Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bardzo jasne pozycyjne z tyłu


bkwiatek

Rekomendowane odpowiedzi

Masz Bixenon i nie masz czujnika światła i deszczu?

Lampy przednie oryginalnie siedziały czy dokładane?

Co z tym problemem? Zawsze był czy nagle się pojawił?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bkwiatek w MCE w adaptacjach ustaw kanały:

02 - 16%

03 - 17%

04 - 18%

Mam tak u siebie. Odnośnie kodowania to odpowiedz mi i koledze @Muskel1co masz z wyposażenia, napiszę Ci jak ma być zakodowane.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Muskel1 napisał:

Masz Bixenon i nie masz czujnika światła i deszczu?

Czujnik światła jest z lusterkiem fotochrom, a z tego co kojarzę to nie było ono z automatu z bixenonem, a czujnik deszczu to pewnie jest level wyżej.

26 minut temu, pelonek1 napisał:

Bixenon z przodu i do jazdy dziennej masz?

DRL był w pakiecie z bixenonen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hak firmy Westfall, zakładam, że jest fabryczny, ja go w każdym razie nie zakładałem. 

Światła DRL i bixenony ze spryskami i samopoziomowaniem, również wszystko wygląda na oryginał, z modułem xenonow mogę się normalnie łączyć przez vcds.

Nie mam czujnika deszczu ani świateł.

Co do tego od kiedy jest ta usterka to ciężko mi dokładnie powiedzieć, w każdym razie nikt wcześniej (mam samochód trochę ponad rok) nie migał mi światłami, że go oslepiam. Raz wyciągałem lampy bo parowały i chciałem to poprawić, nie wiem czy to może mieć jakiś związek, osobiście nie sądzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bkwiatekkodowanie masz ok. Zrób adaptacje tak jak Ci pisałem i zobacz jeszcze raz. Jak nic nie pomoże to może zmień kodowanie na 10021 bo może hak masz nie ORI i tu coś się gryzie. Też mam Westfalię i nie mam jej zakodowanej w MCE. Nie ciągałem jeszcze przyczepy i być może trzeba będzie przekodować bo na teraz nie wiem czy światła z tyłu świecą po podpięciu przyczepy tak jak powinny czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pelonek1wydaje mi się, że nie miałem właśnie zakodowanego haka ale z uwagi na czujniki parkowania aktywowałem go żeby prawidłowo działały. Jak będę miał możliwość to zmienię kodowanie i wyrzucę go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bkwiatek napisał:

@pelonek1wydaje mi się, że nie miałem właśnie zakodowanego haka ale z uwagi na czujniki parkowania aktywowałem go żeby prawidłowo działały. Jak będę miał możliwość to zmienię kodowanie i wyrzucę go

Sprawdź najpierw te adaptacje, może tam jest źle.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @pelonek1 @george @Muskel1za pomoc i wszelkie wskazówki, po zmianie kodowania na kanałach 02, 03, 04 światła świecą ciemniej ? Upewnię się jednak dopiero wieczorem. Zacząłem sprawdzać który kanał w takim razie jest odpowiedzialny za jasność tylnych pozycyjnych, 04 zmieniłem na wartość 40, reszta tak jak podał @pelonek1 i pozycyjne znowu jasne. Potem zmieniłem tylko kanał 03- pozycyjne zaś mocno dają, niestety nie zmieniłem wartości na kanale 02 bo padł mi laptop. Dziękuję bardzo jeszcze raz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bkwiatek adaptacje zrób wszystkie tak jak u mnie i powinno być ok (jeśli oczywiście wszystkie żarówki masz takie jak powinny być). W moim przypadku wszystko świeci tak jak powinno.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...