Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 Limo 1.9TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Oto mój nowy nabytek - poliftowe B5 w sedanie za którym rozglądałem się już jakiś czas z niezawodnym 1.9 AHH w kolorze LY9B. Z racji rozpoczynającej się zimy będzie to dobry czas żeby zacząć modzić, aby mieć czym bez wstydu wyjechać na sezon :D. IMG_5722.thumb.jpg.ef2c98173596e7f7077942a635cb14f1.jpgIMG_5723.thumb.jpg.2a73e0e74136a5fb96248a9fd1e8bfb7.jpgIMG_5724.thumb.jpg.6419b511a1916ddf9377654b41dcef17.jpgIMG_5725.thumb.jpg.aa50bc9c88a35325d4a1f2c8925ab459.jpg

Opublikowano

Ładnie się prezentuje. Jakie mody w planach ? :hi::good:

Opublikowano
  • Autor

Co do modów, to prezentuje się to tak :

z zewnątrz:

* pozbycie się haka - zrobione

* zawieszenie gwintowane - zrobione

* 19 calowe felgi - zrobione

* grill plaster miodu - zrobione

* zderzak przód S4 - zrobione

progi S4 - zrobione

* zderzak tył PDC - zrobione

* przeróbka/ wymiana lamp na biled/bixenon z czarnymi środkami - zrobione

* dokładka cupra - zrobione

* wymiana oświetlenia na led - zrobione

* moduł USA -zrobione

moduł Coming Leaving Home - zrobione

światła do jazdy dziennej - zrobione

* jakieś ciekawe końcówki wydechu, żeby nie mieć rurek w dół - zrobione

dechroming - zrobione

* większe heble

* air ride ( ale to chyba w dalszej przyszłości:decayed:)

wewnątrz:

* podstawowe car audio - zrobione ( zmienione głośniki przód na Kenwoody KFC-S1356W, dołożony Sub JBL GTO 1204BP wraz ze wzmakiem JBL i kondensatorem DIETZ 1F)

* kubełki Audi lub Recaro

* wymiana tunelu na 2 din - zrobione

* zmiana kierownicy na trójramienną

* wskaźnik doładowania

* wskaźnik temperatury oleju

* voltomierz

* dekory piano black

silnikowo:

* mapa - zrobione 

* wtryski 216 

* turbo AWX

* FMIC

 

Oczywiście to, że coś już jest zrobione nie świadczy o tym, że zostanie w tej wersji w jakiej jest :wink: na przykład obecne końcówki wydechu nie bardzo mnie satysfakcjonują i już szukam czegoś ciekawszego, tak samo lampy, mapa i inne pierdoły też będą z czasem doprowadzane do satysfakcjonującego efektu.

Edytowane przez michal5100

Opublikowano

Długa lista - powodzenia w realizacji ?

Jaki masz gwint ? Jakie planujesz felgi ?

Opublikowano

Auto kupione z Dęblina? Wydaje mi sie że to byłe autko mojego sąsiada z bloku na przeciw :D 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Kowi87 napisał:

Auto kupione z Dęblina? Wydaje mi sie że to byłe autko mojego sąsiada z bloku na przeciw :D 

Tak z okolic, wspominał o twojej i kazał pozdrowić :D 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, granatowy napisał:

Długa lista - powodzenia w realizacji ?

Jaki masz gwint ? Jakie planujesz felgi ?

Gwint to ta technix, bo nie potrzebuje nic wyczynowego, a co do felg to albo seventy9 sv-b albo borbet Y.

Opublikowano

Ładne i nie zniszczone auto:thumbup1: Mody w planach na + więc niech służy i daje radość:hi:

Opublikowano
13 godzin temu, michal5100 napisał:

Tak z okolic, wspominał o twojej i kazał pozdrowić :D 

To nawet nie wiedziałem że on ją wystawił gdzieś na sprzedaż:facepalm: niech służy, na parkingu zawsze czysta stała:decayed:

Opublikowano

Ładnie się prezentuje czarna mamba :cool: widzę, że nie pierwsze takie w rodzinie.

ciekawa lista modów - powodzenia w realizacji, będę obserwował :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Cieszę się, że kolegom się podoba :good:. A dzisiaj przy początku weekendu wpadł nowy "mod", a mianowicie pozbyłem się haczyka i przy okazji znaczków, które zaburzały całokształt.IMG_5756.thumb.JPG.91ac66033108942d4dd97d52a5480633.JPGIMG_5759.thumb.JPG.70f152f30d9a3cefdf8b87b665d59994.JPG

Opublikowano

Widac ze zadbana sztuka się trafila:thumbup1:Trzymam kciuki za plany z listy:wink:

Opublikowano

Co zrobiłeś z wiązką od haku? Piękna sztuka! :D

Opublikowano

Piękna furka szerokości i powodzenia w modach.:D

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Zgasio napisał:

Co zrobiłeś z wiązką od haku? Piękna sztuka! :D

Obciąłem i zaizolowałem termokurczem :grin: Chyba się ostatnio mijaliśmy w Międzyrzecu koło stoku, twoja też niczego sobie

Opublikowano
  • Autor

Więc tak, wpadł gwint i przy okazji przerzuciłem koła na całoroczne. Póki co tylko 18, ale nie chce narazie zakładać na zimę 19, także większe koło dopiero na marzec/kwiecień. Teraz tylko trzeba czekać na wolny termin u lakiernika i działamy dalej :DIMG_5779.thumb.jpg.f0ab2622bf65c511a5a50971e7cee6e5.jpg

Opublikowano

Wygląda super ;) z jakiego modelu felga i jakie parametry ?

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.12.2021 o 22:51, VRGOOD napisał:

Wygląda super ;) z jakiego modelu felga i jakie parametry ?

 

Dzięki :D, to jakieś repliki rotorów, 18x8j et45 z tego co pamiętam 

Opublikowano

Bardzo ładnie siadło :thumbup1: przy tej feldze widziałbym jakieś większe heble :dance:

Opublikowano
W dniu 16.12.2021 o 20:11, michal5100 napisał:

Obciąłem i zaizolowałem termokurczem :grin: Chyba się ostatnio mijaliśmy w Międzyrzecu koło stoku, twoja też niczego sobie

Czyli nie tylko mi się nie chciało wyciągać całej wiązki ? oo jeśli to były godziny wieczorne około 23 to taak byliśmy na parę aut na spocie w Międzyrzecu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.