Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 b6] Audi exclusive fajna wersja na projekt


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba zmienić ten przód bo wyglada słabo . 
paczka z fantami dotarła , trzeba zorganizować trochę wolnego czasu i się zabrać za przerabianie . 
 

Dokładka s-line , wszystkie trzy dolne kratki z plastrami miodu , dodatkowo jeszcze dobrałem dokładkę Ala cupra 

020EDC6A-5958-454C-8FFB-A62B5ABB020F.thumb.jpeg.27e70b8c0055bc923a56ecc093dbefdc.jpegAB138EF0-1058-41A9-B55F-F63F546E0C1C.thumb.jpeg.688cffbf92c258eeb805974cc2425e87.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bi-led, to mogę polecić gościa (nawet dawny użytkownik tego forum - Duds).
https://www.facebook.com/dudicarsandparts

Lampy na gotowo, bez wysyłania swoich. Ja płaciłem 1800, czarne środki. Ale to było marzec 2021.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, traczu_lca napisał(a):

Co do bi-led, to mogę polecić gościa (nawet dawny użytkownik tego forum - Duds).
https://www.facebook.com/dudicarsandparts

Lampy na gotowo, bez wysyłania swoich. Ja płaciłem 1800, czarne środki. Ale to było marzec 2021.

 

Masz jakieś foto, jak wygląda jego robota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, traczu_lca napisał(a):

Co do bi-led, to mogę polecić gościa (nawet dawny użytkownik tego forum - Duds).
https://www.facebook.com/dudicarsandparts

Lampy na gotowo, bez wysyłania swoich. Ja płaciłem 1800, czarne środki. Ale to było marzec 2021.

 

Pisałem do gościa , powiedział ze jest w szpitalu i nie wie kiedy wróci i czy jeszcze wróci do tej pracy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@peter22gdzie kupiłeś środkową kratkę do dokładki s-line?? Co to za kratka, po naklejce na foli mniemam, że nie jest to oryginał???

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeróbkę lamp w A6 C6 robiłem 

 zadowolony jestem  , myślę że mogę polecić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

@peter22gdzie kupiłeś środkową kratkę do dokładki s-line?? Co to za kratka, po naklejce na foli mniemam, że nie jest to oryginał???

wszystko brałem od tego gościa 

 

Zderzak Audi A4 B6 S-Line sline czujniki spryskiwacze XENON KSENON Stoczek Łukowski • OLX.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, peter22 napisał(a):

Zderzak Audi A4 B6 S-Line sline czujniki spryskiwacze XENON KSENON Stoczek Łukowski • OLX.pl

sprzedałem mu mój zwykły zderzak, gdy zamieniłem go na s-line ;)

Jak kratka środkowa jest dopasowana do zderzaka??? - jak możesz to wrzuć zdjęcie

 

to jest dokładnie mój zderzak przerobiony pod s-line (zdjęcie 1-4) - poznaje po otarciu z prawej strony ;)

WWW.OLX.PL

1700 zł: 1 700 zł: Witam, sprzedam zderzak do Audi A4 B6 w wersji S-Line, ze spryskiwaczami lamp. (Ogłoszenie dotyczy zderzaka ze zdjęć 1-4) Zaczepy są wszystkie i nieuszkodzone. Mała obcierka od strony...

 

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

sprzedałem mu mój zwykły zderzak, gdy zamieniłem go na s-line ;)

Jak kratka środkowa jest dopasowana do zderzaka??? - jak możesz to wrzuć zdjęcie

 

to jest dokładnie mój zderzak przerobiony pod s-line (zdjęcie 1-4) - poznaje po otarciu z prawej strony ;)

WWW.OLX.PL

1700 zł: 1 700 zł: Witam, sprzedam zderzak do Audi A4 B6 w wersji S-Line, ze spryskiwaczami lamp. (Ogłoszenie dotyczy zderzaka ze zdjęć 1-4) Zaczepy są wszystkie i nieuszkodzone. Mała obcierka od strony...

