Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po jakim czasie polift CGLB osiąga temperaturę 90 stopni?


done

Rekomendowane odpowiedzi

Przy takich temp. jak obecnie (ok 0°C) po jakim czasie silnik osiąga Wam 90 stopni? Dziś jazda po mieście temp. oleju 61°C w lap timerze pokazała się po 10 min. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, done napisał(a):

Przy takich temp. jak obecnie (ok 0°C) po jakim czasie silnik osiąga Wam 90 stopni? Dziś jazda po mieście temp. oleju 61°C w lap timerze pokazała się po 10 min. 

Norma w tych motorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poustawiać nawiewy/temperaturę w aucie przy minusowych stopniach na zewnątrz tak by silnik szybciej dobijał do 90 stopni? Czy to nie ma żadnego znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Berserker napisał(a):

Jak poustawiać nawiewy/temperaturę w aucie przy minusowych stopniach na zewnątrz tak by silnik szybciej dobijał do 90 stopni? Czy to nie ma żadnego znaczenia?

próbuj 19 stopni ale jestem przyzwyczajony że jazda miejska przy - 5 czy -10 to z 10km muszę przejechać aby było 90 i to nie zawsze jak korek to ciężko,

oczywiście na spokojnie bo mamy zimny motor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem auto z warsztatu i przy remoncie silnika wymienili też termostaty i nie chcę nic mówić, ale po przejechaniu może 3 km i to po mieście temperatura doszła do 70 i chwile za miasto i zaraz kreska na 90 przy temperaturze około 0 stopni. Jeszcze zobaczę jak jest przy mrozach, ale wcześniej to jechałem 20 km trasą i nie mogło dobić do 90 kreski. Chyba, że ustawienie na nawiew ręcznie na 2 i temp. 19 zrobiło swoje. 

Edytowane przez Berserker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...