Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Czarna mamba A4 avant 3.0 TDI, 6-biegów, quattro, s-line *UPDATE*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, w końcu zakupiłem wymarzony wózek, przesiadka z A4 Avant 1,9 TDI 130Km na A4 Avant 3.0 TDI quattro 6-g S-line, była zdecydowanie trafionym posunięciem:)

Zamieszczam kilka fotek, w miarę otrzymywania ich od kolego Michała którego pozdrawiam będę zamieszczał nowe:

- S-line

- Bixenon

- RNS-e

- WEBASTO

- przygotowanie do Bluetooth z uchwytem w konsoli centralnej

- kiera multifunkcyjna pikowana 3 - ramienna

- Sportowe fotele materiałowe

- 18-stki fele model S4 oponki Michelin 235/40ZR18 (zmiana na Bridgestony Potenza RE050 245/40R18)

- zmieniarka w schowku

- szyberdach

- Audi parking system

- oryginalnie przyciemnione szyby

- oczywiscie tempomat

- grzane fotele

- pakiet "oświetlenie"

- FIS kolorowy

- pełna elektryka szyb

- boczne poduszki powietrzne w oparciach tylnych foteli

- zawiecha -20 mm

Dodatkowo do zrobienia:

- S-line Exteriour (zrobione)

- przekładka kiery od R8 (zrobione

- elementy dekoracyjne carbon (zrobione)

- Grill RS4 (zrobione)

- zmiana końcówek wydechów (zrobione)

- Zmiana układu hamulcowego na cały komplet S4 (zrobione)

- Nakładki na pedały i podstopnica RS4 (zrobione)

- Bose Sound System (szukam)

- Stołki materiałowo skórzane S-line (w trakcie poszukiwania)

- Program na 265KM 580 nM HP :evil: (zrobione)

Nowe fotki wkrótce :evil:

Kilka fotek:

nowea4.jpg

a4av2.jpg

a4av1.jpg

a4av3.jpg

a4avf.jpg

nowea4a.jpg

UPDATE:

UKŁ hamulcowy na S4 nowiutki

a4h.jpg

Opublikowano

bardzo ładna na pięknym felunku , pomyśl na programem :good:

Opublikowano
  • Autor

Samochód mam od 2 tygodni, także jak zrobię chociaż 10tyś km i silnik mnie zadowoli pod względem mechanicznym to pomyślę nad wirusem:)

Opublikowano

kolejna piękna B7 :good: po modach będzie super :) środek by się przydało jeszcze pokazać :naughty:

Opublikowano

dobra fura i ładne zdjęcia :good:

Opublikowano

za***ista.. :shocked::kox::good:

Opublikowano

gratuluje trafnego zakupu :hi:. Ładnie się prezentuje.

ps: czy masz spryskiwacze do zenonków? bo nie mogłem się ich dopatrzeć.... :cool1:

Opublikowano

Sluszny wybor :wink4::good:

Opublikowano
  • Autor

gratuluje trafnego zakupu :hi:. Ładnie się prezentuje.

ps: czy masz spryskiwacze do zenonków? bo nie mogłem się ich dopatrzeć.... :cool1:

Tak są, jak rezałem ze zwykłego zderzaka na S-line to oczywiście spryskiwacze musiałem nowe kupić:)

Opublikowano

No super, gratulacje :good:

Brakuje jeszcze listew bocznych. Ktore bedziesz zakladal S-line czy S4?

Jakie te koncowki wydechu masz na mysli?

Opublikowano

Extra furmanka :kox:

felunek mi sie bardzo spodobał :gwizdanie: zrób fotki wnętrza :naughty:

Opublikowano

Bardzo ladna kolorek git i juz sciemka szybek :good:

Silniczek 3.0 TDi jest juz czym powarczec.. Tylko nie rob przeciagow z tylu bo wpasc w taki wir powietrza to nic przyjemnego :polew:

Tak jak reszta Ciekawi Mnie srodek tego potworka.. :kox:

Czarna Mamba :polew:

Bardzo ladne fotki zrobiles tej mambie :good:

Gratulacje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No super, gratulacje :good:

Brakuje jeszcze listew bocznych. Ktore bedziesz zakladal S-line czy S4?

Jakie te koncowki wydechu masz na mysli?

Listew bocznych na razie nie będę zakładał:) Tak mi się bardziej podoba:)

Fotki środka zamieszczę jak dokonam zamiany kiery na ściętą u dołu z R8

Odnośnie końcówek to postaram się dobrać jak najbardziej odpowiadające końcówkom jakie posiada obecna Audi A6 3.0 TDI RP 2009:)

Za zdjęcia odpowiedzialny jest kolega Michał specjalizujący się w "foceniu" samochodów, chociaż i pięknymi kobietami nie gardzi:)

Poza tym dziękuję za ciepłe i pozytywne komentarze, czekam na więcej:)

Opublikowano

Wszystko super ale ten felunek na pewnie nie jest wzorem S4 tylko wzór nowego S5.

Opublikowano
:kox: Było srebrne B6 jest czarne kozackie B7 :slina: kiedy B8? :rolleyes: Nie no furka marzenie :notworthy: Tylko dlaczego ja tych lubelskich pięknych Audiczek nie widzę na ulicy ani na spotach :ranting1: A Michał robi super fotki :cool1: Ta ostatnia fotka robiona w Lublinie? :mysli:
Opublikowano

bardzo ladna :) felunek :good: i lux foty :)

Opublikowano

fura :kox: fotki :kox:

gratuluje auta :good:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko super ale ten felunek na pewnie nie jest wzorem S4 tylko wzór nowego S5.

Hehe spostrzegawczy kolega, ale jak chciało by się skorzystać z konfiguratora to kolega zobaczy, że ten felunek występuje również w S4/TTS. Jako, że S4 jest mi bliższe duchem to wybrałem porównanie do S4 którą to będę jeździł na szkoleniu na początku maja:)

@Rafalex

Teraz dużo wyjeżdżam w weekendy do domu ale jak tylko będzie jakiś najbliższy spocik postaram się wdepnąć na chwil kilka:)

Ostatnia fotka została zrobiona w Lublinie na 2-pasmówce w drodze do Świdnika na ślimaku:)

Opublikowano

Hmm S4 na innym felunku widziałem i nie skojarzyłem, że o nowe S4 lata :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.