Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6 C7 by H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8 godzin temu, K4rol81 napisał:

Ja pier**le ale teraz przyjebałeś:shock3::shock3: , piękne auto , normalnie nie wiem co powiedzieć , chyba sprzedam te moje beznadziejne b7 ,sprzedam nerkę swoją, i może żony i kupie takie piękne ess .

Naprawdę za***iste auto .

No nie mów, że dla auta będziesz sprzedawał nerkę.........

 

 

 

.... swoją .......

 

 

 

 

 

 

 

 

.... przecież Żona ma dwie :kox:

Opublikowano
8 godzin temu, KoJ@K napisał:

No nie mów, że dla auta będziesz sprzedawał nerkę.........

 

.... swoją .......

 

.... przecież Żona ma dwie :kox:

A skąd wiesz, że ma jeszcze dwie:lol1:

Jest air, recaro :whistling:

Opublikowano

Za małe inwestycje na nerki... 

 

No chyba, że ma dwie ....

 

 

 

 

 

... ma dwie żony  , każda po dwie nerki, no no. :kox:

 

Już teraz wiem po co araby biorą sobie po kilka żon :grin:

Opublikowano
1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Już teraz wiem po co araby biorą sobie po kilka żon 

To się wyjaśniło skąd mają siano na takie auta :lol:

Opublikowano

Konkretna furka , wkońcu miło zobaczyć chociaż na foto , słuszny kolor :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

cześć orientujesz się może czy te twoje felgi występują w rozmiarze 19 lub 20 bo mam b9 tez biała i chyba fajnie by siadło

Opublikowano
3 godziny temu, barca8585 napisał:

cześć orientujesz się może czy te twoje felgi występują w rozmiarze 19 lub 20 bo mam b9 tez biała i chyba fajnie by siadło

Są i 20 i 19 

Opublikowano
11 minut temu, FroS-t napisał:

Są i 20 i 19 

a ori czy są jakieś repliki 

Opublikowano
2 godziny temu, barca8585 napisał:

a ori czy są jakieś repliki 

Ori ale szukaj 20 bo 19 widziałem same z bardzo dużym et, chyba od Audi TT, 20 zdecydowanie lepsze parametry miały…

Opublikowano
7 godzin temu, FroS-t napisał:

Ori ale szukaj 20 bo 19 widziałem same z bardzo dużym et, chyba od Audi TT, 20 zdecydowanie lepsze parametry miały…

ok dzięki 

Opublikowano

19 z tt jest pod mały otwór centrujący

Opublikowano

są też i 21 z Q7 ;) 

Opublikowano
14 godzin temu, barca8585 napisał:

a ori czy są jakieś repliki 

Blade wychodziły 5 rozmiarach 

9x19et52 z tt ,tts 

8.5x19et32 z A5 F5

9x20et37 z A8 4H

9x21et46 A6 Competition 

9x21et35 RS7 4G

9.5x21et31 Q7 4M

Opublikowano

Graty zakupu :oklasky:

Pięknie się prezentuje:wub:

Powodzenia w dalszych modach...

Opublikowano
3 godziny temu, WojtekA6C7 napisał:

Blade wychodziły 5 rozmiarach 

9x19et52 z tt ,tts 

8.5x19et32 z A5 F5

9x20et37 z A8 4H

9x21et46 A6 Competition 

9x21et35 RS7 4G

9.5x21et31 Q7 4M

dzięki idealna odpowiedź 

Opublikowano

Fura szok :o

Da się jeździć takim zestawem po drodze gorszej niż powierzchnia stołu? Czy pneumatyka wszystko niweluje?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.06.2022 o 15:55, mlodyQ napisał:

Fura szok :o

Da się jeździć takim zestawem po drodze gorszej niż powierzchnia stołu? Czy pneumatyka wszystko niweluje?

Bez problemu, amortyzatory ze zmienną sztywnością w trybie comfort sprawiają że jeździ się jak na 255/40/19

Opublikowano
  • Autor

Skoro zaciski i pasy są żółte, to taki mały dodatek powinien też pasować ;) 

IMG_20220610_140251__01__01.thumb.jpg.edd678d63df62f2947c763b2c8de1bdb.jpg

Opublikowano

Potwierdzam i zakceptuje - pasi :ok2:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Lecimy dalej z tematem :naughty: 

Jakieś 2tyg temu został wycięty tylny środkowy tłumik i w końcu słychać że to V8. Dodatkowo zostały zmienione tylne końcówki. Jakoś nie miałem czasu żeby nagrać film jak to teraz brzmi i wygląda. Ale jak pojawi się możliwość to coś wrzucę.

Wczoraj długo wyczekiwany dzień, w końcu pojechałem wystroić eSkę do WALKE motorsport.

IMG_20220622_082350.thumb.jpg.290cde95c3dfb1a365a8237b017c57e9.jpg

ESka na pierwszym programie wypluła 630PS i 860NM na paliwie 98, czyli jak rasowe RS6

Jednak stwierdziłem że trochę za dużo NM jak na S-tronik i przy obecnych cenach paliwa pewnie zdarzy mi się zatankować 95. Dlatego finalnie zostało 613PS i 793NM. Zdjęte zostały limitery, uruchomione popsy, sterowanie klapami jak w RS. Soft w skrzyni też został zmodyfikowany. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i poleca Patryka.

IMG_20220622_173349.thumb.jpg.5409d200d6d4b87d1d1b9961e82e834d.jpg

 

https://youtube.com/shorts/HDZGbYsHQeE

 

Teraz eSka rwie się jak wściekła do przodu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.