Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 lift Avant MMI 3G+ SIM/ Panorama… Rotor 19”

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

345 mm jak nic:wink:.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie jak pisze @Dev zaciski z a6 i tutaj jest 345mm dokladnie to tarcza z s4 b8 lift 345x30mm

Opublikowano
5 minut temu, dawid7737 napisał:

Dokładnie jak pisze @Dev zaciski z a6 i tutaj jest 345mm dokladnie to tarcza z s4 b8 lift 345x30mm

Przedlifty też miały 345x30mm

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Dev napisał:

Przedlifty też miały 345x30mm

Z tego co mi wiadomo 345x29,5mm?

Opublikowano

Był taki rozmiar bodajże do połowy 2010r

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Dev napisał:

Był taki rozmiar bodajże do połowy 2010r

To miałem na myśli ;) jeszcze myślę czy zmienić płyn na motul rbf660 bo teraz dolałem tylko co było pod ręką chyba bosch hp

Opublikowano

Nie ma sensu, Wlej ori

Opublikowano
W dniu 6.01.2022 o 21:46, Dev napisał:

ciesz sie ze nie conti na którym co chwila wychodzą fakapy w postaci wyjących rozrzadów lub cieknących pomp

ja zakładam tylko Dayco, zero reklamacji

Co oni za graty tam wsadzają ? Pasek tez lipny ? Conti tez dawał na pierwszy montaż paski rozrządu... 

Opublikowano
W dniu 6.01.2022 o 19:13, dawid7737 napisał:

 i taki smaczek na felgi sobie wymyśliłem :naughty:A2E30F5D-840D-42A0-BE8E-86E9BA6EF101.thumb.jpeg.970e8f6df1e14fed9176cd5c0ce3fcf3.jpeg

Skad te naklejki?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kristof91 napisał:

Skad te naklejki?

na allegro zamawiałem, jak chcesz linka pisz pw podeśle Ci;) wziałem jedną na zapas bo bałem się że odleci po myciu myjką ale zero problemów

Opublikowano
12 godzin temu, kristof91 napisał:

Skad te naklejki?

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie te co podesłał @Muskel1

Teraz szukam zderzaka na tył w dobrej monecie ale jeszcze się waham pomiędzy sline a S4 bo to w sumie tylko dyfuzor

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Gruby aktual a tak serio to narazie nic sie nie dzieje, tylko wpadły nowe pióra bosch, ori kapselki na śruby i żarówki led w wsteczne to co powinno być w lifcie ori później może zrobię zdjęcie po ciemku jak świeca  ?C53E34C4-0435-4604-829C-43E1D4128953.thumb.jpeg.2f955c9896bcbc4aee73ab1c23db2109.jpeg01CD6BBF-F54A-4FD4-8E2C-C122556460F1.thumb.jpeg.ac76835b9edea32e9068bc801fe52a31.jpeg71EF9532-AD05-47F3-90D5-57B60673A15E.thumb.jpeg.433ecc1772706af6183274ae35479f6b.jpeg

Edytowane przez dawid7737

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja auto było na wizycie u lakiernika polakierowane nowy zderzak tył, błotnik pt i drzwi pt( błotnik i drzwi poprawka co kiedyś już bylo robione w aso), do tego dokładka s4, końcówki Ulter 100mm satynowe. C20A7251-B38B-41EF-911E-AF602A60BE62.thumb.jpeg.72495d086f5a69e87745978bc32e7694.jpeg93DC7779-E8C5-4C82-97A9-6A3E8CA024FD.thumb.jpeg.442987478ff98ee6c3378747eea04d68.jpeg No i uzupełniłem braki w chemii 8BDC057B-0870-4E1B-9048-009AAEB47BA4.thumb.jpeg.bc395bebaeaf5f393f2a8d19d8a9c5c6.jpeg  

Teraz szukam kolejnych rzeczy do modów, no i zimowek chyba jakieś z a5, bo te co były 16” sprzedane ?

Opublikowano
26 minut temu, dawid7737 napisał:

Mała aktualizacja auto było na wizycie u lakiernika polakierowane nowy zderzak tył, błotnik pt i drzwi pt( błotnik i drzwi poprawka co kiedyś już bylo robione w aso), do tego dokładka s4, końcówki Ulter 100mm satynowe. C20A7251-B38B-41EF-911E-AF602A60BE62.thumb.jpeg.72495d086f5a69e87745978bc32e7694.jpeg93DC7779-E8C5-4C82-97A9-6A3E8CA024FD.thumb.jpeg.442987478ff98ee6c3378747eea04d68.jpeg No i uzupełniłem braki w chemii 8BDC057B-0870-4E1B-9048-009AAEB47BA4.thumb.jpeg.bc395bebaeaf5f393f2a8d19d8a9c5c6.jpeg  

