Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 35Tfsi S-tronic Red Tango


daniell162

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, black70 napisał:

Żartujesz chyba. Które to drzwi? Wszystkie? Odbierałem swoje pod koniec grudnia. Z drzwiami kierowcy jest u mnie też coś nie tak. Trzeba bardziej trzasnąć, żeby się zamknęły. Reszta drzwi w porządku. Za jakiś miesiąc pojadę na pierwszą wymianę oleju po ok. 1500 km, ale tych drzwi to im nie odpuszczę. Nawet jakby mieli całe drzwi lub zamki rozbierać. Drugie Twoje spostrzeżenie też pokrywa się z moim. Chodzi o delikatne telepanie autem zaraz po odpaleniu. Mam tak samo. Ponoć ten typ tak ma, bo wszyscy o tym piszą.

U mnie wszystkie się ciężko zamykaja, z tym że chyba te tylnie lepiej od przednich, facet mówił że zgłaszają to ludzie ale nic z tym nie idzie zrobić, mówi coś tam poluzujesz to zaraz zacznie huczeć i świszczec. 

Tej nie równej pracy silnika nie zgłaszałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi wystarczy na zawiasach poprawić i będzie dobrze, bo widzę usunięto regulacje na trzpieniu do zamka. Wiadomo już brakuje specjalistów, bo mechanicy w ASO powoli jak pielęgniarki w szpitalach w piórka obrastają. Najlepiej tylko wymiany oleju, które praktykantom można zlecić a tak to cały dzień w kulki lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2022 o 22:47, dazwid napisał:

Najnowszy Mercedes C jest technicznie o generację wyżej od obecnej A4, bo jednak poza liftingiem, A4 B9 jest produkowane już od 7 lat. Dopiero B10 będzie bezpośrednią konkurencją dla Mercedesa. 

O generacje moze jest wyzej ale technologicznie raczej audi zawsze wyprzedza merca ;) B9 pewnie jest zaawansowana technologicznie jak najnowsza c klasa. B10 jak zwykle pewnie zamiecie C klase i bmw technologiami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak porównasz co oferuje merc technologicznie w swoich topowych limuzynach a co oferuje Audi, to merc wygrywa , drugą sprawą jest to, że Mercedes to przeze mnie najbardziej znienawidzona marka XXI wieku i choćby za pół ceny oferowali to co Audi, nie kupił bym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2022 o 14:45, Langista napisał:

Jak porównasz co oferuje merc technologicznie w swoich topowych limuzynach a co oferuje Audi, to merc wygrywa , drugą sprawą jest to, że Mercedes to przeze mnie najbardziej znienawidzona marka XXI wieku i choćby za pół ceny oferowali to co Audi, nie kupił bym.

Czy mógłbyś przytoczyć 3 elementy technologiczne mercedesa które wyprzedzają audi, ale konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym wg ciebie obecna wersja a4 wyprzedza nowa c klasę  bo jestem bardzo ciekaw Twojej opinii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, daniell162 napisał:

A czym wg ciebie obecna wersja a4 wyprzedza nowa c klasę  bo jestem bardzo ciekaw Twojej opinii 

Np jakością wykonania wnętrza. Jak na razie Audi ma najlepiej spasowane i najlepsze materiały we wnętrzu z całej trójcy. Choć osobiście uważam że wnętrze C klasy jest dużo ładniejsze i nowocześniej wygląda niż w A4.

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej spasowane? Ty jeździłeś nowymi autami, czy tylko w salonie widziałeś? Wiesz ile jest postów o nowej b9, gdzie ludzie narzekają na wady fabryczne, na skrzypiące wnętrze, szybko wycierającą się skórę na fotelach, itd. audi robi szmelc, który teraz już tylko ładnie wygląda. Za tą cenę, jaką sobie żądają za ich samochody nie powinny mieć miejsca takie wtopy, które zlewają ciepłym moczem. Nie mówię, że Mercedes jest lepszy pod tym względem bo takie są teraz wszystkie marki, księgowość wygrywa nad wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Langista napisał:

Najlepiej spasowane? Ty jeździłeś nowymi autami, czy tylko w salonie widziałeś? Wiesz ile jest postów o nowej b9, gdzie ludzie narzekają na wady fabryczne, na skrzypiące wnętrze, szybko wycierającą się skórę na fotelach, itd. audi robi szmelc, który teraz już tylko ładnie wygląda. Za tą cenę, jaką sobie żądają za ich samochody nie powinny mieć miejsca takie wtopy, które zlewają ciepłym moczem. Nie mówię, że Mercedes jest lepszy pod tym względem bo takie są teraz wszystkie marki, księgowość wygrywa nad wszystkim.

Ja nie powiedziałem że Audi jest bez wad tylko że jest najlepiej wykonane z całej trójki. Najlepiej nie znaczy idealnie. Jak wejdziesz do nowej BMW to wszstko skrzypi od samego patrzenia. To że w audi wyciera się eko skóra to niestety taki znak czasów i oszczędności producenta i kupującego. Położysz grubszą kasę to będziesz mieć naturalną skórę wysokiej jakości i problemu nie ma. Prawda jest taka że Audi trzyma najwyższy z tego niestety ogólnie niskiego dziś poziomu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kamelus_ napisał:

Np jakością wykonania wnętrza. Jak na razie Audi ma najlepiej spasowane i najlepsze materiały we wnętrzu z całej trójcy. Choć osobiście uważam że wnętrze C klasy jest dużo ładniejsze i nowocześniej wygląda niż w A4.

Nigdy się nie zgodzę z tą opinią mają styczność z nowa c klasą i mając moją a4 od nowości. Wygląd i materiały choćby użyte na boczkach drzwi to jest przepaść na korzyść c klasy a dźwięk zamykanych drzwi to nie ma co komentować. Sam środek konsoli solidnego wrażenia akurat nie robi ale a4 to też nie żaden prymus. W mojej a4 trzeszczy co nieco i to samo jest w c klasie. A4 jest tańsze i ewidentnie czuć że jest starsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczysz kolego jak pojeździsz trochę tą c klasą.. miałem E-klasę, sprzedawałem jak miała 48 tys km.. i nieco mnie wkurzało jak jadę po gładkiej, pięknej, nowej S5 i słyszę jak mi skrzypi deska rozdzielcza, podparcie nogi koło tunelu środkowego i boczek moich drzwi.. w Q7, w którym pakietu skórzanego nie mam tego nie ma.. ;)

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mi że jeżdżę a4 od nowości i widzę jakość audi 

Nie twierdzę że Mercedes to jest nie wiadomo co, wszystko raczej na jedno kopyto zrobione w każdej marce ale na ten moment robi lepsze wrażenie 

Edytowane przez daniell162
Rozwinięcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...