Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile tam chajsa trzeba wpłacić żeby było ok ? na 2 osoby od piątku ? :evil:

1500 bedzie OK ... :polew:

Starczy na ewentualne szkody... stoliki itp. :polew:

Opublikowano

stolików nie będzie .... wszystkie imprezy na ziemi :evil:

Opublikowano

stolików nie będzie .... wszystkie imprezy na ziemi :evil:

plastikowe kubeczki i papierowe talerzyki przez caly zlot :gwizdanie:

Opublikowano

stolików nie będzie .... wszystkie imprezy na ziemi :evil:

Nie boj zaby, w Wisle tez nie bylo stolikow, a jednak sie znalazly... :polew:

Opublikowano

najwyżej ziemie będziecie wyrywać :naughty:

Opublikowano

mam do oddania jedno miejsce, bo moje +1 rezygnuje, wiec ktos chetny to PW do Mnie

Opublikowano

Proszę bardzo jak wszystkie 1 się kruszą. :>

Opublikowano
  • Autor

spęd samców się zapowiada :naughty:

Opublikowano

na to się zanosi :decayed:

Opublikowano

spęd samców się zapowiada :naughty:

Kurde to biedny będziesz...będzie all eyes on...P. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano
  • Autor

spęd samców się zapowiada :naughty:

Kurde to biedny będziesz...będzie all eyes on...P. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:

cieszę się że mam taką żonę że się podoba i się na nią patrzą, to dla mnie jak komplement :naughty:

Opublikowano

cieszę się że mam taką żonę że się podoba i się na nią patrzą, to dla mnie jak komplement :naughty:

Zaraz to wydrukuję, oprawię w ramkę i zabiorę na zlot...żebyś mógł sobie przeczytać w momentach zwątpienia :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

spęd samców się zapowiada :naughty:

Kurde to biedny będziesz...będzie all eyes on...P. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:

cieszę się że mam taką żonę że się podoba i się na nią patrzą, to dla mnie jak komplement :naughty:

i to rozumiem!!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :good: :good: :good:

najgorsze to zazdrość i robienie jazd o pierdoły :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

spęd samców się zapowiada :naughty:

Kurde to biedny będziesz...będzie all eyes on...P. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:

cieszę się że mam taką żonę że się podoba i się na nią patrzą, to dla mnie jak komplement :naughty:

Bartku ja rozumiem że Ci pozwoliła felunek kupić ale żeby odrazu jej tak słodzić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

spęd samców się zapowiada :naughty:

Kurde to biedny będziesz...będzie all eyes on...P. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:

cieszę się że mam taką żonę że się podoba i się na nią patrzą, to dla mnie jak komplement :naughty:

Bartku ja rozumiem że Ci pozwoliła felunek kupić ale żeby odrazu jej tak słodzić :decayed:

siedzi obok to co mam napisać :decayed:

Opublikowano

:polew:

pozdrów ją :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a poza tym gdzieś był jak Cię nie było :mysli:

ćwiczyłeś do startu do 1/4 mili ze mną na zlocie :naughty:

Opublikowano

a poza tym gdzieś był jak Cię nie było :mysli:

ćwiczyłeś do startu do 1/4 mili ze mną na zlocie :naughty:

odpoczywałem :)

z ośkami się nie ścigam :) ( na suchym ) :polew:

Opublikowano
  • Autor

a poza tym gdzieś był jak Cię nie było :mysli:

ćwiczyłeś do startu do 1/4 mili ze mną na zlocie :naughty:

odpoczywałem :)

z ośkami się nie ścigam :) ( na suchym ) :polew:

no ze względu na czas robimy dwie kategorie do 2L pojemności i powyżej 2L, bez podziału na ośki i quatro :gwizdanie:

Opublikowano
:good:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 22:40_________________________________________________Bartku przechowasz mi zapasówke na czas wyścigu :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.