Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale chodzi mi po głowie jakiś oczojebny kolorek :evil:

różowe :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

czemu nie :evil:

Opublikowano

nie jestes sam :) tez mysle malowac felgi na bialo na nast rok :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wypucowany na niedziele :naughty::kox::evil:

f4754df6.jpg

7b984a6c.jpg

981d3ce4.jpg

6b07f9ac.jpg

aac68b89.jpg

Opublikowano
:good: ładnie, ja swojego dziś też w końcu dopieściłem, fotek brak bo już się robiło ciemno ;)
Opublikowano

super zrobione

wiem już na czym się wzorować i mam jakiś pogląd :)

pzdr

Opublikowano
  • Autor

super zrobione

wiem już na czym się wzorować i mam jakiś pogląd :)

pzdr

:good: tylko jak będziesz chciał czarne koło to bez 19-ki nie podchodź :decayed:

każdy jak zobaczy to myśli że to 18 :cool1:

07d6d155.jpg

Opublikowano

a lampa tylna jeszcze nie zmieniona???? pozdro

Opublikowano

Dlatego właśnie musisz koniecznie koła przemalować, nie po to się człowiek męczy na 19" żeby ludzie myśleli że to 18" :>

Opublikowano
  • Autor

a lampa tylna jeszcze nie zmieniona???? pozdro

:no:

inwestuje wszystko w olej napędowy :decayed:

muszę się w końcu zebrać i poprawić te pierdoły :)

Dlatego właśnie musisz koniecznie koła przemalować, nie po to się człowiek męczy na 19" żeby ludzie myśleli że to 18" :>

ja wiem czy taka męka :mysli: jedynie to że słabiej idzie a więcej pali mi przeszkadza :disgust:

Opublikowano

Nie chcę się wymądrzać ale jak się dobierze odpowiedni zamiennik od oryginalnego rozmiaru to zużycie nie powinno być zauważalnie większe niż na serii i przyspieszenie także, ja w moim ex B7 przeszedłem z 205/55/16 na 225/40/18 w spalaniu nie zauważyłem żadnej różnicy a w sprincie było lepiej z powodu lepszej trakcji więc dziwią mnie te stwierdzenia że, większe felgi to gorsze osiągi, z zasady im więcej alu a mniej gumy z drutem tym mniejsza masa nie resorowana i mniejsze opory i obciążenia układu przeniesienia napędu - jak zawsze moge być w błędzie

Opublikowano
  • Autor

nie tyle rozmiar felg ma na to wpływ co rozmiar kapcia

przy przejściu ze 195 na 245 różnica jest odczuwalna :cool1:

Opublikowano

aaa, to co innego, jak to się w WLKP mówi, za szpan się płaci :polew: my oszczędzamy na gumkach :polew:

Opublikowano
  • Autor

tak jak mówisz :decayed:

Opublikowano

chipsa masz ? bo nie pamiętam ale generalnie zmieniło by spalanie na niższe, Nm robią swoje przy takich konwersjach ogumienia

Opublikowano

czerwone paski na fele!

Opublikowano
  • Autor

chipsa masz ? bo nie pamiętam ale generalnie zmieniło by spalanie na niższe, Nm robią swoje przy takich konwersjach ogumienia

jeszcze nie, jak się wyklaruje po wakacjach czy audi zostanie na dłużej to dorzucimy trochę kunia i Nm :cool1:

czerwone paski na fele!

ostatnio mi ojciec zrobił srebrny na krawężniku :wallbash:

paski mi się nie podobają :sick3:

Opublikowano

BBS + pasek :thumbdown: albo w ori wydaniu tak jak np. w Advanti albo lity kolor, nie ma co robić wiochy[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 01:03_________________________________________________miałem na myśli BBS + pasek :thumbdown: a reszta OK

Opublikowano
  • Autor

jak kupa wygląda :gwizdanie: stare vt jeszcze z chromami

f33eebdf.jpg

[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 01:11_________________________________________________ciemna szybka, poprawić kilka pierdół i z zewnątrz będzie :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 01:13_________________________________________________no może jeszcze bi-xenon by się przydał do pełni szczęścia :wink4:

Opublikowano

Ten paseczek by miodnie wyglądał na rancie w polerce, a nie w czerwonym :thumbdown: Jakbyś miał nico chromu gdzieś na zewnątrz, to by pasował jak ulał :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.