Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 Limo 1.9TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.12.2021 o 13:57, tuzo napisał:

Bardzo ładnie siadło :thumbup1: przy tej feldze widziałbym jakieś większe heble :dance:

Będą będą :grin:

 

Opublikowano
  • Autor

Trochę cisza w temacie bo auto stoi jeszcze schnie u lakiernika po ogarnianiu ognisk rudej, ale wrzucam mały przedsmak co niedługo zawita na aucie :D do kompletu brakuje mi jedynie zbiorniczka spryskiwaczy od wersji z xenonami.IMG_3769.thumb.JPG.c05d8294c8db6013e2e301b679d5a2b7.JPG

Opublikowano
  • Autor

Aktualnie auto wygląda tak, jak będzie cieplej to spróbuje zamienić stronami zaślepki sprysków (bo zostały źle założone). Blacha zdrowsza, działamy dalej :thumbup1:

IMG_5944.jpg

Opublikowano
W dniu 18.01.2022 o 15:06, michal5100 napisał:

do kompletu brakuje mi jedynie zbiorniczka spryskiwaczy od wersji z xenonami.

Chyba mam taki nawet, mogę za darmo oddać bo leży już 4 rok ?

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Wygląda naprawdę dobrze ;) , jesteś zadowolony z 18tek ?

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, Langista napisał:

Chyba mam taki nawet, mogę za darmo oddać bo leży już 4 rok ?

Oo, odezwę się priv :D 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Gordon777 napisał:

Wygląda naprawdę dobrze ;) , jesteś zadowolony z 18tek ?

Dzięki :thumbup1:, 18 fajnie siedzą, ale finalnie dla mnie musi być 19 żeby wyglądało tak jak ja mam to zwizualizowane w głowie :lol:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Końcówki wyrzeźbione, wyszły trochę za krótkie, ale jest milion razy lepiej niż było :lol:

IMG_6019.JPG

Opublikowano

No bardzo dobra robota :D

Opublikowano
  • Autor

Mody modami, ale trzeba zadbać też o serwis olejowo filtrowy i hamulce :lol:IMG_6069.thumb.jpg.409f54c8d20f9e0f4be29b825552da82.jpg

Opublikowano
W dniu 9.02.2022 o 15:50, michal5100 napisał:

Mody modami, ale trzeba zadbać też o serwis olejowo filtrowy i hamulce :lol:IMG_6069.thumb.jpg.409f54c8d20f9e0f4be29b825552da82.jpg

powinieneś kupić do tego silnika 5W40, taki jest zalecany nawet w instrukcji obsługi :)

Opublikowano

Te 10W40 może załatwić tą turbinkę..

Opublikowano
  • Autor

Niepotrzebnie zasugerowałem się ojcem który leje taki do swojej :facepalm: następny będzie 5w40, dzięki za poradę :lol:

Opublikowano

Zamień na x-cessa

Opublikowano
  • Autor

Wpadła cupra, niby mały dodatek ale ze zderzakiem z eski komponuje się świetnie :grin:

EB55B0F0-D364-45FC-B9BE-E23A1B1F83DF.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jakiś czas temu zacząłem rozglądać się za bixami/biledami z czarnymi środkami, rynek pusty, a osoby które zajmują się przerabianiem zawołały mi 2000 złotych :facepalm:. W okolicy trafiły mi się ori Valeo za stówkę więc postanowiłem zaryzykować i walnąć środki na czarno. Także o to powstały prawie "biledy" w których będą ledy 2x H7 Mtech. Efekt jak na 160 ziko myśle zadowalający :grin:IMG_6267.thumb.jpg.44bc3ede0b1217a5a6f2b848fc3ee1fd.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, michal5100 napisał:

Jakiś czas temu zacząłem rozglądać się za bixami/biledami z czarnymi środkami, rynek pusty, a osoby które zajmują się przerabianiem zawołały mi 2000 złotych :facepalm:. W okolicy trafiły mi się ori Valeo za stówkę więc postanowiłem zaryzykować i walnąć środki na czarno. Także o to powstały prawie "biledy" w których będą ledy 2x H7 Mtech. Efekt jak na 160 ziko myśle zadowalający :grin:IMG_6267.thumb.jpg.44bc3ede0b1217a5a6f2b848fc3ee1fd.jpg

Dużo było zabawy żeby te Valeo rozkleić, efekt git, sam bym takie chciał. 

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, K4rol81 napisał:

Dużo było zabawy żeby te Valeo rozkleić, efekt git, sam bym takie chciał. 

Najgorzej usuwało się stary klej po rozklejeniu :kwasny: pół godziny w piekarniku, śrubokręt i jakoś to poszło.

Opublikowano
  • Autor

Lampy założone, spolerowane, tylko do kompletu muszę dokupić jakieś dobre żarówki ledowe w kierunki bo słabo świecą a nie chce mieć problemów w razie wu:kwasny:

IMG_6286.jpg

Opublikowano

Zwykłe kup markowe to poświęcą, nie ma żadnego problemu z nimi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.