Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy z biegami


MrMajstro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem i zwracam się do was z pytaniem. Szukałem po tematach i niby było coś poruszone odnośnie tego ale nie było dokładnie takich objawów jak u mnie a przynajmniej problem rozwiązany był sposobem który u mnie się nie sprawdził. Problem polega na tym że ciężko zmienia się biegi w górę. 1 wchodzi normalnie chociaż ostatnio zdarzyło mi się że wcisnąłem sprzęgło i nie mogłem wrzucić ale to pierwszy raz a z 1 na 2 jest największy problem bo albo nie chce wejść i wskoczy dopiero na obrotach około 1200 albo zgrzyta jak wskoczy 3 już mniej jest tylko słychać lekko jak tryby w skrzyni się ze sobą spotykają 4 to samo a 5 ładnie gładko cichutko wchodzi. Sprzęgło wymienione kompletnie i wysprzeglik też ale co ciekawe jak pompne dwa razy pedałem sprzęgła to bieg sam wpada że tak powiem ale żadnych wycieków nigdzie nie ma... Czy pompka przy pedale padła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Langista napisał:

Po wymianie wysprzęglika układ był odpowietrzany?

Tak, był wymieniany nawet płyn na świeży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że robił Ci to warsztat, zgłaszałeś im to? Czy ten sam problem był przed wymianą wysprzęglika?

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał:

Domyślam się, że robił Ci to warsztat, zgłaszałeś im to? Czy ten sam problem był przed wymianą wysprzęglika?

Problem był i przed wymianą a wymieniałem sam. Gdyby nie to to bym się do tego nawet nie zabierał chociaż i tak miałem dwumase zerwaną ale dało się z tym żyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej w skrzyni masz? Można odkręcić korek i sprawdzić. Chociaż jeśli zgrzyta przy włączaniu biegów to podejrzewam synchronizator. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...