Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B8 by Karpatka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać wszystkich :hi:Po długim czasie od sprzedania mojej B5 w końcu wróciłem do jedynej słusznej marki :D 

Auto bida edyszyn 2.0TDI 143 km :D w sumie nie ma nic ciekawego ale taki był zamiar ponieważ efekt końcowy będzie robił lepsze wrażenie.

Po zakupie od razu auto przeszło małe zmiany i naprawy.

 

Z części od razu wymienionych :

 

-Przegub zewnętrzny przód 

- Naprawione klapy kolektora

-Wymieniony olej i filtr

-Zamontowane sprężyny obniżające

-Wymienione obydwa termostaty

-Wymienione drążki kierownicze z przodu

-Wymieniony łącznik stabilizatora z tyłu

-Chromy poszły w czarny połysk

-Lampy przód tył przyciemnione PPF-em 30

-Zderzak maska i tylny błotnik naprawione i polakierowane 

-Wymienione opony na nowe

 

Co do planów:

 

-Polerka

-Rozrząd

-Dystanse

-Chips

-Zmiana koloru na Acid Lime z TeckWrapa

-AirRide

-Fotele sline albo jakieś fajne kubły

-Nowe felgi 

-Porządna lotka na klape 

-Poprawa wyglądu body 

-Skrzynia basowa 

 

Reszta wyjdzie w trakcie 

 

Kilka fotek:

 

 

 

 

 

11149736_428063624038785_6031792059725404624_o.jpg

pokaz1.jpg

pokaz2.jpg

pokaz3.jpg

pokaz4.jpg

uszkodzeniezderzak.jpg

cwiarauszkodz.jpg

dechrom1.jpg

dechrom2.jpg

gril1.jpg

gril2.jpg

kiera1.jpg

kiera2.jpg

lampy1.jpg

lampy2.jpg

IMG_20220829_172720.jpg

pakietstart.jpg

sprezyny.jpg

oponki.jpg

acidlime.jpg

Opublikowano

Ładna audiczka powodzenia w modach 

Opublikowano

witamy z powrotem :kox: powodzenia w modach, jest co robić :good: słuchaj, nie myślałeś o bix+led na przód? zmiana jest kolosalna jeżeli chodzi o wygląd i przede wszystkim światło..

Opublikowano

Ekipa z Battalionu:decayed: trzymam kciuki za spelnienie modow dopisz do listy bix z ledem przod i tyl led :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Welcome Back:hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Bixy wpadną ale najpierw oklejka i wnętrze 

Aktualnie wpadły dystanse po 1.5 cm na każde koło. I koła pomalowałem na czarny połysk z czerwonym brokatem 

Zdjęcie nie oddaje efektu felg ale w słońcu jest kosmos 

No i mam projekt na auto jednak czerwony z czarnym 

IMG_20221108_131840.jpg

received_1068705117176239.jpeg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Coś się dzieje :) trochę wolnego to czas w końcu swoje okleić :)

IMG_20230207_085154.jpg

Opublikowano
  • Autor

No i gotowe jeszcze tylko czekam za lotką dtm i grillem plaster miodu IMG_20230211_152049.thumb.jpg.ca1fa46146183a1ef320a8bdedfe293b.jpg

Opublikowano

Ładny kolor Mazdy ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.02.2023 o 22:11, granatowy napisał(a):

Ładny kolor Mazdy ?

Hahaha mój ładniejszy mazda ma za ciemny ?

Opublikowano

Nie było lepiej zainwestować w wnętrze, zmiana lamp i lepsze koło? Efekt byłby zdecydowanie lepszy moim zdaniem.

Opublikowano

E tam, kolor miazga, bardzo ładnie :git:

Opublikowano
43 minuty temu, Langista napisał(a):

E tam, kolor miazga, bardzo ładnie :git:

 

Ważne, że właścicielowi się podoba :D

Opublikowano

Siemanko! 

Całkiem ciekawie działasz ze swoją A4! :a4fan:

Jakie plany na ten sezon? 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.02.2023 o 11:59, szafa napisał(a):

Nie było lepiej zainwestować w wnętrze, zmiana lamp i lepsze koło? Efekt byłby zdecydowanie lepszy moim zdaniem.

Szafa folia po dużym rabacie 

Okleiłem sam 

Więc koszt był znikomy 

Koła zostają mi się podobają tylko większy dystans wleci 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.02.2023 o 14:25, Prezes_ATNT napisał(a):

Siemanko! 

Całkiem ciekawie działasz ze swoją A4! :a4fan:

Jakie plany na ten sezon? 

Siemanko 

Nie długo na auto PPF wleci 

Na pewno fotele kubełkowe 

Bix + LED 

Szersze dystanse 

Chip 

 

Jak kasa pozwoli to większe heble p+t 

I dokładki maxtona 

 

I na pewno nie w tym roku dołożę quattro

 

 

 

 

 

Edytowane przez karpatka

Opublikowano

Poka z boku auto i z tyłu, na równym. B)

Opublikowano
W dniu 13.03.2023 o 16:48, karpatka napisał(a):

Siemanko 

Nie długo na auto PPF wleci 

Na pewno fotele kubełkowe 

Bix + LED 

Szersze dystanse 

Chip 

 

Jak kasa pozwoli to większe heble p+t 

I dokładki maxtona 

 

I na pewno nie w tym roku dołożę quattro

 

 

 

 

 

Jak bedziesz chciał zrobić gruby hebel to pisz:whistling:

Opublikowano

Auto dziś widziałem na żywo i wygląda 100 raz lepiej w realu niż na tych kilku zdjęciach, zdjęcia  w ogóle nie oddają koloru folii, koło tez dobrze siedzi:good:

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, Wandej napisał(a):

Jak bedziesz chciał zrobić gruby hebel to pisz:whistling:

A co masz dobrego 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.