Teraz szukam kolejnych rzeczy do modów, no i zimowek chyba jakieś z a5, bo te co były 16” sprzedane ?

d*pa na plus ale myśle ze rozmiar końcówek czyli setki spoko pasują do dyfuzora sline a tu trochę wiadra wyszły :D 90 wydaje mi się w sam raz chyba że po prostu wystaja sporo i może temu,ja moje setki tez na początku wysunąłem ale zaraz uświadomili mi ze jednak bardziej schowane lepiej wyglądają :D 

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Leszczonka napisał:

d*pa na plus ale myśle ze rozmiar końcówek czyli setki spoko pasują do dyfuzora sline a tu trochę wiadra wyszły :D 90 wydaje mi się w sam raz chyba że po prostu wystaja sporo i może temu,ja moje setki tez na początku wysunąłem ale zaraz uświadomili mi ze jednak bardziej schowane lepiej wyglądają :D 

No dokładnie muszę jeszcze pogrzebać z wydechem i je trochę schować, wziąłem setki bo chciałem wypełnić fajnie wnękę, może jutro spróbuje i wrzuce fotę

Opublikowano
2 godziny temu, dawid7737 napisał:

Mała aktualizacja auto było na wizycie u lakiernika polakierowane nowy zderzak tył, błotnik pt i drzwi pt( błotnik i drzwi poprawka co kiedyś już bylo robione w aso), do tego dokładka s4, końcówki Ulter 100mm satynowe. C20A7251-B38B-41EF-911E-AF602A60BE62.thumb.jpeg.72495d086f5a69e87745978bc32e7694.jpeg93DC7779-E8C5-4C82-97A9-6A3E8CA024FD.thumb.jpeg.442987478ff98ee6c3378747eea04d68.jpeg No i uzupełniłem braki w chemii 8BDC057B-0870-4E1B-9048-009AAEB47BA4.thumb.jpeg.bc395bebaeaf5f393f2a8d19d8a9c5c6.jpeg  

Teraz szukam kolejnych rzeczy do modów, no i zimowek chyba jakieś z a5, bo te co były 16” sprzedane ?

 

Ładnie się prezentuje, aczkolwiek jak kolega wyżej pisał troszkę te końcówki chyba za bardzo wysunięte. A tak to bardzo na plus do wyglądu z tyłu samochodu. A i jak masz gdzieś linka etc. odnośnie żarówek do wstecznych świateł to było by super jak byś wysłał tutaj lub na priva. Super robota i czekam na więcej aktualizacji bo sam na wiosnę zabieram się za swoją sztukę wizualnie itd.

Edytowane przez Shkf

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.08.2022 o 00:10, Shkf napisał:

 

Ładnie się prezentuje, aczkolwiek jak kolega wyżej pisał troszkę te końcówki chyba za bardzo wysunięte. A tak to bardzo na plus do wyglądu z tyłu samochodu. A i jak masz gdzieś linka etc. odnośnie żarówek do wstecznych świateł to było by super jak byś wysłał tutaj lub na priva. Super robota i czekam na więcej aktualizacji bo sam na wiosnę zabieram się za swoją sztukę wizualnie itd.

Dzięki wielkie wydech lekko schowałem, linka zaraz podeśle bo dawno mnie tu nie było ;) 

Aktualizacja teraz taka ze wpadła druga a4 tyle ze b7 avant 2,0 BPW, zobacze może tez założę temat by mieć podglad co zrobione bo to raczej taki oem+ zostanie 2844D2E7-7B8E-4D45-A89A-02B5814B37FD.thumb.jpeg.516cf3be479c5e77242a480445a9b5c4.jpeg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No i to jest dobry kokpit!


__________________________________

WWW.MEDIPAKIET.PL

Kim jest Broker Ubezpieczeniowy? Dlaczego jest lepszy od agenta ubezpieczeniowego? I dla kogo sa usługi brokerskie?

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 31.03.2022 o 00:18, dawid7737 napisał(a):

U mnie coś ruszyło w końcu w ubiegły weekend założyłem zestaw na przód na tarczy rotinger i klockach textara:banan: no i przy okazji od razu jeszcze zamontowałem eibachy :naughty:

DA590F7D-6A19-4C2A-AE8C-FAAA09D74E26.thumb.jpeg.d80c3ba97d0bf5cb955c2d48b097ce43.jpeg8C3D29C8-07EA-4EC8-902B-43E293834B01.thumb.jpeg.e5e5edba150ccfed9be31970da136d02.jpeg

Zbieżność dziś po pracy w końcu ustawiłem bo miałem chwilkę, teraz zbieram kasę na zestaw na tył 330mm, ale wcześniej jeszcze chce zrobić wydech i zderzak skoro czeka 

na tych Eibach siadło tyle ile producent zakłada? opony masz 255 na 35? bo zastanawiam się pomiędzy zamiennikami sachs 1be a eibach pro kit 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.