Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie mmi, wgrywanie map, softu


Pavelbyq

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Sensor77 napisał:

Zassałem ale nie instalowalem jeszcze.

Widzialem gdzies post ze komus tam wolniej sie niby uruchamial i chce wrocic do ver. K0257, ale nie wiem czy z tego samego zrodla mial pliki.

Udało mi się zaktualizować z k0257 do k0260 nowe mapy i działa ładnie nawet lektor PL navi został z poprzedniej wersji  ale  menu PL się skasowało i teraz kombinuję jak wrócić do k0257 ale nie chcę mi się odpalić aktualizacja. Czytałem że trzeba zejść do k0206 ale nigdzie nie mogę znaleźć plików .

Ktoś coś podrzuci ? mmi 3g low

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz pzez przegladarke na strone MEGA.nz z linku na stronie 55 post##1,089 to bedziessz w folderze dla 3G HIGH. Po lewej stronie w menu mozesz zobaczyc folder 3G BASIC jak wejdziesz w niego tam jest podfolder EUROPE a w nim jest K0206.

https://mega.nz/folder/KOYSXQKJ#pJTvdFtOJfrZVkEtZOmFyw/folder/ue4HQYzA

 

3GBasic.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sensor77 napisał:

Jak wejdziesz pzez przegladarke na strone MEGA.nz z linku na stronie 55 post##1,089 to bedziessz w folderze dla 3G HIGH. Po lewej stronie w menu mozesz zobaczyc folder 3G BASIC jak wejdziesz w niego tam jest podfolder EUROPE a w nim jest K0206.

https://mega.nz/folder/KOYSXQKJ#pJTvdFtOJfrZVkEtZOmFyw/folder/ue4HQYzA

 

3GBasic.JPG

dzięki za namiar , ale i tak lipa ,nie chcę mi załadować do k0206 może obniżyć softu się  się nie da ,sam już nie wiem     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2022 o 19:34, Ochromvip napisał:

Wszystko jest na tamtym forum, a mapy znajdziesz w odpowiedzi  #10089 str. 55  

#1089.. Dzięki wielkie. Już pobierane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2022 o 10:43, xxandrzejxx napisał:

dzięki za namiar , ale i tak lipa ,nie chcę mi załadować do k0206 może obniżyć softu się  się nie da ,sam już nie wiem     

da sie obnizyc soft, ale samo obnizenie Ci nic nieda miales wgrana werjse k0257 z polskim menu, teraz nawet gdy to obnizysz PL menu nie powroci, poniewaz nie sa to pliki z pl menu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam taką wersję jak na zdjęciu i powiedzcie mi czy bez problemu zmienię na BNav 260 1D1. Chcę zaktualizować przed wyjazdem Europę. Doradzicie drodzy forumowicze ?

Resized_20220617_173256.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BNav jest do wersji 3G Basic, Ty masz MMI 3G+  high. Oddaj lepiej do kogoś kto się tym zajmuje jak nie chcesz uwalić jednostki wgrywając nieodpowiedni Firmware. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał:

BNav jest do wersji 3G Basic, Ty masz MMI 3G+  high. Oddaj lepiej do kogoś kto się tym zajmuje jak nie chcesz uwalić jednostki wgrywając nieodpowiedni Firmware. 

Dzięki za odpowiedź. Kiedyś musi być ten pierwszy raz. Temat już zaczynam ogarniać powoli i w MEGA jest HNav_EU. głównie mi zależy własnie na aktualizacji europy, jak wspominałem. Więc albo założę nowy wątek, albo poczekam aż ktoś mi wytłumaczy, bo nie święci lepią .....  Bo to że hnav ma być to już wiem tylko która wersja jest ostatnia i czy przy tym też nie podmienić MMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Topperes napisał:

Mało pomocna kolejna wypowiedź. Podejrzewam że sam sobie robisz aktualizacje, ale zamiast się podzielić wiedza jak na forumowicza i cel forum przystało, komentujesz ......

Nic nie uwalisz jak masz dobry soft. Trochę chęci i cierpliwości i moment zrobisz. Na prv info jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Próbuje uchronić Cię przed dodatkowymi niepotrzebnymi kosztami, bo tak jak pisałem nie będziesz pierwszym i ostatnim na tym forum jak coś pójdzie nie tak. Ostatni kolega niecały tydz. temu uwalił mmi. 

