Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy warto naprawiać?


Dragon7820

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, greg2505 napisał:

Właśnie proces przygotowania jest najtrudniejszy i czasochłonny, podstawą jest usunięcie całej korozji  ,bo to co i jak zrobisz będzie widoczne po klarze ,dobrze wyprowadzić powierzchnię trzeba mieć umiejętności i wiedzę ,od razu po klarze będzie ok ,a po 2-3 miesiącach np podkład siądzie i będzie lipa ,baza i klar to tylko dekoracja ,osobiście wolę lakierować niż przygotować pod malowanie,Dragon7820 jakbyś cyknął fotę bez listew jak to wygląda i od środka drzwi

Wiesz co raczej będzie lipa bo on niby wstawki robił i jak wychodzi na widocznych miejscach i pod tą wyżej listwa już są pencherze to raczej nic tam dobrego nie będzie ale postaram się do końca tygodnia zdjąć ja i zrobić zdjęcie . 

A co do procesu przygotowania to przez jakiś czas byłem pomocnikiem lakiernika i wiem że podstawą dobrego efektu jest przygotowanie które zajmuje dużo więcej czasu niż samo malowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, greg2505 napisał:

Właśnie proces przygotowania jest najtrudniejszy i czasochłonny, podstawą jest usunięcie całej korozji 

To może ja po prostu nie mam ręki do kosmetyki :D

Czasochłonne owszem, ale jak spieprzysz klar (a mi się to kilkukrotnie przydarzyło) to praktycznie cała robota o kant d*py potłuc i trzeba robić od nowa, a jak coś zawalisz na etapie przygotowania np. się poprzecierasz to idzie to jeszcze w miarę rozsądnie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra chłopaki jak kupie w kolorze i będzie różnica odcieni a na pewno będzie to jak uzyskać jednolity kolor? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dragon7820 napisał:

No dobra chłopaki jak kupie w kolorze i będzie różnica odcieni a na pewno będzie to jak uzyskać jednolity kolor? ?

Jak będzie w ori klarze wystarczy polerka boku auta ,ja zakładałem przednie drzwi nie ma różnicy,przed polerką też nie było, tylko były drobne ryski na kupionych drzwiach,niżej foto kupionych przed polerką i po

IMG-20190814-WA0000.thumb.jpeg.ed5decf6891f7048d46048ddf4787d58.jpeg

20190815_093220.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, greg2505 napisał:

Jak będzie w ori klarze wystarczy polerka boku auta ,ja zakładałem przednie drzwi nie ma różnicy,przed polerką też nie było, tylko były drobne ryski na kupionych drzwiach,niżej foto kupionych przed polerką i po

IMG-20190814-WA0000.thumb.jpeg.ed5decf6891f7048d46048ddf4787d58.jpeg

20190815_093220.jpg

O super jakiej pasty użyłes? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dragon7820 napisał:

O super jakiej pasty użyłes? 

Menzerna 400,2500,4000,przed pastami papier 3000 na mokro

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, greg2505 napisał:

Menzerna 400,2500,4000,przed pastami papier 3000 na mokro

O super dzięki za info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...