Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie o dopasowanie silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Oryginalnie silnik 1.8 t 190 km o oznaczeniu Bex 

Moje pytanie brzmi czy do tego samochodu będzie pasował jeden z tych słabszych silników 1.8 t czyli n 163 km?

Opublikowano

Będzie.

Opublikowano
  • Autor

Ok. Czyli avj bfb np będzie pasowal tak ?

Opublikowano

Tak 

Opublikowano
  • Autor

Skrzynia 6 może zostać tak ?

A osprzęt z bex będzie pasowała do avj ?

Opublikowano

Słupki są takie same. Z bex przekladasz kolektor z wtryskiwaczami albo same wtryskiwacze. Zależy jak kompletny kupisz silnik. 500 razy już było takie pytanie na tym forum. 

Opublikowano
  • Autor

Wiem ale nie mogłem znaleźć. Turbo też mogę słabsze włożyć ?

Opublikowano

To wszystko zależy czy kupisz silnik bfb ze sterownikiem od bfb wtedy wszystko zostaje a jeżeli kupisz bfb a sterownik zostanie od bex wtedy turbo wtryski przekladasz 

Opublikowano

Po co mu mieszasz z przekładaniem sterowników? 

Fizycznie K03 pasuje zamiast k03s i z seryjną mocą bexa sobie poradzi na styk więc nie szedlbym tą drogą. 

Opublikowano
1 minutę temu, przem8 napisał(a):

Po co mu mieszasz z przekładaniem sterowników? 

Fizycznie K03 pasuje zamiast k03s i z seryjną mocą bexa sobie poradzi na styk więc nie szedlbym tą drogą. 

Poradzić poradzi jeżeli jest seria, a tego pewnie nie wie 

Opublikowano
  • Autor

Generalnie chodzi o to, że miałem lekkie lądowanie w rowie, co za tym idzie miska olejowa poszła no i niestety jechało się kawałem praktycznie bez oleju więc silnika zatraty. Mam bex, chciałbym zmienić na słabszy 163 km lub 150. Czy by pasował do skrzyni 6 biegów i czy osprzęt z bex-a pasował by do tych słabszych silników 

 

Opublikowano

Ile razy jeszcze trzeba napisać żebyś zrozumiał? Słupki są zamienne avj, bfb, bex.

Wsadzasz nowy słupek, reszte zostawiasz swoje i jezdzisz do kolejnego lądowania w rowie. 

Opublikowano
  • Autor

Ok,. dziękuję, już zrozumiałem:) 

Oby rowu już nie było ;)

Opublikowano

Masz już coś na oku? Z ciekawości to ile teraz słupek BFB kosztuje?

Opublikowano
  • Autor

Nie mam jeszcze nic na oku 

Opublikowano

Średnio 4 koła trzeba dać za tą legendę. 

Opublikowano
  • Autor

Ale sam słupek bez osprzętu mam nadzieję, że będzie tańszy, jak myślisz ?

W tym mną też założona instalacje gazową, która ma dopiero rok, czy da rada ja przełożyć do nowego silnika? Czy będzie jakiś problem z papierami ?

Jak to wygląda, orientuję się ktoś?

Dzięki za pomoc 

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, pelonek1 napisał(a):

Jeszcze mam takie pytanie, czy silnik o kodzie AEB z cabrio by pasował ?

 

Opublikowano

Zakładasz i jeździ, czytasz w ogóle co tu piszą? Wszystkie 1.8 mają takie same.bloki, różnią się jedynie osprzętem i głowicami.

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie kolego, nie znam się więc pytam, myślałem, że cabrio to może będzie jaki inny. Dzięki za odpowiedź.

Zadałem wyżej jeszcze pytanie o instalacje gazową

Może wiesz coś na ten temat ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.