Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy można podłączyć sam kabel aux do radia CHORUS ?


Garnus

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Czy jest możliwość podłączenia tam z tyłu samego kabla aux zamiast jakiś emulatorów zmieniarki ? 

Chciałbym wyprowadzić kabel aux w okolicach tylnej popielniczki, bo ten dyndający od kasety przeszkadza przy zmianie biegów 

1.jpg

2 (1).jpg

2 (2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko się cykam tych wszystkich modułów, bo jakoś tak męczy mnie myśl że perełeczka w końcu się podpali xd

Montaż oświetlenia nóg był dla mnie już wielkim stresem :unknown:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Garnus napisał:

Lekko się cykam tych wszystkich modułów, bo jakoś tak męczy mnie myśl że perełeczka w końcu się podpali xd

Montaż oświetlenia nóg był dla mnie już wielkim stresem :unknown:

 

To radio nie obsługuje aux,więc musi być coś na wzór zmieniarki. Ten moduł powyżej również emuluje zmieniarkę. Jak się boisz to zleć komuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zastosować bluetooth kasetę bo tak widzę że masz tą samą kasetę tyle że na kablu. Pozdrawiam

Przechwytywanie.JPG

Edytowane przez Ochromvip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi chodziło o to że elektronika wewnątrz modułu zawiedzie.

Bardzo rozkminiałem temat takiej kasety i jedyne co mi się nie podobało to że trzeba ja ładować :kwasny: ale jest to chyba najmniej inwazyjne podejście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup sobie magnetofon i nagrywaj muzykę na kasety tak będzie najbezpieczniej.

Nie rozumiem Twojego strachu bo już prędzej ukradną Ci samochód niż zapali się ten moduł. Telefon komórkowy nosisz w kieszeni ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kwestia tego że nie ufam taniej chińskiej elektronice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Garnus napisał:

To jest kwestia tego że nie ufam taniej chińskiej elektronice :D

A telewizor w domu masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że żenada troche ze strony audi aby dać w 2006 samo wejście na kasety :doh:

Później człowiek musi kombinować i zaśmiecać forum durnymi pytaniami :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje pytanie nie są wcale durne, co najwyżej Twój strach przed stosowaniem różnych adapterów jest dość śmieszny i dziwny ;)

Na pewno do b7 było też oryginalne radio z cd tylko trzeba było dopłacić jak ktoś brał nowe z salonu. Może i były jakieś od razu z aux ?? 

Edytowane przez Elhape
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestowałem w zmieniarke bluetooth która ma tez kabel aux i wyjście na mikrofon i powiem wam że różnica pomiędzy kaseta a tą zmieniarka jest ogromna 

 

Kaseta mi trzeszczała i szumiała już na 17 głośności i +2 bas a na tej zmieniarce dopiero przy 30 coś tam trzeszczy i bas na 6 xd 

 

Bardziej mi zależało na kablu aux który jest przeznaczony dla hołoty która jeździ na tyle :dance:

ghbbb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak Yatour, wpinasz kartę pamięci i masz 594 MP3 w 6 folderach sterowanych przez radio.Jakość o wiele lepsza niż ta badziewna kaseta. Przecie to radio obsługuje zmieniarkę CD, a emulator w postaci Yatoyra wyśminicie się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...