Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Pamietajcie, ze jest jeszcze wolne miejsce po zonie pre_pl - gdyby ktos mial ochote.

Po co ma placic za 2 osoby...

po żonie pre-pl miejsce jest już zajęte przez kolege z Radomia Jariko

natomiast miejsce po żonie Adeceneo będzie dla Sokolnh

A nie da sie na odwrót tak jak chcieli :decayed:

chodziło mi o kolejność i o to że pre_pl pierwszy pisał o tym że zwalnia miejsce i Jariko się pojawił na to miejsce. :wink4:

Jaja se robie :tongue4: Bo w zasadzie jaka to różnica kto za kogo pojedzie :wink4:

No chyba że jakaś jest :decayed:

Opublikowano

No to sprawa się wyjaśniła :polew:

Opublikowano

kuredu i reszta organizatorów, zwalniam 2 miejsca niestety, wysłałem ci PW jak sprawa wygląda. ;( ;( ;( ;( :([br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 15:05_________________________________________________Tak więc zwalniam 2 miejsca na zlot, jeżeli są chętni to proszę PW

Opublikowano

ja bierem 2 miejsca :)

adamooo + 1

pokój obok oniaka :naughty::decayed:

Opublikowano

Musisz sie rozliczyc z marcinem :cool1:

Opublikowano

nie wiem adamooo czy Cię Jarko nie wyprzedził :wink4:

Opublikowano

ja bierem 2 miejsca :)

adamooo + 1

pokój obok oniaka :naughty::decayed:

wpłacaj mi koleszko całość na konto a ja z marcinem j się rozliczę i nie będzie mieszaniny :)

Opublikowano

nie wiem adamooo czy Cię Jarko nie wyprzedził :wink4:

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

PRAGNĘ POINFORMOWAĆ WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY DO TEJ PORY NIE WPŁACILI ZA ZLOT ,ŻE CZEKAMY NA WPŁATY DO 25 CZERWCA DO GODZ 14. PO TYM TERMINIE LISTA NA ZLOT BĘDZIE OSTATECZNIE ZAMKNIĘTA A ZALICZKI PRZEPADNĄ. TERMIN TEN WYZNACZYŁ NAM HOTEL JAKO OSTATECZNY DO PODANIA LICZBY UCZESTNIKÓW ZLOTU.

Opublikowano

jakby ktos byl chetny, moge odstapic jedno miejsce, prosze o pilne PW

Opublikowano

kuredu w tym czym czerwonym co razi po oczach jest literówka :wink4:

Opublikowano

brakuje M tak :naughty:

Opublikowano

kuredu w tym czym czerwonym co razi po oczach jest literówka :wink4:

Zostaw nie stresuj go tyle nad tym pracował żeby tak ładnie wyglądało a ty mu błędy wytykasz :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

brakuje M tak :naughty:

Po "godz" nie ma kropki :naughty:

Opublikowano

Sławku literówka , nie interpunkcja :cool1::tongue4::decayed:

Opublikowano

loż w dupe jeża nauczyciele się znaleźli :naughty::polew:

Opublikowano

Sławku literówka , nie interpunkcja :cool1::tongue4::decayed:

... tez błąd :tongue4::polew:

Opublikowano

ile tam chajsa trzeba wpłacić żeby było ok ? na 2 osoby od piątku ? :evil:

Opublikowano

ile tam chajsa trzeba wpłacić żeby było ok ? na 2 osoby od piątku ? :evil:

1500 bedzie OK ... :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.