Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black B7 / Avant / 2.0TFSI / Quattro / Tiptronic / S-line


DubixPL

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem dodać. Przy okazji montażu nowej pompy HPFP rozwierciłem króciec zasilający na 5mm. Podniosło to ciśnienie na pompie w baku o około 0.5 bara.

 

Screenshot_2024-03-11-11-36-36-764_com.android.chrome.thumb.jpg.efeea4e65de20b7fe0a40db8ea7c9a17.jpg

 

Dodatkowo wpadł moduł sterujący pompy paliwa w baku (LPFP) z A4 B8 2.0TFSI co również podniosło ciśnienie o około 0.5 bara i dodatkowo moduł się tak nie grzeje.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy celowaniu w moc 350hp nie musisz zmienić wkładu pompy z vis lub autotecha ?

IHI sam myślę czy nie w swoim zastosować ale do kogo hybrydę oddać by to jeździło ,a nie co i rusz demontować do poprawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa pompa Hitachi 10.1 ogarnia 350KM na wytryskach S3 i zaworku RS4.

Hybryda by Geremi oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2024 o 20:20, Maxero napisał(a):

IHI sam myślę czy nie w swoim zastosować ale do kogo hybrydę oddać by to jeździło ,a nie co i rusz demontować do poprawek

A K04-064? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, george napisał(a):

A K04-064? 

K04 to spore koszty bo trzeba dużo przerabiać.
IHI z B8 siada p&p jedynie trzeba delikatnie dogiąć przewody wodne. Także nawet DP zostaje ten co jest.
No i IHI kupiłem za 400 zł i przerobienie na hybrydę max 2k zł. Wątpię że w tej kasie złoży się i przerobi zestaw na K04-064.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K04-064 za dużo trzeba rzeźbić. Chyba że koraz z k04 do k03/ihi przeszczepić ale czy da radę i jak to będzie się sprawować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2024 o 21:37, DubixPL napisał(a):

IHI z B8 siada p&p jedynie trzeba delikatnie dogiąć przewody wodne. Także nawet DP zostaje ten co jest.
No i IHI kupiłem za 400 zł i przerobienie na hybrydę max 2k zł. Wątpię że w tej kasie złoży się i przerobi zestaw na K04-064.

Seryjna robi dużo więcej niż K03 z B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, george napisał(a):

Seryjna robi dużo więcej niż K03 z B7?

Seryjne IHI jest wydajniejsze niż seryjna K03.
K03 przerobione na hybrydę max 320KM.
IHI przerobione na hybrydę 350KM a można i ponoć więcej bo IHI ma większe żeliwo niż K04-064.
Tak mi tłumaczył Geremi i są to informacje sprawdzone bo na grupie FB - Audi A4 B7 2.0TFSI EA113 jest ziomek co zrobił na jego hybrydzie IHI dokładnie 348KM i 480Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...