 

Żeby to sprawdzić to muszę już przerobić zderzak . Ale w opakowaniu od tej środkowej kratki są w zestawie trytki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pewnie kratka z A6 C5. Dobra rada - kup sobie od razu gril od zderzaka z golfa 6 GTI i go dotnij, przykręcając później na dwóch małych wkręcikach (po jednym na stronę) - ta kratka z A6 w ogóle nie pasuje do zderzaka s-line - są szpary po bokach, których na zdjęciach w ogóle nie widać, a w rzeczywistości paskudnie to wygląda

IMG_20221231_133653.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

czyli pewnie kratka z A6 C5. Dobra rada - kup sobie od razu gril od zderzaka z golfa 6 GTI i go dotnij, przykręcając później na dwóch małych wkręcikach (po jednym na stronę) - ta kratka z A6 w ogóle nie pasuje do zderzaka s-line - są szpary po bokach, których na zdjęciach w ogóle nie widać, a w rzeczywistości paskudnie to wygląda

IMG_20221231_133653.jpg

 

 

 

No zobaczę jak to wyjdzie . U mnie taki plus ze auto jest czarne , wiec ewentualnych niedoskonałości dopasowania tej kratki aż tak bardzo nie będzie widać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, peter22 napisał(a):

No zobaczę jak to wyjdzie . U mnie taki plus ze auto jest czarne , wiec ewentualnych niedoskonałości dopasowania tej kratki aż tak bardzo nie będzie widać ?

To zrób zdjęcie jak ją założysz (nawet jak będziesz ją chciał od razu wyrzucić? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piękny ten środek w tym kolorze!!!!:ok2: Mega mi się podoba:buhaha:. Jak byś wpadł na jakiś dziwny pomysł o zmianie na inny, to daj znać koniecznie.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2023 o 21:22, peter22 napisał(a):

No zobaczę jak to wyjdzie . U mnie taki plus ze auto jest czarne , wiec ewentualnych niedoskonałości dopasowania tej kratki aż tak bardzo nie będzie widać ?

Ja wstawiłem kratkę z Golfa V GTI w oryginalną ramkę grilla dolnego, tak to wygląda dzisiaj:

IMG_20230114_120516.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dayd_4 napisał(a):

Ja wstawiłem kratkę z Golfa V GTI w oryginalną ramkę grilla dolnego, tak to wygląda dzisiaj:

IMG_20230114_120516.jpg

No ładnie to wyszło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ta dokładka zamiennik pasuje fajnie jakos do zderzaka? Moją rozwaliłem i musze kupić nową  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Happens napisał(a):

Mam pytanie czy ta dokładka zamiennik pasuje fajnie jakos do zderzaka? Moją rozwaliłem i musze kupić nową  :(

 

  

W dniu 12.01.2023 o 10:06, peter22 napisał(a):

dodatkowo jeszcze dobrałem dokładkę Ala cupra 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Happens napisał(a):

Mam pytanie czy ta dokładka zamiennik pasuje fajnie jakos do zderzaka? Moją rozwaliłem i musze kupić nową  :(

Całkiem spoko

 

IMG_20221223_155213.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się za to nie zabrałem . Auto jest na wymianie oleju w skrzyni , Płynu wspomagania i podłączeniu modułu i włącznika drl. A i jeszcze kodowanie pilota webasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane od mechanika . 
- wpadl nowy płyn do wspomagania 

- nowy olej z filtrami do skrzyni - okazało się ze olej nigdy nie był wymieniany filtr ori z rocznika 2004 czyli produkcji auta . Teraz skrzynia pracuje bardzo fajnie . 
- dolozony moduł światem dziennych w światła długie 

- dolozony ori z b7 włącznik drl 

- udało się dorwać ori pilot do webasto i go zakodować do auta . 
E2EA1EFD-A9EB-4ADE-9BBE-FC093A8FE945.thumb.jpeg.352c4a5b223a8e64426ff7fde62a855c.jpeg

6CF3D7CA-9EE3-4996-B40E-273CB0E79FD6.thumb.jpeg.3512bb84dfeeeac1fa193d1382d3c597.jpeg
 

na zdjęciu widać trochę dymu z odpalonego webasto ??

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...