Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 2.0 T QUATTRO SEDAN USA by J4CHU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dziś przyjechał zestaw na przód 345 z S4. Zostało tylko pomalować zaciski i można montować.

Przy okazji też testowane były lampy do tyłu NEON led produkcji mojego kolegi. Zapowiada się sztos. 

neon.thumb.jpg.c0a477cc00dd00097db2be40801f241f.jpg

 

345.thumb.jpg.5404d2ee8cfff4c9e1a807866131bd1c.jpg

Opublikowano

Te tarcze z rzeki wyłowione?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Muskel1 napisał:

Te tarcze z rzeki wyłowione?:decayed:

Być może, praktycznie nówki zimmermanny, szkoda by było wyrzucać. Przetoczę i będzie hamować jak trzeba  :ok2:

Opublikowano

Fajna kabinka:thumbup:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Adam87 napisał:

Fajna kabinka:thumbup:

Dziękuję, bardzo miło mi to słyszeć :hi:

Opublikowano
W dniu 11.03.2022 o 22:56, J4CHU napisał:

Być może, praktycznie nówki zimmermanny, szkoda by było wyrzucać. Przetoczę i będzie hamować jak trzeba  :ok2:

Osłony musisz mieć do tego,  tarcze toczysz na trzech płaszczyznach 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Dev napisał:

Osłony musisz mieć do tego,  tarcze toczysz na trzech płaszczyznach 

Osłony też kupiłem z tym zestawem, dziękuje za cenną uwagę :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Udało się kupić buty na lato :banan:

Muszę je tylko przemalować na srebrny lub jakiś inny kolor, żeby pasowały, a szkoda, bo są w idealnym stanie :facepalm: 

20220328_224323.jpg

Opublikowano

Zakładaj tak jak jest. Będzie dobrze.

Opublikowano
7 minut temu, J4CHU napisał:

Muszę je tylko przemalować na srebrny lub jakiś inny kolor, żeby pasowały, a szkoda, bo są w idealnym stanie :facepalm: 

Zamień się z kimś, na takie w innym kolorze.

Edytowane przez george

Opublikowano
3 minuty temu, afroo. napisał:

Zakładaj tak jak jest. Będzie dobrze.

RvfjStX.thumb.jpg.fdf472e7b2f151384101a8cc06f1cca2.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, J4CHU napisał:

Udało się kupić buty na lato :banan:

Muszę je tylko przemalować na srebrny lub jakiś inny kolor, żeby pasowały, a szkoda, bo są w idealnym stanie :facepalm: 

20220328_224323.jpg

Jeśli to 19" to będę miał w shadow chromie ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, afroo. napisał:

RvfjStX.thumb.jpg.fdf472e7b2f151384101a8cc06f1cca2.jpg

To są te pomalowane na kameleon? Bo na tym zdjęciu wyglądają jak czarne i prezentuje się ładnie. Przekonałeś mnie, żeby najpierw przymierzyć, później się zastanowię. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Gremlin0209 napisał:

Jeśli to 19" to będę miał w shadow chromie ?

Tak, 19', najwyżej jak mi nie siądzie to się zrobi jakąś wymianę :cool1:

Opublikowano
41 minut temu, J4CHU napisał:

To są te pomalowane na kameleon? Bo na tym zdjęciu wyglądają jak czarne i prezentuje się ładnie. Przekonałeś mnie, żeby najpierw przymierzyć, później się zastanowię. 

Tak, to te kameleony od KoJ@Ka. W słońcu mieniły się za***iście, natomiast w cieniu sprawiały wrażenie czarnego połysku.

Jak masz je u siebie to żal byłoby nie przymierzyć bo potem mógłbyś żałować. Wrzucaj na furę i rób foty w różnym oświetleniu, wtedy łatwiej się jest zdecydować.

Opublikowano
  • Autor

Przy sobocie wpadły aluminiowe nakładki na pedały z b8. Podstopnicę przyciąłem, ale można ją zostawić w oryginalnej długości, nakładka na pedał hamulca pasuje idealnie, a nakładka na pedał  gazu została przyklejona, dlatego że sam pedał ma delikatnie inny kształt niż w b8. Efekt na zdjęciu poniżej :) 

20220402_153822.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i wpadło coś, czego nie planowałem, mianowicie fajny komplet czarnych skórzanych, podgrzewanych recaro z pamięcią i schowkami+boczki drzwi, do tego jak się okazało tylna kanapa też jest podgrzewana, w tylnym podłokietniku mcdonaldy, schowek na narty, tylne boczki z airbagami :banan:

Żeby nie było tak kolorowo, to do naprawy są wtyczki od grzania i elektryki, bo ktoś tam coś kombinował, fotel kierowcy nie reguluje się w jednej płaszczyźnie mimo działającego silniczka, a boczek jest do ponownego obszycia. Mimo to zakup uważam za bardzo udany. Niżej fotka fotela pasażera :grin:

20220412_003436.jpg

Edytowane przez J4CHU

Opublikowano

Fajnie, czyść ,pucuj ,naprawiaj i zakładaj , będziesz Pan zadowolony :) 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czas na jakiś update, bo przy aucie się coś dzieje. Z przodu siedzi już 345 z S4,  zaciski pomalowane na neon orange od foliateca. Mega siedzi mi ten kolor do mojego lakieru. Do tego blaszki ozdobne z napisem sline, na początku chciałem z S4, ale dużo tego jest :P

Pompei po przymierzeniu jednak przemalowałem na srebrny, teraz dużo bardziej mi się podobają do całości. Musiałem do nich dokupić dystanse, bo pomijając słabe et 45 i tylko 8j, ramiona haczyły o zacisk, na co nie zwróciłem uwagi i oczywiście nie odbyło się bez porysowania zacisku i drugiego malowania :facepalm: Wpadł komplet z dystom.pl, 13mm przód, 17mm tył. Oczywiście tutaj też nie zwróciłem uwagi i zamówiłem śruby stożkowe zamiast kuli, także teraz muszę czekać aż przyjdą, a że 17 poszły w świat, to auto na chwilę uziemione :oklasky:

Na zdjęciach dystans tylko z przodu, żebym mógł wyjechać z garażu i pstryknąć fotki :D

20220428_123907.thumb.jpg.31c08ef77bcf3059c605b69bb28e7d6d.jpg

20220428_130237.thumb.jpg.d32749fee09ed9c26bf8b0a78ca3462a.jpg

20220428_152739.thumb.jpg.e6a3f6424f3000bed62ca7eaab6996d9.jpg

20220428_154303.thumb.jpg.c57462c14dcdfc9bfa5050c36d8d2198.jpg

Edytowane przez J4CHU

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Śruby przyszły, wszystko poskładane. Mimo tego, że nie pokusiłem się o większy dystans z tyłu, to z załadowanym bagażnikiem i tak trochę obciera. Cały czas nie będę woził pełnego bagażnika, więc można śmigać :)

20220509_115646.thumb.jpg.13d5864367d9706b53f10083904ffded.jpg

 

Edytowane przez J4CHU

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.