Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nieświadomie wlana woda


adrianxw19987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam taki problem z swoją a4 b8 że porzycyzlem koledze on twierdząc że zrobił to nieświadomie wlał do zbiornika dwadzieścia litry wody odjechał i auto zgasło podobno wylał wszystko wlał czysto ropę auto pokręciło i zapaliło pochodziło trochę i coś zarzezalo i zgasło Tera ja wyczyściłem zbiornik i kręci auto ale nie odpala czy ktoś by mógł powiedzieć co się stanęło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, adrianxw19987 napisał:

Witam serdecznie mam taki problem z swoją a4 b8 że porzycyzlem koledze on twierdząc że zrobił to nieświadomie wlał do zbiornika dwadzieścia litry wody odjechał i auto zgasło podobno wylał wszystko wlał czysto ropę auto pokręciło i zapaliło pochodziło trochę i coś zarzezalo i zgasło Tera ja wyczyściłem zbiornik i kręci auto ale nie odpala czy ktoś by mógł powiedzieć co się stanęło 

Żartujesz sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można nieświadomie wlać 20 l wody do baku?

To niech teraz kolega pożyczkę z banku na naprawę układu wtryskiwego bierze. Do wymiany pewnie pompa paliwa, pompa HD, wszystkie wtryski itd... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zrobił taki sam manewr jak mój sąsiad pomylił bańki ropy z woda z garażu no nic kolega teraz za to grubo powinien zapłacić... . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, lukaszbass napisał:

Pewnie zrobił taki sam manewr jak mój sąsiad pomylił bańki ropy z woda z garażu no nic kolega teraz za to grubo powinien zapłacić... . 

Bańki można pomylić, jednak przy nalewaniu powinno się coś zapalić.

@adrianxw19987jeśli to prawda co piszesz, to oddaj auto "koledze" i to On powinien się martwić co powinien zrobić, żeby przywrócić auto do pełnej sprawności z przed tego incydentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie bolało i się chyba zakończy przyjaźń :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówią, że żony i samochodu się nie pożycza. Samochodu bym nie oddał koledze do naprawy, bo wiadomo zrobi to po najmniejszych kosztach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręć zaworek co jest na pompie CR i sprawdź czy widać tam opiłki na sitku. Jeżeli tak,  to naprawa będzie bardzo kosztowna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...