Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycena Asn


mirek31071977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Blok, jak to w asn powiedział pa pa. Nie będę już wchodził 2 raz w koszta, bo to 2 raz u mnie. Ile mogę dostać sprzedając go tak, jak jest. Autko z profilu. Pochodzenie Francja. Na rozrządzie i gazie przejechane ok. 62 tysiące.Gaz w Silesia Cars Katowice. Wnętrze zwykle, jasne skóry "platin hell'. Siedzenia elektryka, bez grzania. Radio 1 DIN z dobrym nagłośnieniem. Do zrobienia mechanizm szyby pasażera i błotnik kierowcy zaatakowany przez rudą. Szykowałem się do ogarnięcia tego, a tu klops. Reszta wyposażenia sprawna. Po kolizji w 2019 wymieniony pas przedni z chłodnicami od kolegi z forum i lampa lewa, ori używka. Malowany zderzak i maska po tym. Lampy zwykle ale ze spryskami. Opony goodyear z 2018 na  alusach. Skrzynia 6. Serwisowany u waskiv w Czeladzi. Tam jest cała historia napraw, bo nie wszystko mam na papierze. Przed awarią wymienione jeszcze klocki z przodu brembo. Ok. 1000 km temu. 2 mas też był robiony. Może ktoś z forum by był zainteresowany. Na swpapa itp. Baza jest pod to niezła. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

261 przebieg. Jestem 1 w Polsce. Muszę zajrzeć do papierów francuskich. Książka prowadzona do 170.rok 2003 sierpień bodajże. Jutro w domu porobię jakieś zdjęcia i dam chyba do działu sprzedam. Mam go od jesieni 2017.po 1 awarii zimą 2019 zrobiłem 41 tysi i replay. Ostatnie prawie 3 lata jeżdżone wokół komina,7-8 tysi w roku bo zmieniłem robotę na bliżej domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASNy i 2.5 DTI to najtaniej i najgorzej sprzedające się pojazdy. Nie spodziewałbym się cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudów nie. Ale jakiś sensowny pieniądz. W aucie robione grube rzeczy. Wiem ile chciałbym choć dostać,widzę po ile sprawne chodzą, więc pytam na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mirek31071977 napisał:

W aucie robione grube rzeczy. . 

Niestety ale takie rzeczy nigdy nie zwracają się przy sprzedaży pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mirek31071977 napisał:

Mam go od jesieni 2017.po 1 awarii zimą 2019 zrobiłem 41 tysi i replay. Ostatnie prawie 3 lata jeżdżone wokół komina,7-8 tysi w roku bo zmieniłem robotę na bliżej domu. 

To już wiesz co zabiło silnik : gaz i niskie przebiegi. Nie wiem kto powiedział, że do ASN gaz jest dobry. Ze względu na konstrukcję bloku, ASN nigdy na gazie nie powinien jeździć. A utwierdziłem się w tym oglądając kilka ASN, co jeździło na gazie a tych co nigdy gazu nie miały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek katy miałem nowe. Zamienniki zrobione pod ori. Zaraz po kupnie. Waskiv wszystko ogarnął. Radek do 1 awarii jeździłem A4 Gliwice-Katowice. Ogólnie 42 km w 1 stronę każdorazowo. 1 awaria była właśnie wtedy już. Dokładnie po ok. 22 tysiącach przejechanych. Trasy robilem jeszcze po remoncie do 245 tysięcy wiosny 2020.Katy były po tym uposledzone, bo dostały płynu, ale jeździł normalnie. Wiem, że jest teoria pękania bloku przez zapchane katy. Ale ja jestem przykładem, że nie do końca i pewna osoba też nie podziela tej opinii. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój szwagier sprzedawał ASN'a po wymianie silnika, rocznik 2004. sprzedawał w czerwcu, bujał się długo. ostatecznie sprzedał za jakieś 7 tys - auto sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odzew.Rozeznanie już mniej więcej mam.Porobię zdjęcia i jeszcze dziś wrzucę ogłoszenie.Może jakiś forumowicz pod projekt go weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ludzie to by za darmo chcieli najlepiej,bo silnik wątpliwej reputacji.Sprawnego ASN nikt tanio nie odda.Ja porobiłem,bo chciałem jeździć i jeździć.Gdybym sprzedawał sprawnego to bym wystawił za sensowną cenę,bowiem,co porobione i czekał.Ze sprzedażą bym się nie gonił.Auto ma gdzie stać,jak zobaczycie na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mirek31071977 napisał:

A ludzie to by za darmo chcieli najlepiej,bo silnik wątpliwej reputacji.Sprawnego ASN nikt tanio nie odda

Sprawnego jak sprawnego a napewno taniego w utrzymaniu i bezawaryjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wykosztujesz najpierw,to póżniej jest w gazie taniocha i maks zniżkami na OC:hi:.Ale masz niefarta,jak ja i płyniesz:whistling:

A trzeba było za 1 razem już robić swapa.Ech:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja wiem czy w gazie ta taką taniocha. On pewnie swoje wypije, a sporo też zależy od tego kto będzie śmigał i jakie trasy. Bo raczej nikt rozsądny do miasta se takiego nie kupi a wybierze powiedzmy 1,8 i też może być w gazie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździłem trasy to wychodziła średnia niskie 11 w lecie.Na butli 67 robiłem nawet 500 km.Ostatnie ponad 2 lata już krótsze dystanse,jak pisałem wyżej i jakieś 100 km mniej na butli wychodziło.Za to raz w miesiącu tylko tankowane ,a nie co tydzień:decayed:.Mam porównanie do BEX żony,tylko w avancie i w tych samych warunkach/jazdach 1,8T pali 2 latry mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem.. Mnie tam bak benzyny (60l) na 3 tygodnie starczał.. w mieszanym trybie średnie mi wychodziło 10/100 gdzie w trasie umiałem ugrać nawet 8l, w mieście niestety poniżej 12 zejść to musi być chyba malutka mieścina lub miasto duchów.

 

Ogólnie ja podzielam zdanie, które powiedział mi szlifierz : do tego silnika gazu się nie daje, ten kto widział cienkie ścianki między płaszczem wody a cylindrem w ASN zrozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek mówimy o gazie teraz.Wcześniej trasy,w tym 90% autostrady.Teraz pól na pół bez autostrad i 12 km tylko na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...