Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko ogarnięty na cacy raty wypolerowane bębny pomalowane rotory tez mój majster ratował jak mógł i ta jedna jest prosta bez bicia itp tylko nie estetycznie wygląda. Wieczorem podrzucę fotkę bo jestem poza domem. Musiałbyś tylko foto przemawiać bo kolor Ci nie przypasumę ; p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

juz mi sie one nie podobaja.... kurna chyba 19 w 8,5" odpada.... bo z opona 215/35 to prawie jeden ciul jak na 18" z 225/40 i bedzie lipa z jazda...


ogolnie szerokosc 8,5 i et ok 35 bylo by u mnie optymalnie, bo nie chce tylnych blotnikow wypychac....


http://allegro.pl/felgi-dare-lp6-19x8-5j-5x112-et45-bore-66-6m-i4746811334.html ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz u mnie w temacie sa foty na roti, moim zdaniem slabe kolo, szukaj cos lepszego, moze cos z podjebek Vossena w 19, min 9j i na to 215/35?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vosseny z moimi zaciskami 245 z tylu to bedzie porazka....

Przy tych roti wyjdzie tak samo, ale jak uwazasz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te roti troche pelniejsze.... myslalem tez o alphardach ale jakos to kolo w 18 mi ginie na a4....

Przy powietrzu tylko i wylacznie 19 i min. 9j, bo inaczej wyjdzie podobnie jak na obecnych czyli slabo moim zdaniem :( Ewentualnie ten sam wzor co masz ale w 19 z nizsza opona!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakiegos linka do podjebek vossenow cvt?


odpuszczam 19..... szukam 18/8,5 i opona 205/40(35) bo niechce ruszac body, przy 19 i nawet oponie 215 bedzie to samo co bylo teraz (tak pokazuje kalkulator) czyli nie ma opcji jechac nisko..... pozatym za duzego wyboru w oponach niema :/

k**wa chyba bede na zimowkach jezdzil....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,5 et30 z przodu z tylko zagietym rantem bez rozpychania mieści sie jak ogon w dziewicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...