zdrowy trzyma moc. Został tylko gazownik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, PiotrQP napisał:

Auto już hula, zmienione wtryskiwacze, wycięta druga sonda plus korekta softu. Silnik zdrowy trzyma moc. Został tylko gazownik. 

Kto Ci robił korektę softu? Pokaż logi jak to teraz jedzie a jak masz kreski to wrzuć też tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korektę robiłem w Walas Motorsport (Kamień Pomorski) zrobili przed ustalonym terminem i zapłaciłem dużo mniej niż wcześniej mówili. Co zauważyłem auto nabrało kultury i pali mniej ale dokładnie obliczę po pełnym tankowaniu. Wyszło to tak, mam nadzieję, że dobrze to zrobili bo jutro jestem umówiony z gazownikiem. 

http://vaglogi.pl/log-115_118_17hx8.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_vtZw0G.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_XAHEF9Z.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnie napisany ten program tzn. raz zadane doładowanie rośnie, raz spada delikatnie, później znowu rośnie i tak w koło. Nie wiem co autor programu miał na myśli ale tak się nie robi. Turbo też delikatnie przeładowuje. Tyle widzę ja, może inni koledzy się jeszcze wypowiedzą w tym temacie.

Podsumowując, nie jest źle ale też nie jest i bdb.

Jakie wtryski dałeś że czasy wtrysków takie małe masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jest w porządku, zadane doładowanie steruje ECU w zależności od warunków. Logi robione na autostradzie ale jest na niej kilka wzniesień i dołków do tego padało i mogło trakcję na chwilę stracić. Na korekcie turbinę zostawili w spokoju bo jest prawidłowo. Wtryskiwacze mam 380cc z BAMa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest tak jak piszesz, ja napisałem to co zauważyłem. Nie jestem jakimś specjalistą, jednak też nie raczkuję w tym temacie i coś tam już widzę :wink:

Poniżej masz mój log po sofcie od @Łukasz13 i tam nie mam takich wahań doładowania, turbo też tyle nie przeładowuje. Dobrze by było jakby się koledzy wypowiedzieli np. Łukasz czy @przem8, też się chętnie doszkolę w temacie.

http://vaglogi.pl/log-115_118_AM4kXB.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...