Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] S4 Sedan -> RS4 Sedan


ajax

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno na allegro była b5 przerobiona na rs'a..łącznie z heblami..poszukaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat o kupnie S4. Przypominam.

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 23:23_________________________________________________Częściowo jest , bo kolega od tego chce zacząć. :naughty:
Witam,

odkad rozpoczalem moja przygode z Audi, obiecalem sobie, ze bede jezdzil RS4 B5 ( najladniejsze Audi i wymarzony silnik ). Problem polega na tym, ze nie lubie Avantow i chce RS4 Limuzyne!!! Nadszedl czas kupna i pojawilo sie wiele dylematow...

Plan jest taki :

1. Kupuje S4 Sedana

- Kolor nie gra roli bo bede go prawdopodobnie calego malowal

- Musi byc Bose, zeby bylo miejsce na 8 glosnikow bez wiekszej rzezby

- Cala reszta nie gra roli bo chce zakupic kpl siedzen od RS4 B7 ( podejda P&P? ) a reszta jest w standardzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żebyś jednak kupił RS4 w Avancie.

Przerobione limo nie wyglądą najlepiej - spójrzcie na to srebrne.

Tylne nadkola wyglądają jak nadmuchane. Sztucznie nadmuchane. Stylistyka auta została przez ten jeden mod całkowicie zepsuta. Tylna nadkola wyglądają jak w Fieście MAX Tuning, której fotka ostatnio pojawiła się na spotach Warszawskich :polew:

Rozumiem, że przerobienie limo na RS4 daję cholerną satysfakcję, ale nie zawsze da się coś przerobić ze smakiem.

Przeróbka tej srebrnej to dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto :thumbdown:

To jest jednak tylko moje zdanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten niebieski ma ori zderzak z s4 ale przerobiony z tego co widze pod nadkola ala rs4[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 01:07_________________________________________________wg mnie plan bardzo ciekawy

bedzie duzo roboty

ale jesli sie uda to wielki szacunek dla ciebie

zycze powodzenia

i chetnie doradze jesli bede cos wiedzial :)

ps.

co do wnetrza rs4 b7 w a4/s4/rs4 b5 jest to mozliwe bo nawet obecnie jest jedna rs4 na mobile.de z fotelami od rs4 b7

ale nie wiem jak to dokladnie jest zrobione

swego czasu chcialem takie cos zrobic u siebie lecz za duzo sie nie dowiedzialem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: gruba inwestycja

i co godzisz sie na taką :decayed:

Nie no, gosc musial jeszcze lifta zrobic bo jako baze uzyl stara A4... przy starcie z S4 chyba bedzie mniej pracy :P

Dzisiaj robilem dosc intensywny rekonesans, wyglada to tak :

1. Blacharz, za wstawienie tylnych blotnikow od RS4 chce 600 PLN. Troszke mu nie ufam bo przyznal, ze takich kombinacji jeszcze nie robil. Wyszla, wazna i przemilczana kwestia... nadkola wewnetrzne ( metalowa czesc karoserii a nie plastikowe ) i chyba bede potrzebowal cala cwiartke tak jak Siena. Pytalem i koszt w ASO to 5700 za strone...

2. Wszystkie inne czesci sa dostepne na ebay-ach i allegro - prawdopodobnie bede montowal je sam :P Jedynie musze jeszcze sprawdzic czy wzmocnienie czolowe zostanie ori S4 czy potrzebuje RS4

3. Dalej nie wiem co ze zderzakiem tylnim.... Siena pisal scos o Euro S4 wersji ale w aso nic na ten temat nie wiedza... wydaje mi sie, ze chodzi o ori S4 o.O

4. Malowanie wykona moj ulubiony lakiernik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego tematu szukałem ale nie mogłem znaleźć :confused4: Link do niego jest już gdzieś na forum. Tutaj jest spasowany zderzak od S4 ale możesz też poszukać zderzaka jakiegoś znanego tunera i też go spasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle to S4 były przerabiane były na RS4, S4 limo na RS4 limo itd.

A może by tak nowy projekt?

RS4 Avant przerobić na A4 sedan 1.6?

To by było dopiero wyzwanie :naughty:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...