Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek później Ci podesle te fotki;) mam zrobione tylko się muszę do kompa dorwać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pierdoniecie bylo w 2k14 teraz trzeba wszystko poskladac do kupy :) ty a tak wogole ogarniam tego homelinka i w daszek z lampkami w sierodku raczej piz*a zeby to upchnac :/ trzeba rzezbic ale jestem juz na prostej :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdoniecie bylo w 2k14 teraz trzeba wszystko poskladac do kupy :) ty a tak wogole ogarniam tego homelinka i w daszek z lampkami w sierodku raczej piz*a zeby to upchnac :/ trzeba rzezbic ale jestem juz na prostej :0

ja olałem temat, chociaż fajna opcja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za obsówe, tak to u mnie wygląda, auto stoi od listopada,dlatego wygląda jak wygląda ;)

prog1.jpg

prog2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za obsówe, tak to u mnie wygląda, auto stoi od listopada,dlatego wygląda jak wygląda ;)

prog1.jpg

prog2.jpg

fuga wygląda mega spoko, ale sam miałem i są dwa ale, raz dobiłem probiem i wszystko szlag trafił, dwa rozwalanie przy ewentualnym demontażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za obsówe, tak to u mnie wygląda, auto stoi od listopada,dlatego wygląda jak wygląda ;)

prog1.jpg

prog2.jpg

fuga wygląda mega spoko, ale sam miałem i są dwa ale, raz dobiłem probiem i wszystko szlag trafił, dwa rozwalanie przy ewentualnym demontażu

ale ja nie mam fugi między progiem a budą, okleiłem miejsce styku taśmą, i zalewałem żywicą z matą do skutku, i w miarę wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za obsówe, tak to u mnie wygląda, auto stoi od listopada,dlatego wygląda jak wygląda ;)

prog1.jpg

prog2.jpg

fuga wygląda mega spoko, ale sam miałem i są dwa ale, raz dobiłem probiem i wszystko szlag trafił, dwa rozwalanie przy ewentualnym demontażu

ale ja nie mam fugi między progiem a budą, okleiłem miejsce styku taśmą, i zalewałem żywicą z matą do skutku, i w miarę wyszło

no tak, pomysl znacznie lepszy, ale od zawsze lubiłem fugować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215/35

------------------------------------------------------

taka niespodzianka pod progami :/

DSCF3488_zps60d1c31e.jpg

DSCF3487_zpsef4b6e8e.jpg

DSCF3483_zpsbd926942.jpg

masakra z tymi progami ;) chyba też będę musiał zajrzeć u siebie. Jak z tym walczyłeś? Jak idzie odklejanie tych plastików czarnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215/35

------------------------------------------------------

taka niespodzianka pod progami :/

DSCF3488_zps60d1c31e.jpg

DSCF3487_zpsef4b6e8e.jpg

DSCF3483_zpsbd926942.jpg

masakra z tymi progami ;) chyba też będę musiał zajrzeć u siebie. Jak z tym walczyłeś? Jak idzie odklejanie tych plastików czarnych?

jak masz ori nakladki nie ruszane nigdy to ja bym tego nie ruszal i nie bedzie zle, tak samo bylo u mnie po 18 latach jak zerwalem te nakladki nie bylo zle ale problemem bylo to ze nie zabezpieczylem tego jak powinno byc...

w moim przypadku progi poszly do wypiaskowania a po iaskowaniu szybko w podklad jeby rudy sie nimi nie zainteresowal.... pozniej progi zostana pomalowane i zabespieczone fuidolem/konserwacja teresona

20150209_085124_zpsb95d1fd8.jpg

20150209_085112_zps49e63191.jpg

20150212_121131_zpsd351867e.jpg

spoko

walki ciag dalszy....

20150209_115621_zpsb45a741a.jpg

20150209_115640_zps9d29318d.jpg

Bedziesz kladl jakas zywice czy cos na ten spaw?

od zewnatrz tylko kit/szpachlowka i co tam jeszcze bedzie trzeba, ogolnie spaw trzyma dobrze, wszystko jest sztywne mysle ze bedzie oki

20150213_095016_zps497b8742.jpg

odebralem tez dzisiaj od tokarza regulacje do zderzaka, i jako ze gwint wewnatrz jest jakis slaby kazalem tez dorobic nakretki kontrujace od dolu i gory zeby sie nie przesuwalo

20150213_095316_zps3131ca2e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bede niedlugo oddawal do spawania dlatego pytam :wink: a co to za regulacja do zderzaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ktora wkreca sie w kly, potrzebuje do swojego zderzaka dluzsze takie jak do eski, dlatego dalem dorobic bo cale kly troche droga impreza zeby zmieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka będzie jeszcze ładniejsza niż wcześniej byla..ciekaw jestem końcowego wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od wewnątrz złapałes dokładke i zderzak na nity? Druga sprawa, jak teraz robisz auto i przewidujesz osłone pod silnikiem to ogarnij sobie jakieś stabilne mocowania dla niej, bo jak osłone położysz na zderzak to z jakis czas popęka lakier w miejscu spawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od spodu mam poskrecana dokladke wkretami, do oslony jeszcze nie doszedlem ale napewno zrobiee cos z mocowaniami jak piszesz...

wczoraj ogarnalem konserwacje progow.... jeszcze tylko fluidol do sierodka ale to juz po malowaniu :) mam nadzieje ze uda sie jutro wyciac ten rozyebany blotnik i wstawic nowy :cwaniak:

20150214_120256_zpsa8c936ea.jpg

20150214_120304_zpsf63c1767.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215/35

------------------------------------------------------

taka niespodzianka pod progami :/

DSCF3488_zps60d1c31e.jpg

DSCF3487_zpsef4b6e8e.jpg

DSCF3483_zpsbd926942.jpg

masakra z tymi progami ;) chyba też będę musiał zajrzeć u siebie. Jak z tym walczyłeś? Jak idzie odklejanie tych plastików czarnych?

jak masz ori nakladki nie ruszane nigdy to ja bym tego nie ruszal i nie bedzie zle, tak samo bylo u mnie po 18 latach jak zerwalem te nakladki nie bylo zle ale problemem bylo to ze nie zabezpieczylem tego jak powinno byc...

w moim przypadku progi poszly do wypiaskowania a po iaskowaniu szybko w podklad jeby rudy sie nimi nie zainteresowal.... pozniej progi zostana pomalowane i zabespieczone fuidolem/konserwacja teresona

20150209_085124_zpsb95d1fd8.jpg

20150209_085112_zps49e63191.jpg

20150212_121131_zpsd351867e.jpg

spoko

walki ciag dalszy....

20150209_115621_zpsb45a741a.jpg

20150209_115640_zps9d29318d.jpg

Bedziesz kladl jakas zywice czy cos na ten spaw?

od zewnatrz tylko kit/szpachlowka i co tam jeszcze bedzie trzeba, ogolnie spaw trzyma dobrze, wszystko jest sztywne mysle ze bedzie oki

20150213_095016_zps497b8742.jpg

odebralem tez dzisiaj od tokarza regulacje do zderzaka, i jako ze gwint wewnatrz jest jakis slaby kazalem tez dorobic nakretki kontrujace od dolu i gory zeby sie nie przesuwalo

20150213_095316_zps3131ca2e.jpg

Dobry patent z tymi kontrami, ja wymieniałem kły a można było odrazu tak to ogarnąć, bo sruby mam identycznie zrobione :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...