Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komplet zawieszenia.


Mati200005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zbliżam się do wymiany zawieszenia w mojej Audi orientując się w sklepie z cenami za Kamoke wychodzi coś około 600 złoty przeglądając internet wyskoczyło mi kompletne zawieszenie z firmy SKV.

Chciałbym zapytać które zawieszenie wybrać i dlaczego jakie są plusy i minusy jednego i drugiego,jak z wytrzymałością?

W audi założony gwint (takie już kupiłem) drogi którymi jeżdżę nie są jakieś wcale najgorsze a przede wszystkim nie ma nie wiadomo jakich wielkich dziur.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Mati200005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz cały temat o wahaczach i jeszcze kolejny zakładasz? 

Nie ma większego badziewa niż kamoka, hart, nty i tym podobne twory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mati200005 napisał:

Witam.

Zbliżam się do wymiany zawieszenia w mojej Audi orientując się w sklepie z cenami za Kamoke wychodzi coś około 600 złoty przeglądając internet wyskoczyło mi kompletne zawieszenie z firmy SKV.

Chciałbym zapytać które zawieszenie wybrać i dlaczego jakie są plusy i minusy jednego i drugiego,jak z wytrzymałością?

W audi założony gwint (takie już kupiłem) drogi którymi jeżdżę nie są jakieś wcale najgorsze a przede wszystkim nie ma nie wiadomo jakich wielkich dziur.

Pozdrawiam.

Dobrze zamontuj i swoje zrobi bez najmnijeszych problemów:thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wandej napisał:

Dobrze zamontuj i swoje zrobi bez najmnijeszych problemów:thumbup1:

Swoje tzn. ile zrobi km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz bezawaryjności wielowahacza to prawidłowy montaż, jeden wkłada mastersporta i robi na tym wiele kilometrów a drugi powie, że nie warto przepłacać za lemfordera bo za 15k zaczyna stukać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ivanek napisał:

Klucz bezawaryjności wielowahacza to prawidłowy montaż, jeden wkłada mastersporta i robi na tym wiele kilometrów a drugi powie, że nie warto przepłacać za lemfordera bo za 15k zaczyna stukać :D

Napisane w punkt !! Co moim zdaniem nie zmienia faktu,że tani ryż będzie zawsze tanim ryżem jak te wszystkie Harty i NTY ...Nawet jak prawidłowo je założysz to marne szanse na długie użytkowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakością Kamoka bywa różnie, istna rosyjska ruletka. Idzie trafić na dobrą partię chociaż ostatnio to rzadkość. Zresztą wile innych marek straciło na jakości, nawet marki że tak powiem premium wypuszczają słabe partie części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...