Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no bo nie ma czasa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:good:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 22:40_________________________________________________Bartku przechowasz mi zapasówke na czas wyścigu :decayed:

no jasne, ja do wyścigu paule wystawiam, zawsze 40kg mniej w aucie :kox:

Opublikowano

a ja Dorote ( 50kg różnicy ) :)

Opublikowano
  • Autor

a ja Dorote ( 50kg różnicy ) :)

Ty to jeszcze niech obie ciuchy zrzucą przed wyścigiem, zawsze kilka gram mniej a jaka oglądalność będzie :kox::naughty::evil:

Opublikowano

a ja Dorote ( 50kg różnicy ) :)

Ty to jeszcze niech obie ciuchy zrzucą przed wyścigiem, zawsze kilka gram mniej a jaka oglądalność będzie :kox::naughty::evil:

:mysli:

........można by skubnąć na tym troche grosza......

( obgadamy sprawę na miejscu ) - żeby nie miały czasu do namysłu :)

Opublikowano

A mozna obstawiac wyscig?? :naughty:

Opublikowano

Widze że dzisiaj na dwa baty jedziecie :naughty:

Opublikowano

a ja Dorote ( 50kg różnicy ) :)

Ty to jeszcze niech obie ciuchy zrzucą przed wyścigiem, zawsze kilka gram mniej a jaka oglądalność będzie :kox::naughty::evil:

:mysli:

........można by skubnąć na tym troche grosza......

( obgadamy sprawę na miejscu ) - żeby nie miały czasu do namysłu :)

a to bardzo przepraszam ..... lotnisko jest moją działką więc poproszę o konkretne propozycje finansowe :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

a ja Dorote ( 50kg różnicy ) :)

Ty to jeszcze niech obie ciuchy zrzucą przed wyścigiem, zawsze kilka gram mniej a jaka oglądalność będzie :kox::naughty::evil:

Striptiz miał być o 22:30

Opublikowano

Widze że dzisiaj na dwa baty jedziecie :naughty:

my zawsze :)

Opublikowano
  • Autor

A mozna obstawiac wyscig?? :naughty:

no jasne stawiaj ma Mirona, u mnie 1.6 102KM, tylko w opisie dla bajery zmieniłem :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Madas - będziesz mógł popatrzeć bez opłaty - pasi ?

Opublikowano

Widze że dzisiaj na dwa baty jedziecie :naughty:

my zawsze :)

Za kijki w i nogi :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Madas - będziesz mógł popatrzeć bez opłaty - pasi ?

co Ty, On bez macanki nie popuści :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to zrobimy tak - może patrzeć za free i między czasie macać moją zapasówke :)

Opublikowano
  • Autor

to zrobimy tak - może patrzeć za free i między czasie macać moją zapasówke :)

co Ty, On jedzie z żoną, zapasówka zostaje w domu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Madas - będziesz mógł popatrzeć bez opłaty - pasi ?

ni dy ry dy :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:08_________________________________________________

to zrobimy tak - może patrzeć za free i między czasie macać moją zapasówke :)

masz kochankę :mysli: o Ty draniu ...fajny chłopak jesteś :evil:

Opublikowano

Witam, mam do oddania jedno miejsce bo moja żona niestety nie moze jechac. Jezeli jest ktos chetny to zapraszam na PW.

Pozdrawiam

Opublikowano

OSTRZEŻENIE - prosimy o dokladne przemyslenie sytuacji w ktorych ktos chce odkupic miejsce na zlocie. Dogadywanie sie, z wiecej niz jedna osoba, w sytuacji gdy potrzebne jest tylko jedno miejsce, jest delikatnie mowiac dziecinada.

Narazenie kogokolwiek na straty finansowe, bedzie skutkowalo stosowna kara regulaminowa

Opublikowano
:mysli: nie bardzo rozumiem 1 zdanie - ale chyba nie muszę bo mnie nie dotyczy :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.