Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mówią że kobiety są niezdecydowane, a tymczasem my faceci jesteśmy jeszcze gorsi:decayed:20220119_212844.thumb.jpg.3aa5f767809b924d00a687146ae7ee16.jpg

Jakoś mi ten plaster nie leżał i poszedłem w klasyke. Pewnie spytacie czemu nie sline? Bo miałem w A5 matowy gril z ramką w połysku i takie połączenie mi się najbardziej podoba.

 

Druga sprawa to zdjąłem Maxtona. Bo miałem wrażenie, że zwęża auto. Wydawało się wyższe niż szersze od frontu. Jak na szybką ocenę to mam wrażenie że bez jest lepiej. Auto nie będzie jakoś mega zglebione czy modzone. Także tak chyba zostanie.

Może jestem poj...ny, ale jakoś klasyczny look mi najbardziej pasuje w tym aucie. Plaster w RS jest duzo szerszy jak i samo auto plus zadziorny zderzak, a tu troche pasuje jak świni kamizelka.

Napiszcie co  wy sądzicie?

20220119_212808.thumb.jpg.ccecd4d1395999fd2b652f4d4e3796f6.jpg

Opublikowano

Zgadzam się z Tobą w 100%, ten grill ori Audi wygląda dużo ładniej niż plaster miodu :thumbup1: I również linie w poprzek tego grila dodatkowo wizualnie poszerzają samochód, klasyka górą również dla mnie. 

Opublikowano

IMO teraz jest lepiej:thumbup1:

Opublikowano

Moim skromnym i nic nie znaczącym zdaniem na rs-ie z maxtonem było grubo, i widząc coś takiego w lusterku szybko bym zmieniał pas ;) Ale najważniejsze to ma się właścicielowi cieszyć pysk jak widzi fure :decayed:

Opublikowano
5 minut temu, szafa napisał:

Moim skromnym i nic nie znaczącym zdaniem na rs-ie z maxtonem było grubo, i widząc coś takiego w lusterku szybko bym zmieniał pas ;) Ale najważniejsze to ma się właścicielowi cieszyć pysk jak widzi fure :decayed:

+1

Opublikowano

Zmiany na + @kristof91 :wink: Gdzie dorwałeś czarny grill, allegro?

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, skotyman napisał:

Zmiany na + @kristof91 :wink: Gdzie dorwałeś czarny grill, allegro?

Tak z allegro.

Opublikowano

Też uważam że klasycznie jest ładniej, ktoś to wszystko wkoncu zaprojektował ,przemyślał od a do z. 

Opublikowano
  • Autor

Kratki zdechromowane.

20220123_145313.thumb.jpg.416b8b61f86f9b02901512225147d37c.jpg

I przy poniedziałku mod must have:

20220124_200744.thumb.jpg.b747640a26f41772e9492b4e06af7ea4.jpg20220124_201058.thumb.jpg.04037ddc9c19ff82c32a9e627a577080.jpg

Opublikowano
W dniu 21.01.2022 o 15:34, matbruk napisał:

Też uważam że klasycznie jest ładniej, ktoś to wszystko wkoncu zaprojektował ,przemyślał od a do z. 

Może jestem nudny, ale jak dla mnie ten maxton i plaster miodu tragedia... A taki OEM+ super ;).

Opublikowano
  • Autor

Pytanie. Czy do silnika DETA pasuje jakieś wygłuszenie miski olejowej? Bo u mnie niema a na necie znalazłem coś takiego. W golfie 1.6 tdi tez to mam i silnik pracuje sporo ciszej.

Opublikowano
W dniu 8.12.2021 o 23:53, kristof91 napisał:

Przygotowania do wymiany oleju w części mechanicznej skrzyni bo tylko ten nie jest wymieniony.

20211208_234639.thumb.jpg.44701eb27325ef9521fd8360dc772980.jpg

Sprawdź sobie czy Ci miska nie cieknie pod skrzynia. Ja zrobiłem serwis olejowy w skrzyni a później musiałem zakupić nowa miskę bo cały czas się pociął i zarobiła trochę ubytku.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, RaV22K napisał:

Sprawdź sobie czy Ci miska nie cieknie pod skrzynia. Ja zrobiłem serwis olejowy w skrzyni a później musiałem zakupić nowa miskę bo cały czas się pociął i zarobiła trochę ubytku.

Właśnie wiem. Poprzedni właścicel wymieniał olej, filtry i uszczelkę miski w ATF. I przy wymianie MTF widziałem że się poci z miski i muszę to jeszcze raz zrobić niestety z nową miską:( a jak już będę miskę ruszał to i filtry jeszcze raz zrobię chyba.

Opublikowano
  • Autor

Założyłem czarne ringi ale sam niewiem. Chyba jednak zostawie chrom. Tył obowiazkowo będzie czarny.20220203_193014.thumb.jpg.6a472cbe967b73d642b4296fb744e3ee.jpg20220203_193032.thumb.jpg.1569d24ecd175cbabbe96bd9e8093cb1.jpg

Opublikowano
W dniu 1.02.2022 o 23:40, RaV22K napisał:

Sprawdź sobie czy Ci miska nie cieknie pod skrzynia. Ja zrobiłem serwis olejowy w skrzyni a później musiałem zakupić nowa miskę bo cały czas się pociął i zarobiła trochę ubytku.

Z ciekawości: co ile robicie wymianę oleju w skrzyni biegów: 30k czy 60k?

Opublikowano

jak na moje to jak tył czarny to i przód musi być czarny..

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Dr_J napisał:

Z ciekawości: co ile robicie wymianę oleju w skrzyni biegów: 30k czy 60k?

60k

Opublikowano
18 godzin temu, kristof91 napisał:

Założyłem czarne ringi ale sam niewiem. Chyba jednak zostawie chrom. Tył obowiazkowo będzie czarny.20220203_193014.thumb.jpg.6a472cbe967b73d642b4296fb744e3ee.jpg20220203_193032.thumb.jpg.1569d24ecd175cbabbe96bd9e8093cb1.jpg

Mnie się bardziej podoba srebrne logo, ale tak jak kolega wyżej pisał, lepiej żeby z przodu i z tyłu było takie samo :good:

Opublikowano
  • Autor

W świetle dziennym trochę lepiej to wygląda. Zobaczę zawsze można zmienić:D

Opublikowano
  • Autor

Tył też zmieniony. Auto wiecznie upierdolone.  Co umyje to zaczyna padać? o rozpiździelu w garażu nie wspominam nawet?20220204_203804.thumb.jpg.2ca8dcb15fb6df748388a1143baaa982.jpg20220204_211121.thumb.jpg.63f8174020c203ec76eda22ccf02c631.jpg20220204_211135.thumb.jpg.9dd11400be8b69aeb5c4c05084ac7d4a.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.