Co do pomocy w aktualizacji map i softa, jest to źródłem zarobku wielu osób tutaj na forum i nikt nie pracuje za free. Jeżeli znajdzie się ktoś, kto podzieli się wiedzą to będziesz miał szczęście. 

Podzielę się z chęcią. Nie po to jest forum aby zarabiać na ludziach ( chociaż to też) ale aby pomóc jeżeli ktoś a trochę chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Pavelbyq napisał:

Nic nie uwalisz jak masz dobry soft. Trochę chęci i cierpliwości i moment zrobisz. Na prv info jak cos

Wiem - czytałem i bardzo mi pomogłeś. Na Europę wybieram się w przyszłym tygodniu i pojadę z zewnętrzną nawi puki co, a jak bedzie czas to na spokojnie człowiek się douczy. Bardzo ci dziękuję. Po to są takie fora, aby sobie pomagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Muskel1 napisał:

 

Czego, pisania na pw? bo jak do tej pory czekamy wszyscy na instrukcje. 

Tak jak wspomniałeś.. Prawie wszystko jest na forum. ? Sam czerpałem wiedzę jak aktualizować soft i mapy z tematu tego forum. A na pw wysłałem linki do softów i map, bo tu na forum ich nie znalazłem. (bo ludzie zarabiają na tym) 

Edytowane przez Pavelbyq
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pavelbyq napisał:

Tak jak wspomniałeś.. Prawie wszystko jest na forum. ? Sam czerpałem wiedzę jak aktualizować soft i mapy z tematu tego forum. A na pw wysłałem linki do softów i map, bo tu na forum ich nie znalazłem. (bo ludzie zarabiają na tym) 

Przykre jest to że ludzie w innych krajach i forach potrafią dzielić się wiedzą i materiałami a tu człowiek człowiekowi wilkiem jest. Trzeba walczyć ze zgorzknieniem i egoizmem. A takie fora powstają po to aby pomagać sobie i wspierać się na wzajem. Niestety pakują też ludzie którzy walczą i dyskryminują. Bo ja wiem i nikomu nie powiem bo nie zarobię. Tutaj to nie tędy droga. Wielki szacun dla Pana Pavelbyq bo rozumie po co jest forum. Liczę że więcej takich ludzi będzie, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Tematem jest navi i wszelkie porady mile widziane :)

Edytowane przez Topperes
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy z mmi, media nie działają i nawigacja nie aktywna.

 

WhatsApp Image 2022-07-17 at 17.39.12 (2).jpeg

Edytowane przez kerim74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2022 o 16:31, Muskel1 napisał:

Żeby tylko nie był to pierwszy i ostatni raz dla tej jednostki. Nie będziesz pierwszym i ostatnim, którym udało się uwalić mmi poprzez własnoręczne aktualizacje. 

Trochę mi to zajęło, po wakacjach musiałem nadgonić zaległości w pracy ale jak widać na załączonym obrazku, wszystko pięknie hula. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć że po dogłębnej analizie tematu i czerpania z tego forum, jak i z wielu zewnętrznych źródeł temat jest banalnie prosty. Przestroga jedynie, aby mieć pewność co się robi a materiały z pewnych źródeł czerpać. Szczególne podziękowania dla pana Pavelbyq za wsparcie i utrzymanie wiary w normalnych ludzi którzy potrafią się dzielić i normalnie rozmawiać.

 

Pozdrawiam.

20220809_144631.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, da się do tego wgrać/uruchomić nawigację, będę wdzięczny,za odpowiedź,jak by ktoś był z lubelskiego  i mógł pomóc to chętnie podjadę.

IMG_20220715_175246153.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luix111 Masz nawigację wersji Basic i wystarczy tylko mapę wrzucić na kartę sd i włożyć w slot i postępować według instrukcji pokazanej na ekranie. 

Edytowane przez Ochromvip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy aby wgrać najnowsze mapy do MMI 3 basic, muszę aktualizować softa do BNav_EU_K0260_1_D1 czy mogę zostać na BNav_EU_K0257 ? Na obecnym sofcie mam polskie menu a czytałem gdzieś ze na tym najnowszym raczej tego juz nie bedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...